מפרט מחשב לגיימינג 4000-3500 (חוות דעת על מפרט) - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב לגיימינג 4000-3500 (חוות דעת על מפרט)

Yonatank2322

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הלוח שהוצע לך של אינטל הבסיסי עם פחות אופציות וחיבורים והלוח שאני הבאתי יותר עם פיצ'רים כמו USB 3 וכו'

אמרתי שהמפרט שלי עדיף בגלל שהחזקת התושבת של מחזיקה יותר לעומת שמוציאה מעבדים מבוססים תושבות חדשות לרוב אריכקטורה שונה של המעבד שמבוססת באופן שונה וכו' אם לא הבנת לא אוכל לתת לך הסבר לעומק תשאל בפורום ולוחות אם ותקבל תשובה מפורטת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב דעתי האישית..

sata3 לא מועיל לך בשום דבר ושום כלום (בינתיים וספק אם בזמן הקרוב)

usb3 זה שהמהירות של החביור Usb שלך תיהיה יותר מהירה יעני העברת מידע דרך החיבורי usb שמי ישמע וכמה כבר אתה מעביר קבצים כל היום ומישתמשים ב

usb בדברים שתרגיש.

עצה שלי קח את זה

http://www.wellcom.co.il/catalog/product_info.php?language=he&products_id=9021

תיהיה לך תמיכה ב cf x8 שזה נראה לי בין הלוחות היחידים שיש שעובדים על x8 בתקציב שלך ובלוחות 1156 בכלל..

וההבדל בין x8 לx16 הוא ממש זעיר.. לעומת שאר הלוחות שאם כבר יש בהם cf אז זה X4 שזה ממש חצי מהמהירות.

ולפי מה שאני רואה משחקים זה מה שמעניין אותך בתאכלס אז תשקיע בלוח אם עם אופציית cf טובה לעתיד

וכשיירדו המחירים וכשתראה קירטועים וכל זה תוסיף עוד כרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אתרגם - לוח עם אפשרות לחיבור כרטיס מסך שני (זהה) בעתיד, ואז שניהם ביחד יתנו ביצועים יותר טובים מאחד לבד.

כמובן שבשביל לתמוך ברעיון כזה צריך יותר יקר (כמו זה שצורף קישור אליו) אבל קיימת גם עלות נוספת - אתה צריך חזק יותר בשביל להריץ מערך של שני כרטיסים.

בכל אופן האופציה הזו לא משתלמת באופן כללי בראיה היסטורית עד היום, ובראיה מציאותית של ההווה תגרום לך כרגע לחרוג מהתקציב.

לדעתי - תתעלם מההצעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Silencer

הייתי מציע להחליף את הספק ל SeaSonic SS-500ET 500Watt 80Plus Bronze שאר אס אם מציעים, הוא עולה 313 שקל (שקל יותר ;) ) ואז הם משדרגים לך בחינם ל600W... איפה עוד אתה רואה שמגדילים לך בשקל? ;D

http://www.rsm.co.il/Product.aspx?ProductID=1032

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל בשביל שפותח השרשור לא יילחץ - הוסכם בסוף על הספק שהציע Eliya שעולה 243 ש"ח, ולכן ההחלפה בספק שהצעת מעלה את מחיר המפרט שלא לצורך.

ועכשיו לתשובה בשבילך -

הספקים מסידרת ה-S12II באים עם 5 שנות אחריות, סידרת ה-ET עם 3.

בוא נגיד ששניהם עולים אותו הדבר, לצורך העניין - 300 ש"ח.

S12II - יעלה 60 ש"ח לשנה (300 לחלק ל-5)

ה-ET שהצעת יעלה 100 ש"ח לשנה (300 לחלק ל-3)

יוצא שהוא רלוונטי רק למי שצריך 500\600 וואט, ובמפרט הזה זה לא המקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...