DVD פשוט יכול לקרוא פורמט .MKV ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVD פשוט יכול לקרוא פורמט .MKV ?

Bug2000

Recommended Posts

Matroska הוא בעצם רק media container ככה שבתוך הקובץ יכול להיות כל דבר.

כמובן שלתת לציוד עם מערכת הפעלה embedded לזהות את כל זה זה ממש אתגר ורוב הסיכויים שכל נגן ממוצא בכלל לא ידע מה נפל עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה באסה ... הפורמט הזה ממש טוב.

אגב, במחשב יש תוכנה שנקראת VLC שיודעת לבטל כתוביות באנגלית מובנות בסרט ולשים כתוביות קובץ במקום...

ואם אני צורב סרט עם קובץ כתוביות ה ידע לזהות את הכתוביות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר שעולה שקורא MKV (אם קיים כזה) עדיף כבר להשקיע את הכסף בHTPC נורמלי (לא סטרימר..)

נראה לי שאפילו הPS3 לא קורא MKV, או שהוא קורא את הקונטיינר אבל רק בפורמט AVCHD שרוב הסרטים ברשת לא מקודדים בו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר שעולה שקורא MKV (אם קיים כזה) עדיף כבר להשקיע את הכסף בHTPC נורמלי (לא סטרימר..)

נראה לי שאפילו הPS3 לא קורא MKV, או שהוא קורא את הקונטיינר אבל רק בפורמט AVCHD שרוב הסרטים ברשת לא מקודדים בו..

אם קראת את התגובה שלי היית רואה שהמחיר הוא עד 200 דולר, אני לא מאמין שבמחיר כזה אתה תוכל לקנות או לבנות נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הBD370 לא מקבל MKV בנפח של יותר מ4 ג'יגה (FAT32)

אתה מערבב ועושה סלט מהנתונים שלו:

קבצי MKV שצרובים על דיסק - עד 4.7 ג"ב הוא קורא בלי בעיה, קבצים על דיסק און קי הוא יכול לקרוא עד 4 ג"ב כי זאת המגבלה של FAT 32.

מערכת קבצים FAT 32 מוגבלת ל 4 ג"ב והמכשיר תומך בהתקן חיצוני שעובד במערכת קבצים FAT32, לכן מכאן ההגבלה של 4 ג"ב, אך כאשר מדובר בתקליטור עם MKV מערכת הקבצים היא שונה מאחר ולא מדובר בדיסק קשיח או דיסק און קי, מדובר בתקליטור שנצרב בד"כ בפורמט UDF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה, אבל אתה צריך להתחשב בעובדה שכל סרט נורמלי היום הוא בנפח 15 ג'יגה +- ופתרון שכולל פיצול וצריבה של כל סרט על 4 דיסקים זה לא הפתרון המושלם..

בלי שום קשר אני לא ממליץ להשקיע שקל בנגנים האלה.. הם סובלים באותם המחלות של נגני הDVD ב150 שקל (הם לא תומכים בהרבה פורמטים, הצ'יפ שלהם לא מסוגל להתמודד עם 1080p חלק, ואחרי שנה שנתיים העיניית שלהם כבר לא קוראת אף דיסק), חלק מהם אפילו לא תומכים בDivX..

אז ב200 דולר אולי אין הרבה מה לצפות אבל זה 200 דולר שילכו לפח..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...