הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק - Battlefield Bad Company 2 - עמוד 27 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית מוקדמת לגירסת ה PC של המשחק - Battlefield Bad Company 2

simonsix

Recommended Posts

מצטרף לקניה בקבוצתית שלכם...

שאלה קטנה...אני מזמין עכשיו דרך האתר בכרטיס אשראי בהערות מספיק לרשום HWZONE ?

נ.ב

מצטרף עקב ביטול קניית המשחק מסטים...חשבתי למה שלא תהיה לי גם הקופסה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 642
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דניאל, אני קראתי את העמוד הראשון פעם אחת וכל הפינות נסגרו לי בראש מיידית, הכל כתוב שם ספץ.

נכון, לא אמרתי שלא. גם אני קראתי ולא היו לי שאלות.. אבל כל אחד והעמדה שלו, יש אנשים שלא מבינים או שרוצים לקבל תגובה בשביל להיות בטוחים בכסף שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני עוזר למישהו שהמלצתי לו על הקנייה הקבוצתית -מה לעשות שהוא משגע אותי בשאלות.

לא מופיע בהודעה הראשית אם הם יתקשרו או שצריך להתקשר אליהם.

עם הייתי מזמין לעצמי אז ברור שהייתי מתקשר, אבל אותו בחור שואל אולי בנתיים יחכה שהם יצלצלו [ומי יודע- אולי בכלל לא יצלצלו ] .

פותחים אשכול אז זהו - איאפשר לשאול שום דבר.

מצטרף לקניה בקבוצתית שלכם...

שאלה קטנה...אני מזמין עכשיו דרך האתר בכרטיס אשראי בהערות מספיק לרשום HWZONE ?

תנסה לחפש אותו [ שיענה] .

בכול אופן גישה כזאת איני אוהב , זה מראה שהאדם עושה הכל בשביל עצמו ולא בשביל אחרים.

[ הרי יש שאלות נקודתיות שרצוי לענות עליהם ]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר מתי התחלתי לעבוד אצלך

מצטער זה לא יצא טוב... לא התכוונתי לבוא בקטע של להתלונן או משהו.

באמת ובתמים אני רק שואל למה אני צריך לחכות? שהחנות תתקשר? או המשחק יצא ואז החנות תתקשר? או שיש סיכוי בכלל שהחנות לא תתקשר ואני אזמין כבר במקום אחר? זה הכל... יענו אין לי בעיה לחכות אני רק רוצה לדעת מה צריך לקרות הלאה. ראיתי כבר אתמול שהוספת אותי ברשימה.

לא התכוונתי לבוא בקטע רע מצטער בכל מקרה עם איך שזה יצא.

Igrosh כנ"ל גם אלייך למרות שלא פניתי אלייך בכלל אבל בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בסדר, הכל מאהבה :pissed:

:lol:

רוני, מה אתה תינוק?

אז לא עניתי לך בפרטי-ביג דיל!

נראה אותך מקבל מאות הודעות במשך כמה ימים ובכל כניסה לפורום החלון המציק של הודעה חדשה.

אני לא מתלונן, בסך הכל כשלכולנו יהיה את המשחק תהיה פה קהילה טובה וזו המטרה אבל,

כל השאלות ניתן לשאול כאן בדיון

הדיון הנ"ל הינו המקום העדיף לשאול כמה איפה מי למה איך מה מתי מי ממי היכן וכו וכו

כדי שאחרים גם יקבלו תשובה כי לרובם אותן שאלות בערך.

קאפיש?

לשאלתך- החנות תיצור עם כל המשתתפים קשר טלפוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Orong :

מה אתה צריך להצטער, מה הרגת מישהו?

תקשיב לי תתקשר אליהם וזהו -תציין שאתה מהקנייה הקבוציתי של האתר hwzone.

לא אדון סיימון.

ששאלתי האם זה נובע מהרבה שאלות לפרטי ואתה כבר מיואש מלהשיב, אם היית עונה בחיוב ,הייתי מבין.

אבל כתבת ככה :

"אין צורך לענות לכל אחד על שאלות קיטבג כשהכל נהיר ברור ומעודכן

זה שאתם לא בודקים את העמוד הראשון שמתעדכן כל הזמן זה בעיה שלכם, לא שלי"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני אסביר לך בעיה בתשובה שלך, אני מעולם לא טענתי כי אני החכם באדם או חכם ממך ואילו אתה טענת מספר פעמים שאתה בעצם היותך ממגזר מסויים צנוע ומוסרי מאיתנו. לכן התגובה שלי אליך שנונה ושלך סתם מנסה להשיב לי באותו המטבע ללא הצלחה (כן, כאן טענתי שאני שנון, אתה יכול להשתמש בזה בעתיד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שייך למגזר המדובר כי איני כזה . ולא כל מי שמאותו מגזר מחייב שהוא יהיה מוסרי וצנוע יותר [אלא מדובר בכלליות שכאן נכנס לפרטים- אבל הלו כאן זה Bad Company 2 ]

דווקא קיבלת הסבר טוב -אני חושב.[כרגיל להתיחס רק לדבר השולי שנאמר" חכם" ] מה לעשות ששערי תירוצים אינם ננעלו.

מתוק שלי הבקשה היחידה שלי ממך זה שאל תפנה אלי -אוקי? האם זה קשה? מר איגור? או להביא מתרגם רוסי.

אז שאתה רואה אותי -תתאפק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה תרגיעו את הshitstorm!

ונעבור לתגובה הבאה, כולם ביחד: תודה רבה סימון על הקנייה הקבוצתית שערכתה!!!

ולפני שאתם שואלים מעל 9000 שאלות, קראו את העמוד הראשון בפאקינג עיון.(protip: עדיף לשאול בדיון הזה אם אתם מתקשים בלהבין משהו)

that's all

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שייך למגזר המדובר כי איני כזה . ולא כל מי שמאותו מגזר מחייב שהוא יהיה מוסרי וצנוע יותר [שכאן נכנס לפרטים- אבל הלו כאן זה Bad Company 2 ]

דווקא קיבלת הסבר טוב -אני חושב.[כרגיל להתיחס רק לדבר השולי שנאמר" חכם" ] מה לעשות ששערי תירוצים אינם ננעלו.

מתוק שלי הבקשה היחידה שלי ממך זה שאל תפנה אלי -אוקי? האם זה קשה? מר איגור? או להביא מתרגם רוסי.

אז שאתה רואה אותי -תתאפק.

הופה, מי זה כאן בכה עמודים על גבי עמודים על סטריאוטיפים יא חתיכת אפס מתחסד צנוע ומוסרי שכמותך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם רוני.. לאנשים יש שאלות, אסור להם לשאול? אתם לא חייבים לענות, אני בטוח שאותם אנשים לא התכוונו להציק או לעצבן אף אחד, לא צריך לפגוע בהם בגלל זה.

אמרת תמילה.

אתה אחלה :xyxthumbs: לא פלא שהתחברתי איתך למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...