אני כל כל רוצה אייפון! איך אני משיגה אחד יחסית בזול?? - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני כל כל רוצה אייפון! איך אני משיגה אחד יחסית בזול??

morans

Recommended Posts

היי חברים!

שוטטתי לי בebay וראיתי שיש שם הצעה של 10-1 אייפונים במחירים שונים, אז לפי חישוב פשוט זה יוצא לאייפון 300 דולר בערך בכך הצעה

לא יודעת אם ההצעות אמיתיות וכנות אבל שווה בדיקה

אני מאוד רוצה אייפון

ככה שאם ישנם אנשים נוספים שרוצים לקנות ולא רוצים לקנות אחד במחירים המטורפים פה בארץ,

אז אולי אפשר לארגן קנייה קבוצתית של כמה אנשים

מה אתם אומרים?

הנה הלינק:

http://cgi.ebay.com/10-x-Apple-iPhone-3GS-32GB-Brand-New-Unlocked_W0QQitemZ260520767085QQcmdZViewItemQQptZCell_Phones?hash=item3ca83f6e6d

(למטה יש את האפשרויות האחרות גם)

וישנם גם אפשרויות נוספות

לקנות 3 אייפונים ב-1100 דולר (366 דולר לאחד)

לקנות 6 אייפונים ב-1900 דולר (316 דולר לאחד) וכו'...

אשמח לשמוע מה אתם חושבים

ואם יש הצעות נוספות איך אני יכולה להשיג יחסית בזול אני אשמח ! :)

תודה!

מורן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 72
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם מודעים לזה שהמשלוח הוא דרך DHL , והוא כן יעבור במכס , וזה כבר יבוא לא של מכשיר אחד , אלא כמה , תוסיפו עמילות , ומכס , ופתאום מגיעים 2000 שקל ליחידה , זה דבר ראשון .

דבר שני , פותחת הת'ראד , את רוצה לגייס 3 אלף דולר , שבחישוב גס , זה 10 אלף שקל , לפני עמילות ולפני מכס .

האפשרות שלך היא או שאת תשלמי את הכל ותמכרי את המכשירים בארץ , או שהחבר'ה שרוצים יצטרכו להביא לך כל אחד 2000 שקל מראש ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה לא קונים .

את תאלצי לשלם מס של 32% (מכס + מע"מ) כדי לשחרר את החבילה מהמכס כשהיא תגיע לארץ. שלא לדבר על הכאב ראש בהשגת אישור ממשרד התקשורת לייבא מכשיר סלולרי לארץ, בלי האישור הזה לא ישחררו לך את החבילה.

או שתתני כסף למישהו שנוסע לחו"ל שיקנה לך ויעביר אותו חזרה לארץ במסלול הירוק, או שתקני בארץ, לא דרך איביי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה הלחץ שלכם מהIPHONE...

יש לי אפשרות להשיג את ה3GS 16GB ב59 שקל או 32GB ב69 שקל לחודש, ועדיין לא החלטתי אם אני רוצה את זה...

שלא לדבר על זה שיהיה לי שירות תיקונים מלא עליו בחינם, ורק השתתפויות עצמאיות יהיו לי...

נזק לא מוחלט 300 שקל

נזק טוטאלי/אובדן/גניבה, פעם ראשונה 750 שקלים, ולאחר מכן 1500 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודעת למה נדבקתי לאייפון כל כך, אבל אני מאוד רוצה אחד.

כן אני יודעת לגבי המכס והכל. בגלל זה שאלתי פה כדי לדעת אם ניתן להזמין או לא.

איגור אתה בטוח שאפשר להזמין עד 3 מכשירים ושזה יקרה יבוא אישי ושבאמת זה תקין?

אני לא רוצה לקנות בארץ, גנבים פה בטירוף! ואני לא רוצה להתחייב לחברת על המכשיר

אם היה לי מישהו שאני מכירה שטס בזמן הקרוב ברור שהייתי אומרת לו שיקנה לי ולחסוך את כל זה

אבל אין לי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מודעים לזה שהמשלוח הוא דרך DHL , והוא כן יעבור במכס , וזה כבר יבוא לא של מכשיר אחד , אלא כמה , תוסיפו עמילות , ומכס , ופתאום מגיעים 2000 שקל ליחידה , זה דבר ראשון .

דבר שני , פותחת הת'ראד , את רוצה לגייס 3 אלף דולר , שבחישוב גס , זה 10 אלף שקל , לפני עמילות ולפני מכס .

האפשרות שלך היא או שאת תשלמי את הכל ותמכרי את המכשירים בארץ , או שהחבר'ה שרוצים יצטרכו להביא לך כל אחד 2000 שקל מראש ...

יש אפשרות לקנות 3 מכשירים, לא התכוונתי ל-10. תסתכל למטה על האפשרויות השונות של הקנייה

כן מעניין אותי מה קורה מבחינת מכס, וכמה צריך להוסיף אם בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...