האם אתה צם ביום כיפור? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם אתה צם ביום כיפור?

rk666

האם אתה צם ביום כיפור?  

534 הצבעות

1. 1. האם אתה צם ביום כיפור?

Recommended Posts

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני צם, בין הרגע שלוקח לי לסיים ללעוס את הסטייק חזיר העצבני וללגום את השוקו הנחמד שלי ;D

מזכיר לי את התגובה של שנה שעברה.

מתי תגדל ילדון? התגובות שלך כאלה ילדותיות שלא פלא שגוררים את הדיון לעסוק בטמטום שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט ידעתי שזה יגיע לזה וידעתי גם מי יתחיל

דיי כבר ללעשות דווקא

מישה אני צם בערך כמוך אבל אני לא הולך ומפרסם את זה ככה

נ.ב. רביד יש לך בעייה עם רוסים? כי אם כן אז אתה לא הרבה יותר טוב ליתר דיוק יותר גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני שמן(עד מאוד שמן :() אני צם! אני שוקל 102קילו (תאמינו או לא אני גם לא נראה ככה) וצם! ואני 4\3 רומני ורבע טריפוליטאי!

מה בדיוק הקשר לעדה שלך ???.... בלי להעליב כמובן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא צם ביום כיפור :-X,

רק חבל שיש כאן כל כך הרבה "עולי מזרח אירופה" שבוחרים לא ונותנים לנו הדגמות של מה לא לעשות ביום כיפור...

מה הקשר בכלל אני "עולה מזרח אירופה" וגם ההורים שלי והם צמים ואני לא.. חוץ מזה כל החברים הלא מזרח אירופאים שלי גם לא צמים ככה שאני לא חושב שזה קשור למוצא שלך או למשהו כזה כל אחד ומה שבראש שלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל צום יש סקר כזה, וכל סקר מישה מראה לנו עד כמה הוא גבר.

Misha, You are 15 years old, Grow up allready!

שאלו שאלה, עניתי. לא אהבת ת'תשובה? זבש"ך.

חוץ מזה, אני אוהב את יום כיפור, לראות את כל הקופים האלה המכונים ערסים מתגרים מהפיקניק שאנחנו דופקים כל הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזכיר לי את התגובה של שנה שעברה.

מתי תגדל ילדון? התגובות שלך כאלה ילדותיות שלא פלא שגוררים את הדיון לעסוק בטמטום שלך.

צודק.

אני לא צם, אבל אני גם לא נוסע כבר גם באופניים ואני גם לא... לא "חוגג" ביום הזה, כמו שלא נוסעים במכוניות אין סיבה גם לנסוע באופניים או בכל כלי אחר, אפשר להשאר בבית יום אחד ולכבד יום אחד בשנה.

אני לא אוהב שעושים מיום כיפור דווקא יום אנטי דתי, אין לי בעיה שאנשים יאכלו, ישתו, ישחקו או יחיו כרגיל אבל לא צריך להתנהג בהקצנה להפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק.

אני לא צם, אבל אני גם לא נוסע כבר גם באופניים ואני גם לא... לא "חוגג" ביום הזה, כמו שלא נוסעים במכוניות אין סיבה גם לנסוע באופניים או בכל כלי אחר, אפשר להשאר בבית יום אחד ולכבד יום אחד בשנה.

אני לא אוהב שעושים מיום כיפור דווקא יום אנטי דתי, אין לי בעיה שאנשים יאכלו, ישתו, ישחקו או יחיו כרגיל אבל לא צריך להתנהג בהקצנה להפך.

סוף סוף יש יום עם כבישים ריקים, אני הולך לחגוג בצורה לא נורמאלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא דיברתי על כל הרוסים שהם אחלה של עם ויש לי כמה חברים רוסים,אני דיברתי על אלה שכותבים דברים כאלה-

"אני צם, בין הרגע שלוקח לי לסיים ללעוס את הסטייק חזיר העצבני וללגום את השוקו הנחמד שלי"

זה קצת לא במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...