כדי שלא תרגישו שאתה נדפקים בארץ בעניין האינטרנט(לפחות במחירים)... - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדי שלא תרגישו שאתה נדפקים בארץ בעניין האינטרנט(לפחות במחירים)...

unknown

Recommended Posts

לא, אני בעל מהיר.. מצוברח למדי! ועצבני למדי לגבי השירות והתמורה.

אני בטוח שגם במצב אידאלי יהיו מספיק אנשים שלא מרוצים מהתמורה (כמו שהרוב הגדול עד היום לא מרוצים מהטלויזיה בכבלים) ועדיין, אצלי ממש נדיר שיש בעיות עם ה-ADSL ולכן נראה לי שאלה שיש להם בעיות, אז זה או בשירות הספציפי שמנסים להשתמש בו (כמו הנפילה של מורפיוס...סתם דוגמא) , או ספקית עם אחוז תקלות גבוה יחסית או מרכזיה מקומית דפוקה של .

אצלי כנראה אין את זה ואחוז הניתוקים והנפילות של השירות נמוך מאד, אם בכלל. נכון שלהוריד ב-70kb/sec זה לא מדהים (בטח לא WOW) אבל יחסית לאומללות של מודם 56K זה עדיין טוב .

כנראה שגם הציפיות שלי לא מרקיעות שחקים, בכלל זה אני לא מחובר לחבילה מהירה יותר. לא מעניינים אותי משחקים ONLINE ולא פינגים וכאלה. מעניין אותי להוריד בקצב סביר, שהאינטרנט יהיה פתוח כל הזמן ושלא יתפוס את הטלפון היחיד שיש לי. בשביל זה ה-ADSL בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אתה בטוח שהמחיר הוא ביורו ולא בלירה שטרלינג? כי הסימן של יורו הוא בעוד הסימן של הליש"ט הוא £.

עפ"י שערי המט"ח, נכון להיום, לירה שטרלינג אחת שווה 6.74 ש"ח.

תעשה חשבון לבד.

אגב, לגבי העלאה של 256kbps, אני שמח להודיעך כי המקסימום שבזק מציעה הוא 128קילוביט לשניה, זה כלול בחבילה הכי יקרה (500-600 ש"ח בחודש, תלוי בספק).

דרעק, אז זה אותו מחיר.

אני עדיין מזכיר לך שאתה מקבל *** המון המון יותר ***...!

ככה סתם להגיד "אל תתייחסו לתמורה" זה טיפשי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרעק, אז זה אותו מחיר.

אני עדיין מזכיר לך שאתה מקבל *** המון המון יותר ***...!

ככה סתם להגיד "אל תתייחסו לתמורה" זה טיפשי..

מסכים ב100%.

מה שכן, שמעתי מכמה אנשים שהמחירים שם עתידים לרדת בשבועות הקרובים בכ-10­ £ וזה די הרבה, כך שזה הופך את השירות גם ליותר זול וגם להרבה יותר משתלם! [256קילוביט בהעלאה!!]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...