האם כונן קשיח Military Grade ישרוד באוטו שלי? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כונן קשיח Military Grade ישרוד באוטו שלי?

nissimtr

Recommended Posts

לך על זה אחי אני מוכר כאלה ונפלו לי דיי הרבה ומחוברים גם למערכת באוטו לפעמים

יש סרטון מאוד מקיף ביוטיוב שבודק את הכונן הספציפי לזעזועים

אין לך מה לדאוג רוב מערכות הCAR בנויות מ כונני 2.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הזמנתי מEBAY

DOK 64GB KINGSTONE DATATRAVELER 150

ב110 שקל (26 דולר).

שווה לחפש המחירים שם שונים מאצלנו

ובדקת שאכן אתה מכניס לתוכו 64GB של מידע והמידע כולו ניתן לקריאה?

נתקלתי כבר, אצל מהנדסת בכירה בהודו (סיפור ארוך, נשלחתי לחברה הודית מטעם מקום העבודה שלי)

בDOK מזויף גם כן של שרק נראה כמו 32GB ובעצם היה של 512 מגה.

כלומר, כל מידע שאוכסן עליו מעבר ל-512 מגה התחרבש לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעבר לעובדה שמערכת הסטריאו שלך לא תעבוד עם ההארדיסק (בוודאות) אני חושב שיהיה עדיף פשוט לקנות 4 דוקים של 8GB שעל כל אחד מהם תשים כמה תיקיות כלליות, וכל פעם שתרצה מוד אחר תחליף. (כולם יהיו ברכב בדרך קבע)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי איך תחבר את הארד דיסק לרדיו דיסק? עם איזה ממיר SATA ל או משהו?

כמה עולה היום SSD? פעם אחרונה שבדקתי יותר מידי, אני קניתי לרכב שלי כונן 2.5 160 גיגה ב 300 שקל. עובד יופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כל מיני מתאמים בDX, שהופכים כרטיסי זיכרון של SD וCF - לכונני SSD,

בהנחה שהמהירות והביצועים של כונן SSD יקר לא חשובים לך - תקנה כונן כזה

כרטיס זיכרון או 2 גדולים - והנה לך כונן "SSD" שעמיד בזעזועים ולא יקר כמו הדבר האמיתי

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19384

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל עדכון - מTrancsend לא חזרו אלי עדיין אבל מKenwood כן.

מסתבר שיש למערכת הגבלה של עד 15000 קבצים להתקן.

לפי החישובים שלי, כבר ב160GB אני מגיע לכ-18000 קבצים כך שאין שום טעם לקנות 320GB.

זאת, אלא אם כן אפשר לחלק את הדיסק למחיצות והמגבלה חלה על כל מחיצה במפרד, אבל מחיצות אפילו לא נתמכות באופן רשמי על ידי המערכת...

טוב אז אני רואה שיש פה שני מחנות... כולל שני אנשים עם נסיון - אחד לכאן ואחד לכאן.

זה שיש דעות "נגד" כולל בנאדם שהתנסה בסיפור די מוציא לי את הרוח מהמפרשים. אבל לא לגמרי....

וייפר - אם אפשר כמה שאלות:

1. באיזה דיסק היה מדובר?

2. תוך כמה זמן הוא התקלקל?

3. היה ארוע טראומתי מסויים ש"גמר אותו"או שהוא פשוט גסס לאיתו במשך תקופה?

וקצת התייחסות למגיבים:

מעבר לעובדה שמערכת הסטריאו שלך לא תעבוד עם ההארדיסק (בוודאות) אני חושב שיהיה עדיף פשוט לקנות 4 דוקים של 8GB שעל כל אחד מהם תשים כמה תיקיות כלליות, וכל פעם שתרצה מוד אחר תחליף. (כולם יהיו ברכב בדרך קבע)

שמע, אני לא יודע על סמך איזה נתונים אתה קובע עובדות בצורה כל כך נחרצת, הרי שאפילו את שם הדגם של המערכת אין לך.

המערכת מתפקדת עם דיסק און קיי של 16GB כבר מעל לשנה וחיברתי גם נגן מדיה ארקוס 605 של 160GB, עבד מעולה.

אם אתה מדבר על כך שהמערכת לא תספק מספיק זרם לדיסק - העובדה ידועה, ואפשר להתגבר עליה בוודאות על ידי חיבור חשמל נוסף דרך שקע המצית של הרכב (יש עדיוית ברשת על אנשים שעשו את זה - למעשה, תבדוק תגובה אחת מתחתך יש מצב שהא מדבר בדיוק על זה)

להחליף כל פעם DOK זה פתרון שאני לא אוהב, מה גם שלא רצוי לעשות את זה בנסיעה......

לא ממש הבנתי איך תחבר את הארד דיסק לרדיו דיסק? עם איזה ממיר SATA ל USB או משהו?

כמה עולה היום SSD? פעם אחרונה שבדקתי יותר מידי, אני קניתי לרכב שלי כונן 2.5 160 גיגה ב 300 שקל. עובד יופי.

אני מבין שבשאלה שלך התכוונת איך מחברים כונן SSD שבא בינתיים רק בממשק SATA ל-USB

אז קודם כל יש גבול לכל תעלול אני לא אשלם ~2000 שקל על 120GB.

דבר שני כן, יש מספיק אינטרפייסים בין SATA ל-USB כך שלא נראה לי בעייתי הסיפור....

יש כל מיני מתאמים בDX, שהופכים כרטיסי זיכרון של SD וCF - לכונני SSD,

בהנחה שהמהירות והביצועים של כונן SSD יקר לא חשובים לך - תקנה כונן כזה

כרטיס זיכרון או 2 גדולים - והנה לך כונן "SSD" שעמיד בזעזועים ולא יקר כמו הדבר האמיתי

http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.19384

אלא אם כן מדובר מהתקן שמאפשר לשלב מספר כרטיסי זכרון (4 יהיה נחמד) הוא לא עוזר יותר מדי כי קורא כרטיסים יש לי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מה אתה צריך כל כך הרבה מוזיקה ביחד איתך

אני יש לי 10GB במחשב ואני בחיים לא שומע את כולם

ועוד בטח ובטח אני לא צריך אותם איתי בכל זמן

אלא אם כן אתה DJ אני לא רואה סיבה למה אתה צריך איתך 20K שירים בו זמנית

דבר שני אתה יכול לקנות לך דיסק 2.5 של 160 GB זה יהיה נחמד מאוד לדעתי

גם אפשרות של כמה דוקים זאת אפשרות ראלית

בכל מקרה דיסק 3.5 אינטש נראה לי מיותר ויעודי להתקלקל מהר (אם לא היום אז מחר)

אולי עדיף גם שתשקול את האפשרות של או נגנים אחרים בסגנון

אני בכלל לא מכיר את המחירים אבל אולי אפשר להשיג משהו טוב אולי אפילו בEBAY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל לשים קבצי FLAC אם המכשיר שלך תומך.

לא תומך FLAC אבל כן תומך WAV...

מממ... יחסית לאדם שמחזיק באוטו מערכת של 4000 ש"ח, אני די מסתפק באיכות של קבצי MP3. רבים מהם ב320Kbps זה כן, אבל אני לא יכול להגיד שאני מרגיש צורך בפורמט אודיו lossless.

קודם כל מה אתה צריך כל כך הרבה מוזיקה ביחד איתך

שוב, ברור שעם ה16GB גיגה שיש לי כרגע, אני יכול לנסוע שבועיים (כנראה יותר, אין לי כח לעשות את החשבון כרגע) ולא לשמוע את אותו שיר פעמיים, אז זה באיזשהו מקום קטע של נוחות. ו400-500 שקל זה מחיר שאני מוכן לשלם עבור הנוחות הזו.

בכל מקרה דיסק 3.5 אינטש נראה לי מיותר ויעודי להתקלקל מהר (אם לא היום אז מחר)

די ברור שדיסק קשיח "ביתי" שאמור לשבת על שולחן לא נועד לדברים כאלה ויתקלקל בוודאות. לכן מראש התחלתי להסתכל על דיסק 2.5 מסדרה "קשוחה" במיוחד...

אולי עדיף גם שתשקול את האפשרות של IPOD או נגנים אחרים בסגנון

למעשה יש לי 605 WIFI אבל הוא מלא בסרטים ברובו וגם וגם אני לא רוצה לסכן מכשיר של 2000 שקל כאשר יש אלטרנטיבות שפחות יכאב הלב אם יקרה להן משהו.....

תגידו זה יהיה נכון להסיק שאם כונן 2.5 יותר "קשוח" מכונן 3.5 אז 1.8 יהיה יותר "קשוח" מ2.5?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה יש לי 605 WIFI אבל הוא מלא בסרטים ברובו וגם וגם אני לא רוצה לסכן מכשיר של 2000 שקל כאשר יש אלטרנטיבות שפחות יכאב הלב אם יקרה להן משהו.....

למה שיקרה לט משהו? לכל החברים שלי יש IPODים וכולם מחברים אותם למערכת של האוטו ולא קורה לזה כלום

דבר שני אם אני לא טועה יש כזה DOCK שקונים לIPOD בשביל הרכב. מתקינים את ה DOCK הזה והוא מתחבר למערכת ואז אתה רק בא שם את הIPOD במקום וזהו ושאתה יוצר אתה לוקח אותו איתך אז זה גם יתרון

תגידו זה יהיה נכון להסיק שאם כונן 2.5 יותר "קשוח" מכונן 3.5 אז 1.8 יהיה יותר "קשוח" מ2.5?

צריך להבין למה דיסקים של 2.5 פחות פגיעים מזעזועים מדיסקים של 3.5

לפ דעתי זה בגלל שהפלטות שלהם יותר קטנות והמהירות סיבוב שלהם יותר נמוכה

אם זה נכון אז אפשר להגיד שה1.8 פחות פגיעים מ2.5

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...