i3 או II X4 - מעבד למערכת חסכונית בחשמל עם אפשרות אוברקלוק - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

i3 או II X4 - מעבד למערכת חסכונית בחשמל עם אפשרות אוברקלוק

Murmur

Recommended Posts

שלום,

נמאס לי מהמחשב הישן (חלאס, הוא כבר בן 6) ואני רוצה לקנות חדש.

השימושים - בעיקר דו-מימד (עריכת תמונות בפוטושופ, אינדיזיין, ArcGIS), אולי קצת HD על מסך 22" ועריכת וידאו ביתית פשוטה (קצת קליפים של הילדים עבור הסבתות).

לא משחק משחקים כרגע.

דרושה לי עצתכם באשר למעבד:

חשבתי לקנות איזה מעבד צנוע ולהרביץ לו אוברקלוק כדי לחסוך כסף, אבל אני לא רוצה להגיע למצב שאני מוציא על חשבון החשמל כפליים מהחסכון בקנייה.

במילים אחרות: i3 עם אוברקלוק או II X4 בסטוק? (ואולי בכלל איזה i5?) - מי יניב עבודת דו-ממד מהירה יותר וישתה פחות חשמל?

נ.ב.

אני יודע, וחסכון בחשמל הם הפכים. ובכל זאת אני מתעקש להכניס אותם באותו המשפט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD ללא צל של ספק

במחיר של I3 530 יש לך ATHLON II X4 630 שמגיע עם 4 ליבות פיסיות

במחיר של I3 540 יש לך את הPHENOM II X4 925 שגם מגיע עם 4 ליבות

המלצה שלי - קח מעבד ATHLON II X3 425 : לא תנצל יותר ממה שהוא מציע וככה גם תחסוך 200 ש''ח על מעבד

בנוסף לכך יש גם ייתרונות ברורים ללוחות : לוח לI3 עולה לפחות 500 ש''ח ובמחיר הזה אפשר להביא לוח AM3 785G שגם מכיל כרטיס מסך חזק יותר משל הI3 , גם מכיל הרבה יותר פיצ'רים מלוחות I3 מקבילים וגם יאפשר ניסיון פתיחת ליבה לATHLON X3 ואם יהיה לך מזל הוא יהפוך לATHLON X4

^

מסכים עם הרוב, אם כי בתקציבים האלה הייתי לוקח רק לוחות AM3 + שעולים אותו דבר כמו ה-1156 ממילא (אבל מפוצ'רים יותר).

אוקיי,

נניח שאני משוכנע מההמלצות שלכם (ולא היה לי סיכוי למצוא אותן - לאור הכותרת של הת'רד שהפנית אותי אליו...):

1. איך X3 425 מתפקד באובר קלוק לעומת X4 630 או Phenom II X4 925? (למקרה שאני ארצה להמהיר בכל זאת)

2. אפשר לקבל המלצה ללוחות AM3+DDR3 לפי הנאמר לעיל? נניח אחד עם צ'יפסט 785 ואחד עם 790/770

גם וגם כי אני רוצה לשמור את האפשרות להתלבט לגבי כרטיס גרפי חיצוני כן או לא (אם כן - אין לי צורך ב-785, אבל אני רוצה עדיין להתלבט, כמו שאמרתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATHLON II X3 מגיע בOC כמו הפנומים

חלק מצליחים להיפתח לATHLON II X4.

785G לא מגיעים רחוק בOC בדרך כלל.

לוח 770 AM3 שגם כולל USB\SATA 3 הוא ה MA-770TA-UD3

אז בעצם - אם לשמור על אפשרות OC - לוח 785G יורד מהפרק.

מה לגבי לוחות 790X עם כרטיס מובנה - יכולים לשאת אוברקלוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיסים מובנים לא מסוגלים בדרך כלל להחזיק מעבר ל250באס ככה שאם תרצה להשתמש במובנה וותר על OC.

בהפרש מחיר בין ה770 ל790X אתה יכול להכניס 8400GS שחזק מהכרטיסים המובנים ולא יגביל בOC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ATHLON II X3 מגיע בOC כמו הפנומים

חלק מצליחים להיפתח לATHLON II X4.

785G לא מגיעים רחוק בOC בדרך כלל.

לוח 785G AM3 הוא MA785GMT-UD2H

לוח 770 AM3 שגם כולל USB\SATA 3 הוא ה MA-770TA-UD3

אני מתכוון להשתמש ב 435 ב HTPC

האם יש לוח מקביל ל MA-770TA-UD3 ב m-ATX שיתאים למארזים של ?

ראיתי רק כאלה שמבוססים 785, ואני בכל מקרה אשתמש בכרטיס מסך HD5450

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...