התלבטות לגבי לוח אם ועוד כמה רכיבים לOC בינוני - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי לוח אם ועוד כמה רכיבים לOC בינוני

Clint Eastwood

Recommended Posts

שלום לכולם!

שאלתי בפורום מפרטים אך הפנו אותו לכאן-

אני צריך המלצה על ספק ויחידת למעבד שיחזיקו OC בינוני.

מידע קצר על הדרישות מהמפרט:

1.השימושים הצפויים של המחשב- עריכה גרפית-פוטושופ, אילוסטרייטור עריכה גרפית 2D בעיקר, תכנות, , שימוש שוטף ומשחקים בעתיד.

2. בעתיד הקרוב (8 חודשים+- ) אני אהיה מעוניין להריץ משחקים ברמה בינונית\גבוהה ולכן כרגע אני לא ארכוש כרטיס גרפי ואעדיף להשתמש במובנה. *מכיוון שאין לוחות לI% עם כרטיס מובנה אני אקנה כרטיס זול כלשהו... לבנתיים

3.השקט של המפרט מאוד חשוב. אני מודע לכך שמפרט בעלי רכיבי OC הוא לא האידיאלי שבשקטים אבל עד כמה שאפשר.... 8+

4.האם מתוכנן אוברקלוק? בינוני. אני עדיין לא מתמצא בOC כי אף פעם לא עשיתי אבל לפני שאני אעשה אני אדאג ללמוד זאת היטב. אני מתכוון לעשות מתי שהמחשב יתחיל לזייף... אין כוונה לעשות OC באופן מיידי

להלן הרכיבים הרלוונטיים מהמפרט:

Scythe Mugen 2 - Infinity

207₪

יש טעם להשקיע בכזה או ש Reeven 120 יעשה את העבודה לא פחות טוב ממנו הן בביצועים והן מבחינת שקט?

intel i5 750 Socket 1156 2.66Ghz Tray

922 ₪

Gigabyte GA-H55M-USB3 H55 CHIPSET

642 ₪

אני לקחתי אותו כי ריציתי USB3 ויציאות כמעט לכל דבר פרט לSATA6G כמו כן חשבתי שיש לו כרטיס מובנה אך טעיתי...

הוצע לי בפורום מפרטים 2 דגמים נוספים- GA-P55A-UD3 שהוא תומך בSATA 6G אבל לפי מה שקראתי הוא לא יציב ואני עוד מתכנן לבצע OC בינוני... מה עוד שהוא יקר משמעותית.ויש את GA-P55M-UD2 שהוא נראה לי טוב רק שאין לו USB3. מה דעתכם?

אם יש לכם המלצה על לוח אחר אני אשמח לשמוע

Micron Rendition 2GB 1333Mhz I3 I5 I7 X2

241 ₪

SeaSonic S12II-500 500Watt 80Plus Bronze

387 ₪

כאן יש לי התלבטות של ממש... בין הנוכחי לבין SeaSonic SS-500HT 500Watt 80 Plus שזול ממנו ב88 ש"ח או בכלל 500ET ב313 ש"ח שמשתדרג בחינם ל600ET. אני יודע שהS12 הוא הכי מוצלח מביניהם. השאלה היא אם יש לי צורך של ממש בו לדרישות שלי מהמפרט?

הוצע לי בפורום מפרטים לקחת SeaSonic S12II-400 400Watt 80Plus Bonze

309 ₪. אמרו שהוא יספיק לצרכים שלי. אמת בדבר?

תודה על העזרה! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מכתנן OC בינוני אני הייתי נשאר עם הMUGEN 2..לגבי ..מה שבחרת יהיה מצויין או הUD2 שאין לו תמיכה בUSB3..

אם אתה מתעקש לך על הUSB3 זה כבר עניין שלך..ההבדל זניח..

לגבי ספק איזה כרטיס מסך אתה מתכנן לרכוש בעתיד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מתעקש לך על הUSB3 זה כבר עניין שלך..ההבדל זניח..

ההבדל ביניהם הוא בסה"כ 80 ש"ח... אז חשבתי שכבר עדיף לקחת את התומך בUSB3. הרחבה בעתיד תעלה לי יותר מ80 ואם אין ביניהם הבדל ביצועים אז זאת נראת לי רכישה מוצלחת... במה הUD2 יותר מוצלח מהנוכחי?

כרגע אני ארכוש כרטיס זול... 250+-

ואם אני "אתפרע" אני אקח הTripleD Axle GeForce GT220 512MB GDDR3 HDMI PCIe ב330 ש"ח למרות שזה נראה לי חבל בהתחשב בעובדה שישחקו במחשב רק בעוד 8-10 חודשים ואז אני אקנה כרטיס מוצלח. אין לי מושג מה יהיה עד אז בשוק אבל אני מאמין שאשקיע סכום של 600-800. עדיפות לNvidia כי המחשב מיועד לעריכה גרפית ואני צריך תמיכת . כמו כן, יש צפי לעשות סופט-מוד (צפי= לא בטוח :) ).

לגבי הזיכרונות. מישהו האיר לי שקיימת שמועה שהזיכרונות של Rendition לא עובדים בצורה מוצלחת עם או עם I5.

נשמע לי מופרך... ידוע לך משהו על כך?

פורים שמח! :biggrimjackbox:

[br]פורסם בתאריך: 27.02.2010 בשעה 03:20:32

סורי על ההקפצה (למרות שאני קרוב כבר ל24 שעות..) אני חייב תשובה... מחר בבוקר אני קונה את המפרט והיית שמח להגיע לחנות עם המידע המלא.

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...