מחפש שלט מומלץ ל-HTPC, עדיף עם עכבר מובנה, לטווח של כ-4 מטר לפחות. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש שלט מומלץ ל-HTPC, עדיף עם עכבר מובנה, לטווח של כ-4 מטר לפחות.

Milford Cubicle

Recommended Posts

אומנם קצת באיחור...

אבל אישית אני בניתי מקלט IR למחשב (לפי המדריך ש-NADI פרסם פעם בפורום , ושנמצא ברחבי האינטרנט בכל מקום - שלט LIRC)

ואני משתמש בשלט של YES שגם ככה נמצא ליד הטלוויזיה (מן הסתם) בשביל לשלוט על המחשב בצורה נוחה

אומנם זה גם גורם לממיר של YES לעשות קצת שטויות, אבל זה לא מפריע באמת.

וכל העסק עלה לי בערך 10 שקלים (המחיר של הרכיבים למקלט IR)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש רק 4 כיוונים לעכבר (למעלה למטה ימינה ושמאלה) אז הוא לא שימושי במיוחד, יש לי מכשיר סלולר שמתחבר למחשב בעזרת ואני שולט ככה על העכבר וזה לא נוח בכלל (יש ג'וייסטיר של 4 כיוונים או חיצים, שני השיטות די לא נוחות).

הכי נוח זה גולת שליטה כמו שיש בשלט ששמת לינק שלו בהתחלה (יש לי את גרסת המקלדת), וכמובן שעכבר רגיל עדיף כי הכי מדויק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

הכל תלוי מה אתה מתכנן לעשות עם המחשב. אומנם milford אכן כתב שהוא מעוניין בעכבר של ממש,

אבל אישית, אני משתמש בשלט בשביל לשלוט במחשב כמו ששולטים ב-Yes Max (כלומר אין צורך

בעכבר, הכל אפשר לבצע באמצעות מספר מצומצם מאוד של מקשים) ואין לי צורך בעכבר של ממש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה עכבר 360, לא "למעלה למטה ימינה שמאלה".

ב. דימוי העכבר עובד כמובן בכל מערכת ההפעלה

ג. הכפתורים בדגם הזה של השלט בלתי ניתנים למיפוי מחדש, והם ממופים לשליטה ב-media center.

מה שאפשר לעשות (ועשיתי) זה פשוט להתאים את התוכנות האחרות שאתה רוצה לעבוד איתן לאותם מקשים של MC.

ה-media portal שלי יודעת לעשות את זה לבד, וב-media player classic פשוט הגדרתי את אותם קיצורי מקשים באפשרויות (עבור play, pause, stop, exit, vol up, vol down, mute, fast forward, fast rewind) - עובד מעולה.

ד. התוספת של העכבר הופכת להיות שימושית במיוחד כאשר ב-media portal יש תפריטים שבעיקרון נפתחים בכפתור עכבר ימני.

על השלט, זה פשוט כפתור....

נוח מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. האם המחשב מזהה אותו כשלט MCE לכל דבר (Driver less)?

אם כן ניתן לתכנת אותו כרצונך עם הIR Server Suite כפי שניתן לתכנת את כל תואמי הMCE (והרבה אחרים).

2. האם ניתן להדליק איתו את המחשב בצורה כלשהי ממצב Shutdown ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...