מעוניין להתחיל לעשות OC, רוצה המלצות - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין להתחיל לעשות OC, רוצה המלצות

haim652

Recommended Posts

היי חבר'ה, אני עכשיו מתכנן לעשות OC (לא משהו רציני מידי) למחשב החדש (מפרט תוכלו לראות בפרופיל), רציתי לשמוע כמה טיפים, דרכים מומלצים לעשות OC בצורה בטוחה ושתורגש במשחקים לפחות.

האמת שעדיין לא יצא לי לנסות לעשות OC במחשב הזה, אבל כשניסיתי לפני בערך חודש לא הצלחתי לעשות משהו רציני, ומה שהכי גבוה ההצלחתי הוא אני חושב 3.6 או משהו כזה, וגם זה היה בצורה לא טובה מכיוון שלא הכל היה עולה בהפעלת המחשב, כמו וכו'.

אז חשוב לי לשמוע מכמה אנשים שאמת מבינים וטובים בנושא, מומץ שזה יהיה כם מישהו שיש לו מעבד זהה, שאני ידע לאיפה בערך אני יכול להגיע בOC.

תודה רבה חברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שלכרטיס מסך?

אני יודע שהכרטיס מסך הוא לא הבעיה, בכל זאת זה 4870X2 אתה יודע, ואני יודע שאפילו במצב הזה אני בצוואר בקבוק, אז אין טעם, חוץ מזה זה דיי ידוע שהכרטיס מסך הזה הוא לא הרעיון הכי טוב לעשות OC בגלל שהוא מתחמם בצורה לא נורמאלית.

דרך אגב אני מתכוון לעשות OC למחשב הראשון במפרט, #1 אם לא טעית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס מסך זה לא הבעיה..חח.גם לא המעבד..בכל מקרה אתה רוצה לעשות OC..

תתחיל מלקרוא במדריכים ולהריץ חיפוש בפורום..לא חסר מידע..

בגדול תתחיל מלמדוד את הטמפ' במנוחה/מאמץ..נעל תדרי וPCI-E..ותתחי לעלות משם..בדיקות מאמץ וכו..

אם משהו לא מובן שאל כאן..ובגדול אין סיבה שלא תגיע לאזור ה3.6-3.8GHZ בלי הרבה בעיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיה אני יבדוק עוד קצת ויראה כמה אני יכול לעשות.

פשוט חשבתי לעצני להתייעץ עם כמה אנשים פה שחושבים אם באמת מומלץ, כי עד כמה שידוע לי, יש לי צוואר בקבוק עם המעבד בגלל הכרטיס מסך.

הבעיה שכשעשיתי את הOC בהתחלה והגעתי ל3.6 או משהו כזה פשוט היו דברים במחשב שלא עולים, כמו הרשת וכו'.

אני חושב בגלל שלא היה מספיק מתח, יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...