אני חייב מודם adsl עם ראוטר כדי שאני יוכל לגלוש עם כמה מחשבים במקביל? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני חייב מודם adsl עם ראוטר כדי שאני יוכל לגלוש עם כמה מחשבים במקביל?

unknown

Recommended Posts

העייה היא שבא אלינו הביתה טכנאי(של למיר) שהתקין לנו ושאלתי אותו אם אפשר לקנות מלמיר מודם adsl והוא אמר שזאת בעייה כי אני חייב מודם עם ראוטר ולמיר לא מורשים למכור מודם כזה, אני לא רוצה להיתקע עם אלקטל(=דרעעעעעעק)!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שהכרטיס שלמיר מוכרים (סמסונג פנימי או חיצוני שהוא יקר יותר) שעובד באותו פרוטוקול של מודם 56K רגיל, כלומר PPP ולא PPTP, מסוגל לתת לרשת של מחשבים ממש כמו שאפשר לשתף עם מודם 56K. זה רק עניין של בנייה נכונה של הרשת ושימוש בתוכנה טובה כמו SYGATE בשביל ה-SHARING.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון פשוט ולא עולה יותר מ 50 ש"ח

יש לחבר למחשב שבו מותקן ה ADSL כרטיס רשת נוסף

יש לחבר את הכטריס לרשת ולסדר בהגדרות שיתוף שהיציאה תהיה ב כרטיס הכניסה לאינטרנט

נשמע מסובך קל לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון פשוט ולא עולה יותר מ 50 ש"ח

יש לחבר למחשב שבו מותקן ה ADSL כרטיס רשת נוסף

יש לחבר את הכטריס לרשת ולסדר בהגדרות שיתוף שהיציאה תהיה ב כרטיס הכניסה לאינטרנט

נשמע מסובך קל לעשות.

לא שווה בגרוש ואז המחשב אם השני כרטיסי צריך להיות מחובר כל הזמן

אחי פנה אלי באי סי קיו 135696308 אני יסביר לך אני הצלחתי ועובד לי חלק ועד עזרתי להרבה אנשים תאמין לי שיטה מצוינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתרון לדעתי הוא האלקטל שאתה מקבל מבזק!! אני לא יודע למה אתה קורא לזה דראק!! בעזרת כמה פעולות הוא פותר לך את כל הבעיות..וכל מה שתצטרך זה לחבר את המודם בעזרת כבל מוצלב לHUB

אם תרצה פרטים נוספים תכתוב לי באימייל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הכי קל להשתמש בתוכנה בשם WINGATE

שיתוף אינטרנט של חלונות מספיק טוב!!! לא צריך תוכנה חיצונית!!!

אז זהו שהשיתוף של חלונות, אפילו החדשה יחסית, לא ממש טוב . זה חוסם כל מיני שירותים כמו העברת קבצים ב-ICQ וב-MSN וזה מעצבן נורא. עדיף להשתמש בתוכנה צד שלישי טובה יותר אפילו אם היא בתשלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הכי קל להשתמש בתוכנה בשם WINGATE

שיתוף אינטרנט של חלונות מספיק טוב!!! לא צריך תוכנה חיצונית!!!

אז זהו שהשיתוף של חלונות, אפילו החדשה יחסית, לא ממש טוב . זה חוסם כל מיני שירותים כמו העברת קבצים ב-ICQ וב-MSN וזה מעצבן נורא. עדיף להשתמש בתוכנה צד שלישי טובה יותר אפילו אם היא בתשלום.

1. השיתוף של WIN98 לא ראוי לציון בכלל, אבל אם מדובר בשיתוף של 2000 או זה כבר עולם אחר ולא צריך תוכנה צד ג'.

2. לגבי האיסיקיו, מישהו כבר שאל בפורום ועניתי לו איך פותרים את הבעיה, צריך לשנות הגדרות באיסיקיו.

3. אם רוצים לפתוח שרת במחשב הפנימי ברשת צריך לפתוח פורט במחשב הראשי וזה די פשוט.

במחשב הפנימי שיש לי ברשת היתה בעיה בהעברת קבצים דרך איסיקיו וזה סודר, פשוט צריך לשנות הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש דרך לגרום לגלישה במקביל של ADSL על שני מחשבים באותו בית אבל ממש רחוקים זה מזה?

זאת אומרת, אין כל אפשרות להעביר ביניהם איזה כבל... אמרו לי שיש שירותים שעושים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...