מעוניין בהמלצות על מצלמת וידאו FHD - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין בהמלצות על מצלמת וידאו FHD

ronen100

Recommended Posts

אני מעוניין לקנות מצלמת וידאו FHD בתקציב של 2000-3000 ש"ח ( עדיף כמה שיותר זול )

לצילומים ביתיים

אני מעוניין לחבר לטלוויזיה SONY LCD FHD בחיבור

( עדיפות לסוני בגלל תאימות לטלוויזיה )

איזה דגמים מומלצים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי כמה דגמים

HMXR10 ב 2699 ₪ בזאפ

HDR-CX105E ב 3450 ש"ח בזאפ

CANON HF200 ב 3675 ש"ח בזאפ

הסוני וה CANNON יותר יקרות בל ראיתי מקומות שניתן להשיג אותן בזול יותר (מחודשות או מתצוגה ) במחירים דומים לסמסונג חדשה

מה דעתכם : איזו עדיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין לקנות מצלמת וידאו FHD בתקציב של 2000-3000 ש"ח ( עדיף כמה שיותר זול )

לצילומים ביתיים

אני מעוניין לחבר לטלוויזיה SONY LCD FHD בחיבור HDMI

( עדיפות לסוני בגלל תאימות לטלוויזיה )

איזה דגמים מומלצים ?

http://www.camcorderinfo.com/ratings.php

אחלה אתר שמפרט לך הכל ויש לך רייטינג של שנה אחרונה, עדיף לך ללכת על דברים בטוחים כמו קנון, סוני, פנסוניק

יש לחבר שלי דגם קצת ישן של קנון HF100, ראיתי את הצילומים חבל"ז, אם יש לך תקציב נראה לי תקח את Canon HF200, עדיף לקחת אותו בחול, כי המחיר שלו שם בסביבת 2500 ש"ח, יש מצב ליותר זול (בארץ 4000 אצל יבואן אפור)

http://www.bhphotovideo.com/c/product/624250-REG/Canon_HF200E_Legria_HF200_High_Definition.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לטושיבה ולמצלמות וידאו? לא יכלת להמליץ לו על משהו אחר...?

חברות טובות בוידאו זה פנסוניק, ודגמים בודדים של קנון.

תעדיף מצלמות שיש להם 3CCD / חיישן גדול כמה שיותר- כך התמונה איכותית יותר, בהירה יותר ללא "רעשים".

בדגם של הסמסונג שציינת אני רואה רק גימיק, לא יותר.

מבין ה3 - הסוני או הקנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחכה לפנסוניק DMC-TM700 שיוצאת בקרוב (ככל הנראה תעלה בסביבות 1000-1200$ בחו"ל). למה? כבר הסבירו קודם:

תעדיף מצלמות שיש להם 3CCD / חיישן גדול כמה שיותר- כך התמונה איכותית יותר, בהירה יותר ללא "רעשים".

ההבדל באיכות בין חישן בודד לשלושה הוא גדול, במיוחד בתנאי תאורה קשים (כמו צילום בתוך הבית או בשעות ערביים למשל).

בתחילת הדרך, כשהחיישנים היו ברזולוציה נמוכה ובטכנולוגיות מיושנות יותר ההבדלים היו פחות קריטיים והבדלי המחירים היו גדולים מכדי להצדיק מצלמה עם 3 חיישנים לשימוש אישי מזדמן. היום, ברזולוציית FHD ועם ירידת המחירים אני חושב שזה הרבה יותר מכדאי. רק הזום מעט מוגבל לטעמי...

יש את ה-TM300 במחיר די דומה אבל שתיהן מחוץ לתקציב שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בד"כ "אין על הצבעים של סוני".אבל היום דרך מחשב ניתן לתקן הכל.

אני אישית חובב פנסוניק, המצלמות שלי פנסוניק וגם המצלמות הבאות כנראה יהיו...

משתיהן אני נראה לי הייתי הולך על הקנון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...