בית יצחק: "החשוד ירה בכלבה בראש מטווח אפס" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בית יצחק: "החשוד ירה בכלבה בראש מטווח אפס"

NuNaTaK

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3857009,00.html

נראה לי שתכונת ההקצנה היא משהו משותף לכל אירגוני להגנת משהו, בין אם זה פמיניסטיות, הירוקים, או זכויות בע"ח. אחרת אני לא יכול להסביר איך אדם שהגן על עצמו יכול להיות מואשם בתקיפה.

קיבינימאט, גם לי יש כלב גדול, מסורס ומאולף שאני אוהב ועדיין אם יהיה לי שמץ של ספק שכלב כלשהו תוקף אותי אני לא אהסס להרוג אותו.

הבנאדם בסיפור ראה שני כלבים גדולים הורגים את החתולים שלו ורדף אחריהם מתוך פחד וכדי למנוע מהם לתקוף שנית ובסופו של דבר ירה בהם. זהו לא שהוא ברח לאחר מכן, הוא נשאר לספר את זה לבעלים ואף פינה את הכלבים לטיפול, אז איך לעזאזל הוא אשם? האשמה היחידה כאן היא בעלת הכלבים שבעצמה מודה שזו לא הפעם הראשונה שהם בורחים. כל כלב מעל גודל של פינצ'ר צריך להיות בשטח סגור או קשור, נקודה.

הבנאדם הזה צריך לקבל צל"ש, לא זימון למשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טלי מספרת כי היא הבחינה לפני מספר ימים באדם המתגורר במושב, כשהוא רוכב על אופנוע בשטח המשק הפרטי שלה ללא רשות.

כשניסתה לברר את הסיבה לכך, לדבריה הוא השיב כי "ירה בשני הכלבים בסביבות המשק בטענה שהם הגיעו לביתו, הממוקם באזור אחר ביישוב והרגו את חתוליו. לשמחתנו התברר כי הכלבה חיה. את זאת גילינו עקב הצעקה שעלתה מגרונה לאחר שניסה לדרוס אותה, כשהתחוור לו שהיא לא מתה לאחר שירה בה".

בהחלט מגיע לו צל"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי , זה שהוא הודה בזה ואפילו לקח את הכלבים לוטרינר אז על זה מגיע לו צלש?

אולי הוא פחד על החתולים שלו ( כמו כל בנאדם נורמאלי) אבל לירות ישר בכלב?

הוא היה יכול לירות באוויר או לנסות להבריח את הכלבים עם האופנוע .

אבל אחרי שהוא ירה בכלב וראה שהוא לא מת הוא עלה על האופנוע והתחיל לרדוף אחרי בכלב , זה כבר לא נראה לי מפחד .

אני אישית בכול הסיפור הזה מרחם על החיות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה כולם אומרים שהוא רצח אותם, הרי נאמר בכתבה ששניהם חיים.

שמישהו יסביר לי בדיוק איפה נכנס הקטע של האופנוע... הוא ניסה לדרוס את הכלבה מול הבעלים? או שהבעלים שמעו את הצווחה והניחו על סמך הבדיקה הוטרינרית שהוא ניסה לדרוס אותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית בכול הסיפור הזה מרחם על החיות .

בטח ,כי קל יותר לרחם על חיות "קטנות" ו"חסרות הגנה" מאשר על בניי אדם "רעים ומשוגעים" .

חלאס ,סתכלו על העובדות ,אני בעלים של שניי כלבים ,אחד פינצ'ר ואחד אסקי סבירי ,ואפילו הפינצ'ר יכול להיות אלים אם משהו יקפיץ אותו ,שלא לדבר על האסקי ,בקיצור ,חיות זה דבר מסוכן ,לא משחקים איתן סתם ככה ,ואם הם מאיימות צריך לתת להן יחס זהה ליחס שמקבל בן אדם שמאיים ומסכן חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח ,כי קל יותר לרחם על חיות "קטנות" ו"חסרות הגנה" מאשר על בניי אדם "רעים ומשוגעים" .

אולי לא הבנת אותי .

אני לא מרחם עליו בגלל שאחרי שהוא ירה הוא עוד ניסה לדרוס את הכלב .

ואני לא מאחם על הבעלים בגלל שהם היו צאיכים לשמור על הכלבים וזאת די אשמת שהם ברחו .

ואני יודע שכלבים יכולים להיות אלימים , לי היה כלב שפעם הביא לי ביס בלי אזהרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכלבים אכן תקפו את החתולים שלו (תקיפה רצינית, לא נביחות וקפיצות) וזו לא פעם ראשונה שהם בורחים, אני לא מאשים אותו בכלום. חבל שהוא לא ירה בבעלים על הדרך. באותה מידה הם יכלו לתקוף גם ילדים ששיחקו לבד בחצר האחורית של ביתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מטומטם? אתה באמת משווה כלב שתוקף חתול לכלב שתוקף בן אדם?

מבחינתך כל כלב שתוקף חתול יתקוף גם בני אדם? אתה שפוי? אתה כאילו לא יודע שכלבים רודפים אחרי חתולים? נחטת לפני כמה שעות על כדור הארץ אחרי שבילית את כל ימי חייך על כוכב הלכת פלוטו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובגלל זה כתבתי "תקיפה רצינית, לא נביחות וקפיצות". רוב הכלבים הלא מאולפים שגדלו בבית ירדפו אחרי חתולים, ואז כשימצאו אותם לא ידעו מה לעשות איתם. המעטים שאשכרה יתנפלו עליהם באלימות וינעצו שיניים מסוגלים בקלות לעשות את זה גם לילד (לא בהכרח עם תוצאה קטלנית כמובן, אבל לנשוך הם מסוגלים).

בלי קשר, לא נראה לי שהרווחתי כינויים שכאלה ממך. גם אני מתבטא בצורה לא הכי סימפטית בלשון המעטה, אבל מודר או לא מודר - אתה לא תקרא לי מטומטם. לא אם באמת בא לך לנהל דיון ולא לנהוג כמו ילד בן 8.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...