תעזרו לי לבחור בין CANON & PENTAX השוותי כנסו תראו.! - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעזרו לי לבחור בין CANON & PENTAX השוותי כנסו תראו.!

avi-G

Recommended Posts

מצלמה דיגיטלית Canon EOS 1000D BODY רפלקסית מוחדשת בעלת 10 מגה פיקסל

1FCCA1000D_3.jpg

רזולוציה מדהימה של 10.1 מילון פיקסלים

מהירות צילום גבוהה במיוחד של עד 3 בשניה

7 נקודות מיקוד אטומטי

מנקה חיישן CMOS

צג 2.5" עם תמונה חיה לצפיה בצג לפני הצילום (LIVE VIEW)

מעבד מתקדם DIGIC III

שימוש בכרטיס SD/SDHC

תאימות לשימוש בכל עדשות CANON מסדרת EX / EF-S

מחיר מצלמה: 1,692 ש"ח

עדשה מחודשת של CANON 70-300 מ"מ: 999 ש"ח

כרטיס זיכרון8 GBי: 129 ש"ח

תיק איכותי למצלמה: 149 ש"ח

מחיר סופי: 2969

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

מצלמה דיגיטלית DSLR 2.4MP תוצרת PENTAX כולל 2 עדשות 18-55+50-200 דגם K-X

MFF4135DE8_3.jpg

חיישן CMOSן23.6X15.8 מ"מ

12.4 מגה פיקסל

מצלמה רפלקסית בעלת עדשות מתחלפות

מסך "2.7 LCD, רזולוציה 230,000 פיקסלים

רגישות אור ISO100 עד ISO12,800

מהירות תריס 1/4000 שנייה עד 30 שניות

מבזק מובנה המבזיק למרחק 12 מטר ב-ISO100

צילום מתמשך כ-4.7 בשנייה (4.7fps)

פורמט צילום JPEG ו-DNG/RAW

9 מצבי צילום

סוג כרטיס SD/SDHC

שתי ליתיום CR-V3 או 4 AA - נטענות או אלקליין

מידות 122.5 (ר) X 91.5 (ג) X 67.5 (ע)

משקל 515 גרם

מצלמה כולל 2 עדשות 18-55+50-200 דגם K-Xי: 2,999 ש"ח

תיק מותאם למצלמה: 69 ש"ח

כרטיס 8GBי: 109 ש"ח

מחיר סופי: 3177 ש"ח

לא משנה לי שהשני יותר יקר מהראשון תגידו לי מה יותר טוב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הרקע שלך בצילום? מה ההבנה שלך בטכניקה ובעקרונות הצילום? מה הנושאים אותם אתה מתכוון לצלם ובאיזה תנאי צילום?

כמו כן, כאשר פונים בשאלה לחברי הפורום האחרים, במיוחד שאלו עונים לך ללא כל תמורה, מקובל להשתמש בשפה מכובדת עם שימוש נדיב במילים "בבקשה" ו-"תודה מראש". על פי כללי האתיקט ברשת (משהו שפחות ופחות שמים עליו למרבה הצער), לא מנומס לכתוב ב-BOLD או באופן מודגש אחר, אלא אם רוצים להעביר מסר מסוים משום שהדבר מקביל לדיבור בקול רם. גם לא מנומס לשאול עם סימן קריאה בסוף המשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. תענה לפונגימן כי זה מאוד רלוונטי לתשובה.

2. בלי קשר למה עדיף עבורך -

מצלמה מחודשת היא סיכון מסויים. אל תחשוב שזו עסקה נפלאה מהשמיים - המחיר פשוט מגלם את הסיכון. בדוק איזה אחריות תקבל עליה ולכמה זמן.

העדשה הזו של קאנון (אני מניח שזה ה 4 - 5.6 IS USM) נחמדה, והדבר הרע היחיד שיש לומר עליה הוא הצמצם היחסית סגור, מה שאומר שבשאר הפרמטרים היא אחלה...

אם תוסיף עדשת קיט יש לך פה יופי של כיסוי.

(אבל גם היא מחודשת... הממ.)

הKX טובה יותר על הנייר, (שזה מבחינתי לא אומר כלום. אבל כדאי שתדע את זה) ואתה מקבל איתה כיסוי טווח נחמד וסטנדרטי. ה18-55 שלה טובה.

מה מתאים יותר לך ? תענה לשאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הרקע שלך בצילום? מה ההבנה שלך בטכניקה ובעקרונות הצילום? מה הנושאים אותם אתה מתכוון לצלם ובאיזה תנאי צילום?

כמו כן, כאשר פונים בשאלה לחברי הפורום האחרים, במיוחד שאלו עונים לך ללא כל תמורה, מקובל להשתמש בשפה מכובדת עם שימוש נדיב במילים "בבקשה" ו-"תודה מראש". על פי כללי האתיקט ברשת (משהו שפחות ופחות שמים עליו למרבה הצער), לא מנומס לכתוב ב-BOLD או באופן מודגש אחר, אלא אם רוצים להעביר מסר מסוים משום שהדבר מקביל לדיבור בקול רם. גם לא מנומס לשאול עם סימן קריאה בסוף המשפט.

קודם כל אני מצטער עם פגעתי בך או במישהו אחר אני תמיד מקפיד לרשום "תודה מראש" או "תודה" אחרי זה עמכם הסליחה.

אז רקע לא כל כך יש לי פשוט חובב צילום.

יש לי מצלמות נחמדות, אבל כל המצלמות שלי לא ניתנות לשדרוג.

בדרך כלל אני מצלם טבע וכאלה פחות במקומות סגורים.

[br]פורסם בתאריך: 8.03.2010 בשעה 23:52:46

1. תענה לפונגימן כי זה מאוד רלוונטי לתשובה.

2. בלי קשר למה עדיף עבורך -

מצלמה מחודשת היא סיכון מסויים. אל תחשוב שזו עסקה נפלאה מהשמיים - המחיר פשוט מגלם את הסיכון. בדוק איזה אחריות תקבל עליה ולכמה זמן.

העדשה הזו של קאנון (אני מניח שזה ה 4 - 5.6 IS USM) נחמדה, והדבר הרע היחיד שיש לומר עליה הוא הצמצם היחסית סגור, מה שאומר שבשאר הפרמטרים היא אחלה...

אם תוסיף עדשת קיט יש לך פה יופי של כיסוי.

(אבל גם היא מחודשת... הממ.)

הKX טובה יותר על הנייר, (שזה מבחינתי לא אומר כלום. אבל כדאי שתדע את זה) ואתה מקבל איתה כיסוי טווח נחמד וסטנדרטי. ה18-55 שלה טובה.

מה מתאים יותר לך ? תענה לשאלות.

בלי שום קשר לעדשה מה יותר?

עניתי על השאלות תראה אחי תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך (ואולי לא...) שעדשות חשובות הרבה יותר מהגוף ?

בנוגע לגופים, ה KX נותנת תמורה רבה יותר מה 1000D.

דע לך שלרוב הייתי מעדיף את ה 1000D, בגלל שושלת אפשרויות השדרוג בעתיד. אבל זה נראה לי רחוק ממך. בהתחשב בעובדה שאתה חובבן גמור, 2 העדשות הללו + הגוף הזה יעסיקו אותך זמן רב.

אני מציע לך לדפדף ולהתחיל לקרוא מאמרים על צילום באינטרנט. לקנות DSLR עם 2 עדשות בשביל לצלם ב AUTO זה עוול. מצד שני, עם מחיר כזה קשה להתווכח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לך (ואולי לא...) שעדשות חשובות הרבה יותר מהגוף ?

בנוגע לגופים' date=' ה KX נותנת תמורה רבה יותר מה 1000D.

דע לך שלרוב הייתי מעדיף את ה 1000D, בגלל שושלת אפשרויות השדרוג בעתיד. אבל זה נראה לי רחוק ממך. בהתחשב בעובדה שאתה חובבן גמור, 2 העדשות הללו + הגוף הזה יעסיקו אותך זמן רב.

אני מציע לך לדפדף ולהתחיל לקרוא מאמרים על צילום באינטרנט. לקנות DSLR עם 2 עדשות בשביל לצלם ב AUTO זה עוול. מצד שני, עם מחיר כזה קשה להתווכח.

[/quote']

קודם כל אני יודע מה חשיבות העדשה את העדשה אפשר תמיד לשדרג אז בגלל זה אני חושב לקנות את KX

דבר שני אני לא חובב גמור ואני גם לא צלם מומחה "כמו כולכם" אני למדתי עיצוב ותכנות גרפי, אני יודע מספיק בשביל לקנות כזאת.

תודה לך על עזרה עזרת לי מאוד נראה לי אני הלך על הKX! תודה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את העדשה אפשר תמיד לשדרג אז בגלל זה אני חושב לקנות את KX

אני לא מתיימר להיות "מומחה". I just know what I know.

ולא התכוונתי להעליב - פשוט אמרת שאין לך רקע.

שים לב, מה שאני עומד להגיד לא רלוונטי להיום: אבל ביום שתרצה לשדרג (והיום הזה רחוק), אתה תגלה שהאפשרויות שלך בפנטקס (נכון להיום לפחות) מוגבלות.

שזה קצת כואב בכיס להחליף סט במידת הצורך אבל בהחלט לא תהיה הראשון.

מכיוון שאף אחד לא יודע מה יהיה בעתיד, אני לא חושב שזה צריך להשפיע על בחירתך נכון להיום. תהנה עם הKX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפנטקס מעולה וברמה ממש גבוהה.

איו כאן שום דילמה בין הקנון לפנטקס הפנטקס טובה ממנה בהכול.

שלא יפחידו אותך שאין לאן להתקדם עם הפנטקס יש הרבה צלמים שיש להם פנטקס והם מקצוענים עם עדשות מעולות.

דרך אגב היום פנטקס היכריזה על עם פורמט בינוני שאת זה אין היום לשום חברה גדולה (קנוניקון סוני).

אז ככה שיש להם היום את המצלמה המקצעוית ביותר בעידן הדיגטלי.

תתחדש על הKX

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ נכון, יש צלמים מקצועיים. חובבנים (מתקדמים) פחות. חושב שזה מקרי ? אולי.

לגבי MF, אני לא יודע לאן החברות הולכות עם זה, עדשות FF או סטים חדשים... ובכלל מה יהיה...

מה גם שהקשר בין MF ל APS מקרי בהחלט. מה נותנת לך העובדה שיש להם כזו ? גאוות יחידה ?

אני לא חושב שפנטקס נחותה מהגדולות, אבל יש לה את החסרונות שלה... כמו לכל חברה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב' date=' מה שאני עומד להגיד [u']לא רלוונטי להיום: אבל ביום שתרצה לשדרג (והיום הזה רחוק), אתה תגלה שהאפשרויות שלך בפנטקס (נכון להיום לפחות) מוגבלות.

שזה קצת כואב בכיס להחליף סט במידת הצורך אבל בהחלט לא תהיה הראשון.

לרוב המוחלט של הצלמים החובבים מה שאתה אומר לא רלוונטי - לא היום ולא אף פעם.

העדשות שאין לפנטקס - הן עדשות יעודיות שעולות המון כסף ולא מעניינות 95% מהחובבים. לפנטקס אין מצלמת FF, זה נכון. אבל גם אם יקנה את הקנון עם עדשות קרופ - כל הציוד לא שווה כלום על גוף FF (והיום רוב העדשות שמשתמשי קנוניקון החובבים קונים הן עדשות קרופ!) כך שגם אם ישדרג בעתיד ל-FF זה לא משנה אם יעשה זאת מהפנטקס או מהקנון.

מה שכן משנה זה שנכון לעכשיו הוא יפיק יותר הנאה מהסט של ה-Kx מאשר סט במחיר מקביל של המתחרים.

לגבי האמור בהודעה של kobian- ה-645D מדהימה ושוברת את שוק ה-MF (לא רק שוברת - מרסקת לגורמים) אבל לא רלוונטית כלל, היא לא מציעה שום מסלול שידרוג למשתמשי סדרת K פנטקס הנוכחיים אלא למשתמשים של מערכת ה-645 הישנה או כאלו שרוצים להתחיל עם MF ולא עשו זאת עד כה. העדשות של ה-K הנוכחיות לא רלוונטיות כלל למצלמה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ אמת. (לא מסכים עם ה % 95, אבל צודק...)

אבל העדשות שגורמות לי להזיל ריר הן דווקא אלה...

רק תיקון קל:

עדשות הDX עובדות על FF. (אותו ביונט) יש האפלה.

יש אנשים שקונים עדשות FF לקרופ כי הם יודעים שיחליפו מתישהו את גוף הקרופ.

לא יודע מה הביונט של MF... לא היה לי העונג לגעת באחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתלהב מצילומים שלי בפלאפון

יש לי חדשות רעות וטובות.

הרעות, בקרוב תתעב את הפלאפון שלך (לפחות בכל מה שקשור לצילום).

הטובות, צפויה לך קפיצת מדרגה רצינית... :xyxthumbs:

ובהנחה שלא צילמת בDSLR בעבר, אני ממליץ שוב על קריאת חומר. גרף הלימוד מעט תלול בהתחלה, בטח בלי הבנה עיונית (רק לנסות ולראות מה יוצא).

תתחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...