זקוק לקצת התייעצות - OC על AMD 64 3000+ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לקצת התייעצות - OC על AMD 64 3000+

Bogy

Recommended Posts

שלום לכולם,

אחרי שהחלטתי שהמחשב רועש מידי, פינקתי אותו באיוורור חדש, וחשבתי שעל הדרך נעשה גם קצת OC. אציין שזאת הפעם הראשונה שאני עושה OC למערכת, ואני (עדיין) לא הכי מתמצא בתחום.

אז הממצאים בינתיים:

FSB של 240 - המחשב מסרב לעלות (נתקע עוד לפני שמתחיל לעלות הWIN).

FSB של 235 - המחשב עולה ונתקע אחרי הLoading של WIN. כשאני מעלה את המתח ב0.25 ל1.425 - עולה אבל לא יציב ונתקע.

FSB של 230 - עם מתח רגיל (1.4) עולה אבל נתקע בבנצ'מארקים. עם מתח של 1.425 - יציב, מגיע לחום של 43 במאמץ.

סה"כ זה לא שיפור משמעותי, והייתי רוצה להגיע ליותר. עצות/טיפים איך להמשיך?

לוח אם - Gigabyte GA-K8NS-939, קיימים 2 זוגות של זכרונות (בתמונה בהמשך יש צילום של כל זוג), מעבד AMD Athlon 64 3000+.

מפרט המחשב (עם הOC הנוכחי) - http://www.postimage.org/image.php?v=Ts11dfVS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שהורדת את מחלק הזיכרון בשביל לא להמהיר את הזיכרון שזה טוב

כאשר העלת את ה- FSB אז אתה גם העלת את מהירות התקשורת בין הצ'יפסט למעבד

ללא OC זה 1000 מגה שזה תוצאה של 200x5

200 - FSB

5- HYPER TRANSPORT

תוריד את הערך ל- 4 ואז תוכל להמשיך לעלות ב- FSB

שים לב לא להגזים עם המתח למעבד ואחרי כל שינוי תבדוק יציבות וטמפ' מעבד במאמץ. OCCT תוכנה טובה לשם כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על העצות, נפתרתי מזוג זכרונות ישנים, נשארתי עם החדשים והמהירים יותר (התחילו לעשות לי בעיות, צפצופים שהזכרון לא תקין בזמן ששיחקתי עם ההגדרות), המשכתי השבוע להתעלל במחשב וזה מה שהגעתי בינתיים - http://www.postimage.org/image.php?v=aVteZxS

בדקתי יציבות עם Prime95 - 28 שעות של TortureTest ללא שגיאות, ובדיקה של כ10 שעות ב MemTest86 ללא שגיאות.

טמפרטורות במאמץ עומדות על אזור ה45 (47 עם מפזר חום מודלק בחדר :)).

מבחינת מתחים, העלתי את הHT-Link ב0.1v, ואת המעבד ל1.525.

FSB גבוה יותר (275) באותם מתחים כבר מחזיר לי שגיאות בPrime. מה אתם אומרים, יש עוד לאן להמשיך או שהגעתי למקסימום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...