דילמה בין גרסאות Windows - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דילמה בין גרסאות Windows

Dmoney

Recommended Posts

שלום לכולם!!

יש לי מחשב 3 450mhz 256SDRAM.

אז איזה ווינדווס כדאי לי להתקין בשביל שאני אוכל להפעיל משחקים ותוכנות חדשות אבל שהוא לא יהיה כבד מדי על המחשב וכמובן שלא יהיו באגים (או שיהיו כמה שפחות...אחרי הכל זה מייקרוסופט..חח)??

אני מתלבט בין ME ו- 98 SE....

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

me אל תתקין! כי אם אפילו ms החליטו להפסיק את המכירה שלה בגלל כמות באגים עצומה... אז אני לא הייתי ממליץ על כך...

98se עדיפה, אני עבדתי איתה כמה שנים בלי יותר מידי בעיות (אבל היו הרבה bsod)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

98SE יהיה ההכי טוב מבין אלה שבחרת אבל הוא כבר מיושן ולא נתמך על ידי האתר של MICROSOFT

אני ממליץ לך על WIN2000.

אתם ממליצים לי להתקין WIN2000 אבל אני יודע שזה לא ווינדווס בייתי כל כך.....יענו הוא תוכנת יותר בשביל פעילות משרדית ודברים כאלו...וגם הוא תופס לא מעט משאבים

אבל מה רע ב-98SE ??

יענו מזה מפריע לי שהוא "מיושן מדי" כל עוד הכל עובד בו (אם באמת הכל עובד בו וזה חלק מהשאלה המקורית שלי...)

10X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע פעם זה היה נכון שהרבה משחקים לא היו מתאימים ל 2000 וכאלה אבל בימינו הכל עובד כי המערכת הביתית של מייקרוסופט (XP) היא גרסה של אלפיים

בקשר למשאבים היא רק צריכה יותר מ 98 ויש לך מספיק

והחלק הכי חשוב: היא יציבה בטירוף לעומת 98SE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שלא הבנתם אותי

אתם אומרים לי לשים 2000 ולא 98SE אבל לא נותנים סיבה...

המטרה שלי היא שהמחשב יעבוד הכי מהר שאפשר!! (יענו שהווינדווס ישתמש בכמה שפחות משאבים) וכמובן שמשחקים ותוכנות חדשות יעבדו בו...

מביין כל האופציות ווינדווס 98SE הוא האידיאלי כיוון שהוא משתמש בהכי פחות משאבים והוא גם ווינדווס יציב שלא עושה יותר מדי בעיות...

החסרון היחיד זה שהוא כבר דיי ישן....אבל במה זה מתבטא שהוא ישן?...יענו האם זה יפריע לי בכלל?? ואם כן,במה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה להתקין 2000 ולא 98SE היא היציבות כמו שכבר אמרו, ה2000 אולי יתפוס קצת יותר זיכרון, אבל אתה לא תרגיש בכך.

מקסימום אם זה לא יספק אותך, תתקין 98SE, אבל בשום פנים ואופן לא ME.

בהחלט 2000 מומלץ בחום , ותראה עם אתה יכול אתה תמיד מוזמן לשדרג את הזיכרון ל 512mb ואז אפילו תוכל להתקין אולי שירוץ בצורה חביבה מה שבטוח 2000 עם 512mb ירוץ מעולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

רק 2000.

היא בנויה יותר יציב, יותר בטוח ועם ניהול זיכרון הרבה יותר טוב.

ואם לא 2000 אז את 98SE, את גם לא כי היא פחות יציבה מ2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...