הפיכת המחשב למערכת מדיה - טלוויזיה כבר יש, עכשיו צריך לדאוג לסאונד - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפיכת המחשב למערכת מדיה - טלוויזיה כבר יש, עכשיו צריך לדאוג לסאונד

dcaspi

Recommended Posts

שלום חברים.

היום קיבלתי טלוויזיית LCD, מה שסולל את הדרך למערכת מדיה מגניבה בבית,

שמבוססת על windows 7 (את ה- LCD חיברתי עם כבל D-Sub 15, למי שמתענין).

השימוש העקרי שלי הוא לראות סרטים בפורמט mkv, כרגע 720p, כי זה מה שהמעבד שלי מתמודד איתו וטוב לי עם זה.

לפני כמה שנים קניתי DVDR והשאיפה שלי היא לחבר את המחשב אל המכשיר כדי להשתמש ב- רמקולים (5 + באס) כדי לצפות בסרטים.

השאלה היא איך אני עושה את זה. למחשב שלי כרגע אין יציאות אודיו מתוחכמות, חוץ מהיציאה הרגילה לרמקולים (השקע הירוק)

יש כאן תמונה שהעלה מישהו של ה- DVDR שלי, עם כל החיבורים -

http://img12.imageshack.us/i/cimg1639.jpg

אין ספק שאני יכול לחבר את היציאת אודיו הרגילה מהמחשב שלי ל- RCA האדום והלבן

עם כבל שממיר, אבל אני רוצה להנות מסאונד של 5.1, ובחלק מהמקרים, גם DTS ומקודדים שונים שבאים בסרטים.

מה שאני שואל הוא -

א' - האם מישהו מכם יכול לשער אם הכניסה/יציאה של ה- Coaxial ב- DVDR שלי היא כניסה או יציאה?

ב' - אם היא כניסה (מה שאני מקווה), האם אתם מכירים כרטיס קול טוב שיכול להוציא סיגנאל- Coaxial (כולל DTS וכו')

שה- DVDR שלי יהפוך ל- 5.1 וישדר לרמקולים?

ג' - אולי כדאי פשוט לוותר ולקנות כרטיס קול שמתחבר מהמחשב ישירות לרמקולים (הרמקולים, כו שאפשר לראות בתמונה, מתחברים בשני כבלים

חשמליים)?

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

התנצלותי, הנה לינק תקין -

http://img12.imageshack.us/i/cimg1639.jpg/

בנוגע ל- D-SUB, כן, אבל זה דורש ממני לקנות כרטיס למחשב וכרגע אני מספיק מרוצה מהאיכות של ה- D-SUB כדי

להשקיע בזה, אבל תודה על הטיפ.

בנוגע לסאונד - יש לכם רעיון איך אפשר לשדר 5.1 מהמחשב שלי לרסיבר, בהתאם לחיבורים שיש לו (כמו שיש בתמונה)?

תודה מראש על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג' - אולי כדאי פשוט לוותר ולקנות כרטיס קול שמתחבר מהמחשב ישירות לרמקולים (הרמקולים, כו שאפשר לראות בתמונה, מתחברים בשני כבלים

חשמליים)?

אין כזה דבר. את הסיגנל מהכ. קול צריך להגביר לפני שהוא מגיע לרמקולים. אתה צריך מגבר / רסיבר כדי לחבר בין המחשב לרמקולים.

ואני בספק רב אם החיבור הקוקסיאלי בDVD הוא כניסה. (אלא אם מדובר ברסיבר ולא בDVD) בדוק בחוברת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...