מה זה RETAIL - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה זה RETAIL

114508534

Recommended Posts

refurbished זה מוצר מתוקן...

המושג OEM אומר - original equipment manufacturer .

המושג מתייחס לכך שנניח ועל המוצר רשום שם של היצרנית לדוגמת , ולידה המושג OEM, אז המוצר יוצר בידי - ולא יוצר בידי חברה אחרת ונמכר תחת המותג של .

מציינים שהמוצר הוא OEM כאשר מוכרים אותו ללא אריזה וחוברת הוראות, על מנת "להבטיח ללקוח" שמדובר במוצר מקורי.

המושג Retail אומר שהמוצר מגיע בחבילה מקורית עם כבלים מקוריים , חוברת הוראות, וסט התוכנות.

לעומת זאת אם רשום Bulk , בדרך כלל הכוונה היא שהמוצר נשלח לחנות בצורה סיטונאית , ובד"כ מבלי הכבלים והמוצרים הנלווים - אלא רק המוצר עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RETAIL - זאת חבילה עם כל מה שמגיע ביחד עם הצורב במקרה שלך כגון:

דיסק רב פעמי, דיסק חד פעמי, תוכנה ועוד כמה

OEM - זה מתיקון

כמובן שהRETAIL עולה יותר.

אתה מתכוון ל refurbished שזה מוצר מוחדש (בדרך כלל רק ארוז מחדש ונדיר שיהיה מתיקון)

בענף הפיסי אין בדרך כלל מוצרים מתיקון כולם חדשים

מוצר שנדרש לתיקון מושלך לפח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון ל refurbished שזה מוצר מוחדש (בדרך כלל רק ארוז מחדש ונדיר שיהיה מתיקון)

בענף הפיסי אין בדרך כלל מוצרים מתיקון כולם חדשים

מוצר שנדרש לתיקון מושלך לפח.

שיט

אז עבדו עליי :-X

תודה על התיקון

להבא אני לא ידבר לפני שאני יהיה בטוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LITEON נחשבים לטובים למרות שהצורב האחרון שלהם 52X32X52 לא משהו

למה שלא תוכיח את מה שאתה אומר?

ו114508534, תעשה חיפוש.

אני בטוח שתמצא מידע מועיל.

חפש לדוגמא "LITEON" או "SONY" או אפילו "זול".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הגענו לשלב ההוכחות ?

אז ככה, הכל מנסיון אישי.

היה לי את הצורב שלהם 40X12X48 ששודרג ל 48X12X48 ע"י החלפת ביוס.

צורב אדיר וכמעט ולא דפק דיסקים

תמיד הסתובבו כאן בפורום טענות לגבי צורבים שדופקים דיסקים ותמיד אמרתי שלייטאון הכי טובים מכולם

אחרי הכל אצלי הוא עבד נהדר!

יום אחד המסכן נשרף מעומס יתר ובעל החנות שלא ידע על השידרוג הלא חוקי שעבר הציע לי להחליף אותו ב 52 חדש בתוספת של 30 שקל

כולל אחריות נוספת לשנה, נשמע מעולה, לא?

הרכבתי אותו על המחשב ועכשיו התהפך לי המזל

דיסקים נדפקים חופשי וכ' וכ'

בטח תגיד שלך יצא דפוק, אולי, אבל לדעתי הצורבים הישנים שלהם היו מוצלחים יותר ועכשיו במודלים החדשים הם התיישרו עם הרמה המקובלת כלומר מדי פעם נדפקים כמה דיסקים.

ככה גם יצרני הדיסקים שותפים לשמחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הגענו לשלב ההוכחות ?

אז ככה, הכל מנסיון אישי.

היה לי את הצורב שלהם 40X12X48 ששודרג ל 48X12X48 ע"י החלפת ביוס.

צורב אדיר וכמעט ולא דפק דיסקים

תמיד הסתובבו כאן בפורום טענות לגבי צורבים שדופקים דיסקים ותמיד אמרתי שלייטאון הכי טובים מכולם

אחרי הכל אצלי הוא עבד נהדר!

יום אחד המסכן נשרף מעומס יתר ובעל החנות שלא ידע על השידרוג הלא חוקי שעבר הציע לי להחליף אותו ב 52 חדש בתוספת של 30 שקל

כולל אחריות נוספת לשנה, נשמע מעולה, לא?

הרכבתי אותו על המחשב ועכשיו התהפך לי המזל

דיסקים נדפקים חופשי וכ' וכ'

בטח תגיד שלך יצא דפוק, אולי, אבל לדעתי הצורבים הישנים שלהם היו מוצלחים יותר ועכשיו במודלים החדשים הם התיישרו עם הרמה המקובלת כלומר מדי פעם נדפקים כמה דיסקים.

ככה גם יצרני הדיסקים שותפים לשמחה.

ההפך הוא הנכון.

יש לי בדיוק את אותו הצורב (LTR52327S) והרכבתי אותו אחרי שהLTR52326S התחיל לזרוק לי טעויות C2 שהיו סבילות אבל לא בשבילי.

מבירור קצר עם אנשים בעלי ניסיון הסתבר לי שקריאה סדירה ואופטימלית של צורבים מאבדת מיציבותה בתנאי אקלים חמים, מה שמאוד הסתדר לי כי זה היה בשני הימים הכי חמים של הקיץ. אבל באותו זמן לא ידעתי שזו בעיה בקריאה (ולכן ראיתי גרפים לא יציבים עם טעויות C2) ומשום כך הסקתי שהצורב שבק והבעיה היא בצריבה. לא עלה על דעתי שמדובר בקריאה של הצורב שנעשתה אחרי הכתיבה.

גם אני באותו הזמן חשבתי שזה בולשיט אבל, כמוך, הלכתי להחליף את הצורב.

החבר'ה בחנות הציעו לי ברוב נדיבותם את ה LTR52327S ואני היססתי כי מאוד אהבתי את ה LTR52246S ובאותו זמן כולם תהו על קנקנו של הLTR52327S. אף אחד לא ממש ידע איך הביצועים שלו ביחס לקודמו.

בכל אופן, חזרתי הביתה והרכבתי אותו.

זרקתי פנימה את הדיסקים שלכאורה ה LTR52246S דפק ודי התפלאתי.

כולם הציגו קריאה מעולה, שום טעויות C2. די בהתאם לשאר הצריבות של הLTR52246S.

משמע, ראיתי כשל קל בקריאה ולא בכתיבה.

עכשיו, נחזור לנושא המקורי.

זוהי עובדה ידועה שדווקא סדרות ה5 של לייטאון (גם ה S וגם הW) הן פחות איכותיות ביחס ל6 וה7.

הקריאה בהן פחות טובה וגם יכולות ההתאמה למגוון רחב של מדיות.

עדין, סדרת ה 5 (שכבר נחשבת מעט מיושנת) טובה מהרבה צורבים בשוק.

ואם אני אצטרך להמליץ אומר לך פרק את הצורב, (לפני שאתה בודק שההגדרות אצלך תקינות) קח אותו לחבר'ה במעבדה ותגיד להם "שמעו הכונן הזה דופק לי דיסקים, יש לי אחריות. תוכלו להחליף/לתקן"?

הנקודה השחורה היחידה אולי שניתן להעמיד לזכות הצורבים של LiteOn היא חוסר היכולת להעמיד כוננים שיגיעו אליך מהמפעל 100% תקינים.

זה לא אומר שאם הגיע אליך צורב תקין הוא ילך קפוט אחרי שבועיים/חודשיים/שנתיים.

ההיפך הוא הנכון במקרה הזה. הצורבים של לייטאון מחזיקים את העבודה אצל הרבה משתמשים כבר כמה שנים (עוד מהתקופה של ה16X שלהם).

זה בסה"כ אומר שיש מקרים שמגיע אליך צורב דפוק מהמפעל.

קראתי על זה בעיקר בחו"ל אבל בארץ, עדין לא.

אני מאמין שלא תהיה בעיה להחליף לך את צורב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...