M-Audio Revolutions 5.1 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

M-Audio Revolutions 5.1

yolh4f

Recommended Posts

יש לי ווינדוס 7

משהו יוכל לעזור לי בקשה בקשר לדריברים של הכרטיס קול יש לי תכרטיס קול משהו יוכל לעזור לי בקשה בקשר לדריברים של הכרטיס קול M-Audio Revolutions 5.1

כבר עבר מלא זמן הרבה חודשים ולא יצא הכרטיס קול ואמרו שבקרוב

ואני משתגע כבר.. יש לי תכרטיס כולה כמה חודש כרטיס חדש

מבאס רצחחחחח

מה אפשר לעשות מצב כזה משהו יוכל אולי לשלוח לחברה הודעה ושאול אותם עם אפשר להפעיל תכרטיס קול לבנתיים בלי דריבר ?

ומתיי יוצא דריבר ?

http://www.m-audio.com/index.php?do=support&tab=driver זה האתר שלהם

עם משהו יעשה את זה אני ממש יודה לו תודה!!

ראיתי פה כול מיני פיתרוונות אבל אני לא מבין!! אנגלית

יש פה איזה פיתרון עם משהו מבין מה רשום פה

http://forums.m-audio.com/showthread.php?13279-Revolution-5-1-series-(xp-64-Vista-64-W7-64)

ויש גם את זה

http://forums.m-audio.com/showthread.php?9701-Revolution-7-1-Problems-in-Windows-7-X64-RC

עכשיו שמעתי שאפשר להתקין דריברים של הכרטיס קול אבל שלא קשור לדריבר המקורי אז הכרטיס קול היפעל משהו יודע מאיפה אני מסיג ?

[br]פורסם בתאריך: 15.01.2010 בשעה 21:29:56

ועוד משהו קטן

ואלה השתגעתי כבר ...

תקשיבו אני יסביר לך מה הבעיה בכללי ....... יש לי תכרטיס קול הזה בערך 7 חודש קיצר קניתי מחשב חדש בדיוק שיצא 7 שזה לפני 3-4 חודש

בהתחלה הכרטיס קול פעל כרגיל בלי שום בעיה!

עכשיו מה קרה קניתי מחשב חדש והעברתי יותר נכון התכנאי העביר לי תכרטיס קול המחשב הישן לחדש

עכשיו בגלל שהמחשב לא מזהה בכלל בכלל בכלל תכרטיס קול שום זיהוי אז יש מצב שיש בעיה אחרת ? ולא הדריבר ?

כי בדקתי והכרטיס קול ניראה מחוברת והכול בסדר שאני גם מחבר תחיבור של הרמקולים לכרטיס קול אז יש תראש הזה שהמתחבר מי בוףף מי חיבור כזה של זרם שזה מתחבר והכול מחובר ......

אז אין לי מוסג איפה הבעיה בדריבר או במחשב ..

בדרךך כלל עם הכרטיס קול מחובר טוב והכול בסדר המחשב בווינדוס 7! חייב לעלות לי מין הודעה בצד למטה שמחובר התקן חדש וצריך להתקין אותו זה חובה ?

או שרק אחרי שמתקנים תדריבר אז רשום איזה משהו בסגנון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי רק 1 חח

קיצר בסוף

קיצר אני פשוט בהלם באמא אמרתי בוא נוציא תכרטיס קול נחבר אותו יותר טוב ננקה אותו

קיצר עשיתי את זה פעם שעברה!! הוצאתי תכרטיס וחברתי אותו בדקתי עם הוא מחובר טוב אני בודק עכשיו מנסה להוציא תכרטיס קול ישר הכרטיס יצא לי! ממש בקלות כאילו שהוא לא מחובר טוב

קיצר אני מדליק תמחשב אני רואה שהכרטיס קול שלי מותק והמחשב זיהה אותו קיצר 4 חודש פתחתי מליון הודעות טלפונים עולם עשיתי קיצר היסתדר

לי תודה לכולם!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכתב ע"י or150 בתאריך 2010-01-15 22:44:01

אם הוא אפילו לא מופיע עם סימן שאלה זה אומר שאו שהוא לא מחובר טוב פיזית למחשב או שהוא נשרף זאת לא בעיה במע' הפעלה

בהתחלה שחברתי תכרטיס קול אז חיברתי אותו בלי בורג אונסיתי לחבר הכי טוב שאפשר בלי בורג כי הדלקתי את המחשב שהוא הייה מפורק

קיצר אני מדליק תמשיך אני רואה הייה רשום זוהה הכרטיס קול והשם של הכרטיס והכול

עכשיו חברתי תחיבור של הרמקולים לכרטיס קול וסתם שמעתי שירים קיצר התחלתי לשחק עם זה רציתי גם לחבר מי הממיר של הטלוויזיה לכרטיס קול

קיצר שמעתי שירים קצת הייתי מזה מפסוטטט קיצר ראיתי שהכרטיס קול כזה זז כזה בגלל שהוא לא מבורג אז סמתי לב שפשוט הכרטיס קול לא מתאים! סתומרת עם אני מחבר תכרטיס קול למחשב ומבריג אותו אז הכרטיס קול לא נכנס עד הסוף בשביל שהוא היכנס עד הסוף אסור להבריג זה בעיה כנרא של הלוח אם כי במחשב הקודם הכול הלך תקין אבל הלוח פה לא

ועכשיו הכרטיס קול שאני מחבר אותו אז הוא נכנס עד הסוף אבל אני לא בטוח ב100 אחוזים שעד הסוף כי בצד אחד הכרטיס קול נכנס קצת יותר מי הצד הזה

אז אני בבעיה רצינית ולמרות זה עכשיו המחשב מזהה לא שיש חיבור למחשב הכרטיס קול לא מוברג עכשיו המחשב אומר שיש איזה חיבור וצריך דריבר בשבילו

עכשיו התקנתי תדריבר הלא מקורי וואלה פעלל לי הכרטיס קול אבל שמעו שירים לא ברור בכלל!! סתומרת הייו מלא רעשים אז אמרתי אולי יש דריבר שיתאים לכרטיס קול הזה לא מקורי

השאלה שלי איך יוכל להיות שבהתחלה המחשב זיהה לי תכרטיס קול ועכשיו לא מזהה רק רשום לי שיש כרטיס קול שמחובר אבל צריך דריבר התקנה

אני משתגע עד שפעלל לי :[[[[[[[[[[[ עם רשום לי שהמחשב מזהה כרטיס קול רק צריך דריבר נסיתי להתקין תויסטה לא מצליח אז עם רשום לי שיש זיהוי של כרטיס קול זה אומר שהכרטיס קול מחובר

ב100% ? יש מצב שהוא לא מחוברת ב100 אחוז בגלל זה הוא לא פועל לי ? כי יש לי תלוח שהמליצו לי פה ויש לי בלוח עוד חיבור שיוכל להתאים להכרטיס קול אבל הבעיה שהכרטיס מסך לוקח שתי מקומות בגלל שהלוח הזה ממש קטן והכרטיס מסך גדול!!

יש אולי קומבינה לקנות איזה חלק מסוים או תוספת PCI ללוח בשביל לחבר תכרטיס קול ?

[br]פורסם בתאריך: 16.01.2010 בשעה 16:25:56

דבר שכיח תחליף חריץ PCI

הבעיה שיש לי 2 אחי אבל הכרטי מסך לוקח לי את כול המקום! של השני אז ככה נשאר לי רק 1

השאלה שלי עם יש אולי אפשרות לעשות תוספת של PCI כי יוכל להיות שהחיבור שלי לא טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין בעיות תודה מחרר אני יברר תנושא

תודה :][br]פורסם בתאריך: 17.01.2010 בשעה 01:35:49

ניראה לי שהבנתי מה הבעיה תראו נכון החיבור של הכרטיס קול ושל הPCI הוא שונה תראו של כרטיס קול יש 2 רווחים ובPCI יש רק 1 יש מצב זאות הבעיה שהלוח לא מתאים לכרטיס ??

או שלמרות הרווח זה צריך להתאים זאות שאלה אחרונה לפני שאני הולך לתכנאי

תמונה 1

http://www.siz.co.il/my.php?i=z4nezm4m2utg.jpg

תמונה 2

http://www.siz.co.il/my.php?i=jnyzmzyf5xta.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר הייתי אצל התכנאי אז הוא הרכיב לי את זה בחינם כי זה בעיה שלו ... וזה מחשב חדש שקניתי

קיצר הוא מזהה לי רשום לי מולטמדיה אבל לא מצליח להתקין דריבר ......

אני יוכל להתקין ידעני מנהל התקן ועד עידכון דריבר ואז לבחור תקובץ המתאים ...... אבל הבעיה שאין כזה קובץ אפשר להוריד רק התקנה מי האתר של MADIUO ורק בהתקנה אפשר אין קובץ בודד עם הייה בודד יש מצב שהיייתי פותר תבעיה

אבל אתמול שחברתי תכרטיס קול בלי ברגים ושחקתי איתו הייה רשום לי מזהה מולטמדיה ואז ישר הייה רשום לי זיהה הייה רשום לי תדגם של הכרטיס קול ואז הכרטיס קול פעל לי!! אבל שבגלל רציתי לחברר תבורג של הכרטיס קול אז אחרי זה הכרטיס קול הפסיק לעבוד ורשום לי שהוא לא מזהה תכרטיס קול ......

יש מצב שהמחשב אוטמטי רשם שהדריבר של הכרטיס קול שהייה תקין! הוא רשם שהוא לא תקין או משהו בסגנון כי פעל לי !!

וואלה משהו פה לא הגיוני!!

משהו אמר לי שאפשר להתקין דריבר לא מקורי ואז היפעל אפשרי ?

השאלה מאיפה מסגים את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתקין עוד פעם את הדרייבר של ויסטה 64 ביט ותגיד לנו אם הוא זוהה

קודם תודה רבה אחיייי :]

התקנתי תוויסטה 32 ביט כי יש לי 32

שנייה נתקין ת64

ניראה לי שעם אני יתקין ידעני זה יתקין כי עם אני מתקין סתם ככה זה לא עושה כלום

מה הפירוש של מה שרשום פה ? הגלל שהדריבר לא מתאים כנרא לכרטיס קול או משהו בסגנון אז שאני מפעיל תתוכנה של הדריבר זה רושם לי

no mudio reviluyion 5.1 was found you may need to install the software again

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא צילום של ה DEVICE MANGER

http://forums.m-audio.com/showthread.php?13279-Revolution-5-1-series-%28xp-64-Vista-64-W7-64%29

http://www.via.com.tw/en/support/drivers.jsp

תוריד דרייבר של ENVY 24 לווינדוס 7 32 ביט ותלך לפי ההוראות פה

open device manager

right click on M-Audio Revolution 5.1 and select "Update Driver Software..."

Select "Browse my computer for driver software"

Select "Let me pick from a list of device drivers on my computer"

Click "Have Disk..."

Browse to the correct map (in my case it was Envy24_Family_DriverV540a\VIAEnvyAud\Drivers\V64WD M). I think V64WDM stands for Vista 64bit.

Select the "Envy24 Family Audio Controller WDM" and click "Next"

This should now install the driver.

If you use SPDIF both stereo, DTS and DD should work on your (otherwise you cannot have stereo and DTS/DD working using the same configuration).

Maybe this will make it work for Fallout 3 as well.

Cheers,

Perrin

תנסה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...