שידרוג תשתית אינטרנט ל-UFI ב-3 שקלים נוספים עם התחייבות 18 חודש, שווה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שידרוג תשתית אינטרנט ל-UFI ב-3 שקלים נוספים עם התחייבות 18 חודש, שווה?

DrizziTx

Recommended Posts

הי חברה ;D

אז ככה, יש לי 2.5/256 ואתמול התקשרו להציע לי 12MB/1MB שזה שיפור מסיבי (אותי האמת מעניין האפלוד, ההורדה פחות). ה-"קאטצ'" הוא שיש התחייבות ל18 חודשים וזה בבזק בינלאומי, מה אתם אומרים, שווה?

לאור העובדה שלאחרונה הם גם עושים/עשו בעיות עם טורנטים, אני לא בטוח שאני רוצה להתחייב, וגם מי יודע מה יקרה עוד חצי שנה, או אפילו חודש (מבחינת מחירים/טכנולוגיות בארץ)

אז אני אשמח לעצה, דעה, מידע פנימי :silly: וכו'

תודה מראש ולילה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בינלאומי עושים בעיות עם טורנטים? אתה רציני? רוצה שאני יצלם לך תמונה מסתם טראקר פתוח שאני מוריד על 10 מגה?

ולא רק שהם לא עושים בעיות עם טורנטים, בחלקם הם גם שמים לך סרברים קאש כדי שתוכל להוריד מהם יותר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזק בינלאומי עושים בעיות עם טורנטים? אתה רציני? רוצה שאני יצלם לך תמונה מסתם טראקר פתוח שאני מוריד על 10 מגה?

הם הספק שמנסיון, עושה הכי פחות בעיות עם טורנטים, אבל לפעמים גם אצלם יש תופעות של טורנטים יורדים לאט ביום, מהר בלילה. טרם יצא לי לראות חניקה אמיתית כמו שראיתי ב012 (לא עובר את ה10K), אבל הייתי במצבים שבהם עד אמצע הלילה מקבלים 100-150K מקסימום, ובלילה זה משתחרר.

בחלקם הם גם שמים לך סרברים קאש כדי שתוכל להוריד מהם יותר מהר

את זה כל הספקים עושים ככל שידוע לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה ראיתי פה הודעות שמדברות על כך שניסיון להוריד קובץ שמסתיים ב.torrent לא הולך וכאילו שהדפדפן משתהה ולא מצליח להוריד/להפעיל את הקובץ הזה. זה קרה גם לי לאחרונה, ולא הייתי רוצה למצוא את עצמי מחוייב לחברה שהחלה לחנוק טורנטים, למרות שאני מודע ש-014 הכי טובה כיום. האמת גם שהאדם שדיבר איתי נתן סרט להורדה בתור דוגמא "במקום כמה שעות, ירד לך ב-20 דקות", אלו המילים שלו! מצחיק למדי :smile1:

אני אשאל מה האופציה ללא התחייבות, אבל אם רק ההתחייבות במחיר נורמלי, השאלה בעינה נשארת, האם שווה להתחייב לשנה וחצי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה ראיתי פה הודעות שמדברות על כך שניסיון להוריד קובץ שמסתיים ב.torrent לא הולך וכאילו שהדפדפן משתהה ולא מצליח להוריד/להפעיל את הקובץ הזה. זה קרה גם לי לאחרונה, ולא הייתי רוצה למצוא את עצמי מחוייב לחברה שהחלה לחנוק טורנטים, למרות שאני מודע ש-014 הכי טובה כיום.

זה קורה גם לי. וזה לא שהוא לא יורד, הוא פשוט יורד לאט מאוד (כמה דקות על קובץ שאמור לקחת חלקיק שנייה). ברגע שהוא יורד, הטורנט עובד יופי. אם זו חסימה מכוונת שלהם, אז היא מפגרת למדי.

אני אשאל מה האופציה ללא התחייבות, אבל אם רק ההתחייבות במחיר נורמלי, השאלה בעינה נשארת, האם שווה להתחייב לשנה וחצי?

אני כבר שנתיים עם בינלאומי, ולמרות שאני מקפיד להתחייב כל פעם רק לחצי שנה, בסופו של דבר, עובדתית - אם הייתי מתחייב לשנה וחצי, הייתי באותו מצב, ואפילו היה לי יותר קל, כי לא הייתי כל חצי שנה צריך להתקשר ולנהל מו"מ (קצר אמנם) עם קשרי לקוחות כדי לשמר את המחיר.

בכל מקרה, בזמן הזה, אמנם היו שינויים בשוק, אבל עדיין 014 נותנים שירות נורמלי. כך שאמנם הייתי מרגיש לא הכי טוב עם התחייבות ל18 חודשים, בפועל זה אולי לא משנה יותר מידי. תנסה להתמקח איתם ולהוריד לשנה.

ואגב, גם כשאתה בהתחייבות, אם הם ממש עושים לך בעיות, ואתה מוכיח להם שהם הגורם לבעיה (למשל משווה עם ספק אחר על אותו מחשב), ואתה מתעקש ומטרטר אותם - ינתקו אותך ללא קנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...