החרדים חושפים - יחידת קומנדו חדשה (או כך חוטפים גופה מהמשטרה) - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החרדים חושפים - יחידת קומנדו חדשה (או כך חוטפים גופה מהמשטרה)

qwerty1987

Recommended Posts

לך הביתה שונא יהודים. תגור בחו"ל ותעזוב אותנו בשקט קרציה.

לך הביתה שונא מדינה תגור בחו"ל ותעזוב אותנו בשקט קרציה .

לא ככה?

וכעת קצת יותר ברצינות:

תמיד, תמיד, תמיד ללא יוצא מהכלל, כאשר מובאת באיזה מקום ידיה על מעשי התועבה של חרדים, מעשי הרשע שלהם והרצח שלהם בשם איזו אמונה שעוותה ושונתה לצרכי מנהיגיהם, תמיד תמיד עולה הטענה של "שנאת חרדים". ומה עם העובדות? נכונות? ומה עם המעשים? הבאמת נעשו?

זה לעולם לא חשוב. מה שחשוב ומה שצריך להדאיג כל מי שמדינת חשובה לו, הוא הגישה הזו של הטחת מושג השנאה כנימוק בלבדי הידוע להם, שאינם מסוגלים לחשוב על כל נימוק אחר אלא מיד מתיחסים למניע ומטרה של מביא הידיעה, ותמיד זו שנאה.

מה שמוכיח כי השנאה היא הגורם העיקרי המניע אותם, את החרדים ומגיניהם. מעולם לא עיסוק במעשים עצמם, שהרי לא צריך להבאיש ריחם הם עושים זאת טוב בעצמם, טוב מכל קבוצה אחרת. מנהיגיהם מתנגדים לקיום המדינה והתנגדו לה מעולם ומתמיד, שונאי מדינת והציונות, ומי שתומך בהם מעיד על עצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 96
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צר לי שאני כבר אומר את זה, אבל נמאס לי מכל המצב הזה.

צריך לשלוח אותם לאירן או לזרוק אותם לים, תבחרו מה שבא לכם.

החרדים חושבים שמגיע להם הכל, ועל חשבון כל מי שעומד בדרך.

כל הצרות והבעיות בארץ מתחילות איתם. אם זה הכסף שלוקחים מאיתנו, כל הצרות שהם עושים אם זה לאזרחים או למדינה, כל הבקשות המטורפות שהם מבקשים מהממשלה, זה פשוט לא יאומן לאיזה מצב הגענו.

מה שמרתיח אותי זה שאם במקום חרדים אלה היו אזרחים רגילים, מזמן המשטרה הייתה מגיבה אחרת. והעניין הוא שזה לא רק בסיטואציה הזאת.

כאילו להם מגיע יותר על זה שהם לא עושים כלום.

העולם היה מקום יותר טוב בלעדיהם (לפחות בארץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מעצבנים.... ואת הערבים אתם לא רוצים לזרוק לים? ואולי גם את הרוסים? או את האתיופים? הם סתם קרציות, מה קרה?

הבעיה שמה שאנשים כמו זה שהתחיל את הדיון רוצים לעשות זה לזרוע שנאה, הרס, טרור ואת הגועל נפש שהם חושבים על העולם, כאילו שהוא ***רק**** כזה.

אז מי שרוצה שיקשיב, שיהיה לו בכיף, אולי עם העצבים, יהיה עוד קצת אלימות שממש חסר פה.

וסובלנות כמובן, כי הרי למי אכפת למשהו חוץ מהרצונות האנטיפטים שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הערבים אפשר גם לזרוק לים לפי דעתי.

מה הרוסים והאתיופים עשו לך?

הבעיה עם הדוסים זה שהם עושים מה שבא להם, כאילו החוקים לא חלים עליהם.

מבעירים פחים, חוסמים דרכים..

שלא נדבר על הצביעות, זורקים אבנים על יהודים, מקללים(מי אמר שאסור?), מפגינים וגם זורקים אבנים בשבת... וואלה יופי.

ואיזה תענוג שכל משפחה עושה 10 ילדים ומממנים אותם מהכסף שלי.

שלא נדבר על זה שהם לא עובדים, וגורמים מעמסה על המדינה.

קיצר יש יותר מדי מה להגיד על העלוקות האלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה עוברים עדה עדה.

1. רוסים = לא ממש מפריעים לי, לא מונעים ממני לעבוד בשבת, לא מונעים ממני לנסוע בשבת, לא מונעים תחבורה ציבורית בשבת,

לא משריצים 40 אלף ילדים בחודש, הולכים לצבא, לא מכריחים אותי להתחתן רק עם רוסים,

רוב העליה מלומדים, רוב העליה של שנות ה 90 הגבירה את הכלכלה של .

2. אתיופים = לא ממש מפריעים לי, לא מונעים ממני לעבוד בשבת, לא מונעים ממני לנסוע בשבת, לא מונעים תחבורה ציבורית בשבת,

לא משריצים 40 אלף ילדים בחודש (גם משריצים יחסית הרבה), לא מכריחים אותי להתחתן רק עם אתיופים, משרתים .

3.ערבים = לא מונעים ממני לעבוד בשבת, לא מונעים ממני לנסוע בשבת, לא מונעים בשבת,לא מכריחים אותי להתחתן רק עם ערבים,

רובם גם ככה סובלים בשטחים ואת החלק הגרוע לפחות הורגים.

4.נוצרים=לא ממש מפריעים לי, לא מונעים ממני לעבוד בשבת, לא מונעים ממני לנסוע בשבת, לא מונעים בשבת,

לא משריצים 40 אלף ילדים בחודש, הולכים לצבא, לא מכריחים אותי להתחתן רק עם נוצרים.

(גם ככה הם אוכלוסיה מאוד קטנה ולא משפיע )

5. דרוזים = לא ממש מפריעים לי, לא מונעים ממני לעבוד בשבת, לא מונעים ממני לנסוע בשבת, לא מונעים בשבת,

לא משריצים 40 אלף ילדים בחודש, הולכים לצבא, לא מכריחים אותי להתחתן רק עם דרוזים, משרתים בצבא

אהההה כן וכולם גם עובדים!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rikus - לא ממש ברור לי למה אתה קופץ להגן על קבוצה של אנשים שתקפו שוטרים, הפריעו להם לבצע את תפקידם, עברו על החוק, ופגעו ב-"קדושת החיים/המתים" שהם עצמם מתיימרים להגן עליה. בלי שום קשר למי שפרסם את הידיעה וה-"היסטוריה" שלו -

לא כדאי שתתייחס באופן אובייקטיבי לדברים שהוא אמר במקום לקפוץ ולכנות אותו בכל מיני שמות?

מי שיוצא מכל הסיפור קצת מגוחך זה אתה, ולא הוא

בכל אופן - אם להתייחס לנושא הדיון שהתפתח --

אין שום טעם (לדעתי) לדון ב-"עדות" או בציבורים שונים ו-"לחלק להם ציונים". יש חוק במדינה, ויש שלטון שנבחר בצורה דמוקרטית. על כל האזרחים לציית לחוק ולפעול על פיו, ובפעם ב-4 שנים להצביע למחוקקים שהם מעוניינים שייצגו אותם בכנסת. כמובן שבין לבין, זכותם לערוך הפגנות, להביע דעתם בצורה מסודרת וללא אלימות, וכהנה וכהנה צורות ביטוי דמוקרטיות של דעות.

אם חרדי/ערבי/יהודי/רוסי/אתיופי/אישה/גבר/הומו/שמן/רזה או כל סוג אחר של אדם עובר על החוק, יש לעצור אותו, ולהגיש נגדו כתב אישום במידת הצורך. או אז, תפקידה של הפרקליטות לייצג את המדינה בבית המשפט, ותפקידה של הסניגוריה (או עו"ד עצמאי) לייצג את הנאשם. בית המשפט יכריע, לאחר דין ודברים - במידת חפותו או אשמתו של הנאשם. במידה וירצה, יוכל לערער לארכאה גבוהה יותר. לאחר מתן פסק הדין וגזר הדין, אלה יאכפו ע"י השב"ס ויתר רשויות המדינה - במידה והאדם ימצא אשם.

כל דיון בנוגע ל-"זריקה לים" או "עדה זו טובה, עדה זו אינה טובה" - לא רק שהם אינם מועילים, אלא הם מזיקים. מעבר לכך, כפי שהדגמתי, אין בהם כל צורך או טעם. ציבורים שלמים (בדרך כלל) אינם יכולים לעבור על החוק - אלא רק אינדיבידואלים.

במידה וקבוצה גדולה של אנשים עוברת על החוק "יחדיו" - יש להתמודד איתה באמצעים טיפה שונים, אך עדיין כמובן הכל במסגרת החוק ועל בסיסו.

אין כאן שום קשר ל-"שנאה". זהו שלטון החוק. מי שהדבר לא נראה לו, מוזמן, כאמור - להקים מדינה משל עצמו, או לעבור למדינה או שטח אדמה אחר על פני כדור הארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא כל הדרוזים משרתים, חלק ממש ממש קטן.

2. רוב רובו המוחלט של הערבים בארץ ובעולם (99.99999999999999%) שונאים אותנו. חלקם גם עושים עם זה משהו ורוצחים אותנו. שכחת?

הכל קבוצה אתנית יש פאק ויש את הפחות טובים. אל תכליל! אתה יודע על החרדים שעובדים? יודע על החרדים שמתגייסים? יודע על החרדים שעוזרים לזולת?

ועם כמה שכואב לי להודות בזה כי הם אחים שלי, הפתרון הוא

הפתרון - אש חיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rikus - לא ממש ברור לי למה אתה קופץ להגן על קבוצה של אנשים שתקפו שוטרים, הפריעו להם לבצע את תפקידם, עברו על החוק, ופגעו ב-"קדושת החיים/המתים" שהם עצמם מתיימרים להגן עליה.

חמוד, אתה מדינה יהודית ויש לך 1.5 מיליון חרדים בתוכה או משהו בסגנון, אתה ולא אחר בחרת באורח חיים דמוקרטי, ובזאת איפשרת לכל נודניק שמעצבן אותך להשמיע את קולו. אז שהם חוטפים גופה בגלל שזה בניגוד לאמונות שלהם, אל תתפלא. תפריד דת ומדינה ואז תדבר!

כל אחד פה מינימום ראש ממשלה שחושב שהוא יודע מה טוב למדינה, או יותר גרוע, מה יהרוס אותה.

וכן אני יודע על קהל גדול של חרדים שעובד, נראה לך שאתה באמת יכול לחיות מ900 שקל מביטוח לאומי או 2000 עם משפחה של 8 ילדים??

אבל זה בכלל לא העניין, אין לכם שום פתרון, אתם סתם רוצים לצעוק לקלל ולכעוס.שוב, לבריאות. הם, לא יעלמו, גם לא הערבים.

אין כאן שום קשר ל-"שנאה". זהו שלטון החוק.

:lol: בדיחה טובה. כאילו שהערבים הישראלים שמים על החוק הזה שהם רוצחים בתוך המשפחות שלהם. או שחיילים יפסיקו לסרב לשרת בצה"ל, או שאנשים יפסיקו להתנהג כמו בהמות עם עצירות בכביש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמוד, אתה מדינה יהודית ויש לך 1.5 מיליון חרדים בתוכה או משהו בסגנון, אתה ולא אחר בחרת באורח חיים דמוקרטי, ובזאת איפשרת לכל נודניק שמעצבן אותך להשמיע את קולו. אז שהם חוטפים גופה בגלל שזה בניגוד לאמונות שלהם, אל תתפלא.

בינתיים עוד אין 1.5 מליון חרדים. חטיפת גופה מהמשטרה זו לא דמוקרטיה אלא אנרכיה. כשל"אנרכיסטים" יש מנהיג עם שמלה שלו הם כן נשמעים, זה הופך לתיאוקרטיה.

תפריד דת ומדינה ואז תדבר!

אני בעד. מה איתך? בכל מקרה, אין גם אף חוק דתי שמצדיק מעשה מעין זה, אז על מה לכל הרוחות אתה מדבר?

כל אחד פה מינימום ראש ממשלה שחושב שהוא יודע מה טוב למדינה, או יותר גרוע, מה יהרוס אותה.

לא צריך להיות ראש ממשלה בשביל להסיק למשל שפצצה גרעינית שתיפול על ת"א תהווה נזק בלתי הפיך למדינה. באותה מידה לא צריך להיות בעל IQ גבוה מ-100 בשביל להבין שהפרזיטיות שמדינה מעודדת בקרב מגזר מסוים, וכניעתה לכל גחמותיו ההזויות, בשילוב עם קצב התרבות מהיר של אותו מגזר, מהווים גם הם סכנה ממשית לקיום המדינה.

וכן אני יודע על קהל גדול של חרדים שעובד, עובד על מי? נראה לך שאתה באמת יכול לחיות מ900 שקל מביטוח לאומי או 2000 עם משפחה של 8 ילדים??

משפחה עם 8 ילדים, מקבלת 2000 ש"ח רק על הילד השמיני (אם לא יותר). בכל מקרה, גם את ה-2000 ש"ח האלו הם לא צריכים לקבל - לא מרוויחים מספיק - אל תביאו 8 ילדים.

אבל זה בכלל לא העניין, אין לכם שום פתרון, אתם סתם רוצים לצעוק לקלל ולכעוס.שוב, לבריאות. הם, לא יעלמו, גם לא הערבים.

יש פתרון פשוט - להפסיק מתן קצבאות, להפסיק מימון של בתי ספר שלא מלמדים דברים בסיסיים, לגייס אותם לצבא, ולהפריד דת ממדינה. ברגע שתקום ממשלה עם אג'נדה רצינית יותר מ- "איך לשרוד 4 שנים בשלטון ועם קצת מזל להבחר שוב", ניתן יהיה גם לעשות זאת.

:lol: בדיחה טובה. כאילו שהערבים הישראלים שמים על החוק הזה שהם רוצחים בתוך המשפחות שלהם. או שחיילים יפסיקו לסרב לשרת בצה"ל, או שאנשים יפסיקו להתנהג כמו בהמות עם עצירות בכביש.

בדוגמאות שהבאת מדובר או על אינדיבידואלים או על מצבים בהם המדינה מגיבה על העבירות על החוק. במקרה עליו נסוב דיון זה, המשטרה לא עצרה ולו אדם אחד באותה התפרעות המונית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RIKUS - אני לא מאמין שאני צריך להסביר לך את זה - אבל כמו ש-QWERTY אמר - דמוקרטיה אינה אנרכיה. חופש ביטוי אין פירושו "חופש פעולה מוחלט".

לא מדובר כאן על "איש הישר בעיניו יעשה" - אלא - יביע כל אדם את דעתו בצורה חופשית, ויהיה רשאי להביע אותה גם בפומבי וגם להביאה לידי ביטוי בבחירות או בפעילות פוליטית וכדומה.

לחטוף גופה מידי רשויות החוק, זו עבירה פלילית, ואינה חלק משום "דמוקרטיה". אם אינך מבין את ההבדל בין הדברים כדאי שתנבור עמוק יותר במעמקי השפה העברית.

לגבי הפרדת דת ומדינה - אני מאוד מעוניין, אחת הסיבות שאני משתתף בת'רד הזה (ובאחרים) היא כדי להביע את דעתי הפוליטית בתקווה שאחרים ישתכנעו ויסכימו עם דבריי (או לחילופין, שאשמע דעות מעניינות של אחרים ואוכל לפתח דיון פורה בנושא). עם זאת לא ברור לי ה-"תנאי" שהצבת לי - שלפני שאוכל "לדבר" אהיה חייב להפריד דת ומדינה. נהפוכו --- הדיבור הוא תנאי מקדים והכרחי להפרדת הדת והמדינה.

לסיום - חשוב לי רק להדגיש שלפעילותם של פורעי החוק שבנדון - כשחטפו גופה מידי רשויות החוק - אין קשר ישיר לנושא "הפרדת הדת והמדינה" - הם פעלו בניגוד לחוק, ולא מטעם החוק. לו היה מדובר בכפייה דתית כלשהי מטעם המדינה (כמו לדוגמא, החובה להתחתן במסגרת הרבנות וכיו"ב) אז היה קשר להפרדת דת ומדינה. פורעי חוק הם פורעי חוק - ללא קשר למניעיהם - דתיים, כספיים, נקמניים, רומנטיים או כל מניע אחר. פורעי חוק יכולים לפעול בין אם יש הפרדה ובין אם אין הפרדה בין דת ומדינה - במדינה בה הם פועלים.

יש לגנות אותם, ולפעול נגדם ביתר שאת - בכל מקום בו הם נמצאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא כל הדרוזים משרתים, חלק ממש ממש קטן.

למרות שזה לא כל כך קשור לנושא, הייתי חייב לצוטט את השטות הזאת.. חלק "ממש ממש קטן" מהדרוזים משרתים אה?? תקרא ותפנים http://dover.idf.il/IDF/News_Channels/today/09/04/3103.htm

ציטוט מהכתבה: "בשנת 2008 עמד שיעור המתגייסים לצה"ל בקרב בני המגזר הדרוזי על 83 אחוזים לעומת 74 בקרב היהודים "

אז בבקשה תבדוק את העובדות שלך לפני שאתה טועה ומטעה אנשים >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. רוב רובו המוחלט של הערבים בארץ ובעולם (99.99999999999999%) שונאים אותנו. חלקם גם עושים עם זה משהו ורוצחים אותנו. שכחת?

רוב רובם של הערבים בעולם לא מזיז להם חצי אצבע מה שקורה במדינת .

אם ירדן כ"כ שונאת אותנו, למה יש לנו שלום איתם כבר עשרות שנים?

אם ערב הסעודית, דובאי ושאר האמירויות למיניהן כ"כ שונאות אותנו, למה אנחנו מקיימים איתם קשרי מסחר ענפים?

שים לב, מנהיגים של איזה מדינות ערביות מתבטאים כנגד ישראל?

מלבד סוריה ומצרים, איזה מנהיגים אומרים משהו רע על ישראל?

ולשלטון במצרים אין יותר מדי בעיות עם , אם כי אין בינינו שלום מאוד "חם"

עם סוריה הסכסוך שלנו הוא על טריטוריה בלבד.

באמת נראה לך שאכפת להם מהפלסטינאים? אם היה אכפת להם מהם, הם לא היו נותנים להם לסבול במחנות פליטים ולחיות כפי שהם חיים.

ואם חשבת ששכחתי את איראן, אז קודם כל, איראן אינם ערבים.

שנית, לעם באיראן אין שום בעיה איתנו.

המנהיגות המפגרת באיראן מאשימה את תחלואות כל העולם בישראל בגלל סיבה אחת בלבד,

והסיבה הזאת זה כדי להפנות את דעת הקהל באיראן הרחק מכל הבעיות (עוני ודיכוי נוראיים, בעיקר) שיש באיראן,

ולא כי העם באיראן שונא מאוד את או שיש להם זיקה מיוחדת לעם הפלסטינאי.

אז בקיצור, מספיק לכתוב שטויות (את השטות השנייה הפריכו כבר לפני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QWERTY יש לי 2 מילים בשבילך, ובשביל כל מי שנהנה כל כך פה להיות אנטי דתי-שנאה עיוורת.

הנה דוגמא לכפייה חילונית : http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3845260,00.html

הבחורה לא יכולה לקבל תגמול על עבודה מעודפת בגלל שהיא שומרת שבת! ואנחנו קוראים לעצמנו מדינת היהודים, אז תגיד לי שלא ניצחתם כבר מזמן, כי זה שמעניין אותכם לנצח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RIKUS - יש לי שאלה אחת בשבילך... 3 או 4 אנשים שונים העלו בפנייך טענות שונות. בחרת להתעלם מכולם, ולהסיט את הדיון לנושא אחר לגמרי.

למה? כי אין לך תשובה? כי זה לא מעניין אותך? כי אתה לא מבין עברית? מדוע?

נושא הדיון היה פורעי חוק חרדים (פורעי חוק חילונים יש בכל העולם, ולכן הם פחות מעניינים). מה הקשר לעזאזל לתנאי עבודה של בחורה שומרת שבת? מה הקשר? איך הצלחת בכלל לקשר בין הנושאים? (ושים לב שאני מקפיד פה לא להתייחס לנושא החדש שהעלית למרות שיש לי מה להגיד)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...