מחפש משטח קירור לנייד, תקציב לא מוגבל פרטים בפנים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש משטח קירור לנייד, תקציב לא מוגבל פרטים בפנים

Cereal  Killer

Recommended Posts

אהלן, אני מחפש משטח קירור לנייד שלי E6400 תוצרת (14.1)

דגשים שחשובים לי בו:

-שקט (חשוב ברמות)

-קומפקטי (אין לי צורך שיתמוך אפילו במחשבי 15, משום שהנייד הבא שלי הולך להיות 12 ככל הנראה)

- HUB - לא חובה אצל בהחלט יתרון

אין לי תקצי מוגדר לעניין אך ברור שאני לא אקנה משטח ב 2000 ש"ח.

אין לי בעיה עם זה שיהיה מוזן ממתח חיצוני.

על המלצותיכם אודה

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משטחי לנייידם זה מוצר הקירור הכי מיותר שיש (אחרי יעודי לכונן קשיח ;D)..

הורדת הטמפ' היא מזערית עד לא מורגשת..אם אתה מחפש כבר משטח עבודה שיעניק לך זווית הקלדה וכו..זה משהו אחר..

אבל אם אתה רוכש את זה למטרות בלבד..חבל על הכסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט שם לב שהE6400 מסובב די הרבה את המאורר, והרעש שלו מציק לי, לעומת זאת אם היה שם SFLEX 800RPM שהיה דוחף אוויר לתוך פתח היניקה של המחשב, המפוח המובנה שלו לא היה נדלק וזה היה שקט משמעותית... כנראה שאצטרך לבנות לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקיון אבק עוזר, אבל זה לא מושלם...

בעקרון אני בתהליך בנייה של משטח בעצמי, אבל חסר לי כרגע החלק החשוב שהוא האלומיניום.

המעגל החשמלי כבר בנוי, וגם המאווררים וגם הSATA הפנימי שמקבל מהמעגל הזה זרם, הכל בשימוש באופן תדיר מול הלפטופ שלי, והם עוזרים לו המון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסה אולי לנקות אבק..ולא לחסום את הפתח יניקה..לבנות ? אתה יכול לרכוש אחד ב200+- שקלים..

יעזור..כמו שציינתי כבר לא ממש...בחירה שלך..

אין אבק. אני מנקה אחת לשבועיים שלוש

אני לא ארכוש אחד שהוא לא שקט, לע עשיתי בזה כלום. הפתח לא חסום, המחשב עומד על שולחן, לא שהו רך, שעלול לחסום.

ניקיון אבק עוזר, אבל זה לא מושלם...

בעקרון אני בתהליך בנייה של משטח בעצמי, אבל חסר לי כרגע החלק החשוב שהוא האלומיניום.

המעגל החשמלי כבר בנוי, וגם המאווררים וגם הSATA הפנימי שמקבל מהמעגל הזה זרם, הכל בשימוש באופן תדיר מול הלפטופ שלי, והם עוזרים לו המון.

לא הכי הבנתיאת הפוסט שלך... למה SATA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...