בעיה בתצוגת המסך... - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בתצוגת המסך...

Gnome

Recommended Posts

שלום לכלום,

הים קיבלתי סופית את המחשב של בת דודה שלי והתקנתי עליו PRO וכל מני תוכנות ועבד חלק ומעולה.

אבל כשלקחתי את המחשב לבת-דודה שלי והדלקתי אותו, אך התצוגה לא הייתה איכותית וניתן היה להבחין ברעידות של המסך (יש לציין שזה לא עניין של הרצים מהסיבה שגם כששניתי את ההרצים הבעיה לא חלפה). ניתן להבחין בעיוות מסויים באתיות או מספרים של צורה מקווקות.

בכל מקרה קצת קשה לי לתאר את זה. אחרי שהמערכת הפעלה נטענת יש כמה פסים שחורים על המסך ואחר כך נעלמים. יש לציין שרמת העיוות משתנה פה ושם כמו נגיד כש עולה אז הרבה שלה נמוכה וקשה להבחין בה לכמה שניות ואחרי זה בגלילה מהירה זה רמת העיוות עולה ואז חוזרת להיות נסבלת מעט.

לי זה נראה כמו בעיה במסך כי גם אצלי זה עבד חלק לחלוטין ואיכות מעולה. מה אתם אומרים?

עזרה והצעות יתקבלו בברכה... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים דווקא בסדר גמור כי כמו שכבר אמרתי אז אצלי הוא עבד מצויין עם המסך אז השאלה היא האם זה יכול להיות בגלל שהחלפתי מסך (משלי לזה של בת-דוה שלי).

בקשר לרמקולים אז איך לא חשבתי על זה. זה יכול להיתו באמת הגורם כי יש להם רמקולים ע"י המסך מאוד קרוב יחסית.

אבל מה זה עוד יכול להיות.

נ.ב: הכרטיס מסך זה 9100 64MB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את אותה הבעיה.

עוד לא הצלחתי לפתור אותה יש לי רדאון 9600 פרו.

אז מה הבעיה שלי היא בתאימות כרטיס מסך ומסך?

הפסים כשווינדוס נטען הם של הקונטרול פאנל נכון?

אם כן אז יש לי בדיוק אותה בעיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה באמת לא הייתי אני כי אני שונא ספאם...

בכל מקרה אז למה הכוונה שלך שהפסים כשהוינדווס נטען הם של הקונטרול פאנל? לא הבנתי את הכוונה.

נ.ב הזזנו אתה הרמקולי םשהיו ליד המסך ועדיין התופעה לא חלפה. יש לציין שמדי פעם (כשה עולה אם אני לא טועה)

אז יש פסים שחורים על המסך (3).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה באמת לא הייתי אני כי אני שונא ספאם...

בכל מקרה אז למה הכוונה שלך שהפסים כשהוינדווס נטען הם של הקונטרול פאנל? לא הבנתי את הכוונה.

נ.ב הזזנו אתה הרמקולי םשהיו ליד המסך ועדיין התופעה לא חלפה. יש לציין שמדי פעם (כשה עולה אם אני לא טועה)

אז יש פסים שחורים על המסך (3).

הכוונה היא קונטרול פנל של ATI.

ניסית לשים חדשים למסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה לא אותה בעיה...

אבל אני חושב שהבעיה היא במסך מהסיבה שכה"תנועה" גדלה (כמו שאני משתמש בגלילה במהירות בדף אינטרנט) אז יש יותר טשטוש (שקשה להסביר איך הוא נראה כי הוא לא נראה כמו טשטוש רגיל). וגם בביוס שמתי לב שאם מסתכלים טוב אז האיכות היא הכי טובה כי יש כל מני נקודות שחורות שמופיעות בצדדים מדי פעם.

בכל מקרה זה קשה להסביר את התופעה אבל זה די נשמע כמו בעיה במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שזה לא אותה בעיה...

אבל אני חושב שהבעיה היא במסך מהסיבה שכה"תנועה" גדלה (כמו שאני משתמש בגלילה במהירות בדף אינטרנט) אז יש יותר טשטוש (שקשה להסביר איך הוא נראה כי הוא לא נראה כמו טשטוש רגיל). וגם בביוס שמתי לב שאם מסתכלים טוב אז האיכות היא הכי טובה כי יש כל מני נקודות שחורות שמופיעות בצדדים מדי פעם.

בכל מקרה זה קשה להסביר את התופעה אבל זה די נשמע כמו בעיה במסך.

לפי דעתי זאת אותה בעיה.

זה לא כל כל טשטוש אלא נשברות ככל שהתנועה שלהם יותר גדולה, נכון?

גם כשנכנסים ל- display properties -> setting ->advanced

יש קווים שחורים, תנסה אם כן זאת אותה בעיה.

אני משתמש באותו מסך שהשתמשתי בו עם VOODOO BANSHEE ואיתו לא היתה בעיה.

אני חושב שהבעיה היא של תאימות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...