צריך עזרה!!! אני גר בקיבוץ ויש לנו מרכזיה שכולם מחוברים דרכה....... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה!!! אני גר בקיבוץ ויש לנו מרכזיה שכולם מחוברים דרכה.......

ryu

Recommended Posts

יש לנו רוחב פס גדול אני לא יודע כמה..... (הוא מחלק את זה לכל בנאדם לכמה שנראה לו) ולי הוא שם 10K וזה מזה מעצבן ....

לפני איזה שבועיים הצלחתי למצוא שיטה להפיל את המערכת לכמה שניות.... ואז אחרי שעשיתי ריסטרט היה לי 120K שזו המהירות הנורמלית....

אבל עכשיו הוא דיבר עם איזה טכנאי אני חושב והם עשו איזה משהו שההגבלה של האינטרנט חוזרת אחרי שתי שניות... יעני אחרי שאני עושה את הדבר הזה זה עולה ל120 ואחרי שניה (זה לא מספיק להראות לי 120) וזה חוזר ישר ל10 או לכמה שהוא שם וזה ממש לא הרבה....

עכשיו:

בקונפיגורציה של הכרטיס שלי (ADSL) יש אפשרויות :

ADSL MODE..... (כמו שרואים בתמונה)

VPI\VCI ששמה זה מספרים שבעיקרון לא אמורים לגעת בהם אבל אין לי מושג מהם אומרים....

ו PROTOCOL שיש שמה עוד כמה אפשרויות....

אני אמשיך להסביר אם מישהו יודע על זה משהו.....

בבקשה אני חייב עזרה (ואני לא יכול לדבר איתו) אני צריך איזו תוכנה שתחסום את ההגבלה שלו עליי.... מישהו יודע משהו?

או תוכנה שתפיל את המערכת או שתעשה ריסט לההגבלות שלו....

תודה לכל העוזרים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרות של המודם שלך מוזרות.

בעצם אלו ההגדרות שאיתם המודם מותקן.

כעקרון ההגדרות אמורות להיות:

Vpi/Vci: 8, 48

Protocol: לא זכור לי השם, אבל נראה לי שאחר ממה שרשום לך

Framing: כעקרון במצב זה המודם גם יעבוד, אבל שמעתי שאיתו המודם יוצא מסינכרון הרבה, בחר בשני ששמה (שגם לא זכור לי שמו)

אבל אני לא בטוח בקשר אליך, משום שאתה בקיבוץ (שיתוף בעעע) ויש לכם ככל הנראה מין מרכזיה פרטית וכנראה ששם ההגדרות שונות.

עוד דבר שאתה יכול לעשות זה להתקשר לבנאדם הזה ולדרוש שיעלה לך את הרוחב פס ! חוצפה >:(

כמה אתה משלם בכלל?

עוד דבר שיש לך לעשות זה להתקשר לבזק ולהתלונן אליהם על אותו בחור במפעיל את המרכזיה באופן לא תקין

עריכה:

יש עוד דרך וזה לעשות בעיות למרכזיה והרבה כמו שאמרת, וזה לא כדי להעלות את המהירות אלא כדי לעצבן ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להפיל את המרכזייה? לא בבית ספרנו. אתה רוצה לעשות להם בעיות בדרך כזאת, זכותך, רק לא לדבר על זה על גבי הפורום.

אני אלך עם ההצעות של Izikd: או לבקש מהאדם הזה שיעלה לך את רוחב הפס (וב"לבקש" אני מתכוון לצעוק קצת אם צריך), ואם זה לא עוזר, להתלונן עליו בבזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההגדרות של המודם שלך מוזרות.

בעצם אלו ההגדרות שאיתם המודם מותקן.

כעקרון ההגדרות אמורות להיות:

Vpi/Vci: 8, 48

Protocol: לא זכור לי השם, אבל נראה לי שאחר ממה שרשום לך

Framing: כעקרון במצב זה המודם גם יעבוד, אבל שמעתי שאיתו המודם יוצא מסינכרון הרבה, בחר בשני ששמה (שגם לא זכור לי שמו)

אבל אני לא בטוח בקשר אליך, משום שאתה בקיבוץ (שיתוף בעעע) ויש לכם ככל הנראה מין מרכזיה פרטית וכנראה ששם ההגדרות שונות.

עוד דבר שאתה יכול לעשות זה להתקשר לבנאדם הזה ולדרוש שיעלה לך את הרוחב פס ! חוצפה >:(

כמה אתה משלם בכלל?

עוד דבר שיש לך לעשות זה להתקשר לבזק ולהתלונן אליהם על אותו בחור במפעיל את המרכזיה באופן לא תקין

עריכה:

יש עוד דרך וזה לעשות בעיות למרכזיה והרבה כמו שאמרת, וזה לא כדי להעלות את המהירות אלא כדי לעצבן ;D

בפרוטוקול יש לי עוד שני אפשרויות אבל אף אחת מהן לא תתן לי יש 1485 BRIDGE ויש

1453 ROUTED משהו כזה..... לא בטוח.....

בקשר לפרמניג יש עוד אפשרות שזו VC MUX גם בזה האינטרנט עובד..... אבל אין הבדל...

אני משלם 70 שקל לחודש (לפני החודש זה 65 ) וזה כולל הכל... בעצם זה רק ההאינטרנט בגלל שאנחנו בקיבוץ אז לא משלמים על הקו לבזק פרטי...

פעם מה שעשיתי כדי להעלות את המהירות זה לשנות את הפרוטוקולים לכל האפשרויות ואת הADSL MODES להכי תחתון וכל פעם שאני משנה פרוטוקול אני מתנתק ומתחבר ואחרי שאני מגיע חזרה לפרוטוקול הטוב אני עשיתי ריסטרט (אם לא הייתי עושה לא היה לי וזה גם משפיע על כל הקיבוץ יעני האינטרנט מופל) ואחרי שעשיתי ריסט היה לי 120.....

עכשיו האחראי נראה לי קרה לטכנאי והם איכשהו סידרו את זה שהאינטרנט מגיע ל120 אחרי שניה הוא יורד.... ויש לי תוכנה שאני רואה את המהירות אז אני יודע....

ובקשר להתקשר אליו אני שונא רצח להתקשר אליו כי הוא כל פעם ממציא תירוצים שזה איטי כל פעם הוא מאשים את ..... או את 012 (שאנחנו מחוברים דרכם) ואחרי זה הוא הולך אצלו במחשב ומסדר לי את האינטרנט..... והוא כזה בנזןנה אי אפשר לדבר איתו!!! שונא אותו!

ובעיקרון אפשר להחליף אותו לבחור אחר בקיבוץ אבל לא יחליפו בגללי.... כי רוב האנשים פה "מרוצים" מהאינטרנט... למרות שגם להם יש מלא בעיות עם זה אבל הם לא ירצו להחליף אותו..... [לא יודע למה] אז מה שאני רוצה לעשות זה לשגע את המרכזיה או את המחשב שלו ואז אולי זה יהרוס לו את ההגבלה המזדיינת והדפוקה הזו!! יש הצעות? :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...