המודם השתגע. - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המודם השתגע.

stingeR-

Recommended Posts

0. תתנתק מהאינטרנט.

1. תתקין אנטי ווירוס.

2. ב - TASK MANAGER תחפש MSBLAST.EXE ותעיף אותו.

3. תמחוק את כל המופעים שלו מהדיסק.

4. תתחבר לאינטרנט ותוריד עדכונים לאנטי ווירוס ואז תבצע סריקת דיסק מלאה.

5. תתקין SPYBOTS ותבדוק איתו מרגלים.

6. לאחר שבצעת כל זאת נסה להריץ עדכון מאתר .

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם הנורטון היום כבר מזהה את הבלאסטר, אבל בכל אופן, כשכל העניין התפוצץ, שום אנטי-וירוס לא הגן מפני התולעת הזו.

לכן, ובגלל עוד כמה סיבות, הסדר פתרונות שהצעת ממש לא יעיל.

דבר ראשון יש להוריד את הפאטצ' לבלאסטר, אפשר מהכתובת הישירה שנתתי בהודעה הקודמת.

לאחר מכן להתנתק מהאינטרנט.

לאחר מכן לחפש תהליך פעיל שנקרא msblast.exe ב-Task Manager, ואם קיים לסגור אותו.

לאחר מכן לחפש במחשב קובץ שנקרא msblast.exe ואם קיים למחוק אותו.

לאחר מכן להתקין את הפאטצ' שהכנו מבעוד מועד.

ובשלב זה המחשב מוגן מהתולעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר, תקשיב לי, יש לי את אותו המודם שלך, והיו לי את אותם הבעיות (לפני כשבועיים). הבעיות לא קשורות כלל לווינדוס אלא לבזק. אם כמו שאמרת הנורה של ה-sync מהבהבת אין סינכרון בין המודם לבזק. אני הזמנתי פעמיים טכנאי ואחרי כל פעם שהוא הלך הבעיה חזרה. פתאום יום אחד הנורה של ה-sync הפסיקה להבהב וברוך השם (טפו טפו) הבעיה לא חזרה עד היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מתוק שלי , זאת לא הבעיה. עשיתי פורמט(כבר עדיף) ועכשיו הכל עובד מצויין. ואני יודע מזה אומר שהנורה של הSYNC מהבהבת... מזמן אני יודע את זה(אני מחובר אליהם בADSL כבר שנה וחצי) וזה לא זה... המודם פעל זמן ממושך ורק שכיביתי את המחשב או ניתקתי אותו מהמחשב(את הכבל רשת) הוא הפסיק להבהב אבל לא לגמרי...

ועוד דבר. את כל התהליכים כאן ניסיתי(אני גם מבין כמוכם חשבתי שתוכלו לתת דברים קצת יותר טובים) הבאתי לכם תמונה של מה שקרה שניסיתי להתקין את הבלאסטר ויש לי נורטון אנטי וירוס 2004 וגם התקנתי SPYBOT והוא לא מצה כמעט כלום. הFIX של הWELCHIA מצא את התולעת אבל היא כל פעם חזרה... ואת הMSBLAST לא היה באפשרותי להוריד בכלל(כפי ששמתם לב עם הבעיה הזאת של הUPDATE.INF)

אז בכל זאת עשיתי פורמט ועכשיו הכל בסדר... אבל לפעם הבאה אני מצפה שתחשבו קצת יותר לאיזה בנאדם אתם מדברים :P ולחשוב מה הוא כבר יודע ומה הוא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...