אינטרנט מהיר לכל "עשיר" שדורש... - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אינטרנט מהיר לכל "עשיר" שדורש...

אורח ^Rockford

Recommended Posts

קודם כול לי יש מהיר ולי זה לא עולהכלום

פשוט 0 אחד גדול

לזה נכון אי אפשר לתת גם ערוצי זהב או מת"ב ללקוחות יאס אלא אם כן הלקוחות ישימו בבית חיבור של אחד מחברות הכבלים!

דרך עגב החיבור בערוצי זהב יחסית טוב אבל ברגע שיהיה עומס כבר עדיף יהיה לעבור ל ADSL של כמה שהם חרא לפחות שמה המהירות תמיד אותו דבר

אבל אני בחיים לא יעבור למה אתם שואלים?

ביגלל שאני היחיד בכול השכונה אם מחשב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק הסיבה היחידה שנירשמתי זה כדי שאני יוכל לדבר איתך

סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם

טוב שגיא אני זז להמשיך לעבוד

אם בא לך תיתקשר אלי אני ישלח לך את המספר הפרטי

פיייייייייייייססססססססס

אחלה פורמים יש לכם פה פשוט בן זונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אההההההה איזה מותק...

עבודה איכותית לך אחי אני גם אזוז לישון קצת...

תודה על המחמאה, באמת אחלה של מע' פורומים יש לנו כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא המצאתי שום דבר פשוט קראתי את התגובות למאטה:

לפני מספר חודשים מת"ב הכריזה שהמחיר יהיה בין 124-169 ש"ח לחודש, אז לא יתכן שהמחיר הדולרי הוא הנכון.
הערות של איש צוות ניסוי בכבלים.

1. זה באמת חבל לשמוע כאן תגובות שלא במקום, כלומר תגובות של אנשים שאינם מבינים דבר בתחום...

2. ADSL וכבלים הם באמת, כמו שצוין קודם, טכנולוגיות שונות לחלוטין.

3. המהירות היא תלויה בשני גורמים והם: הגבלות פיזיות של החיבור (במקרה שלנו ADSL או כבלים), הגבלות רוחב פס של לקוח ע"י ספקיות שרותי האינטרנט ISP (נונסטופ, נטוויז'ן, זהב, בינלאומי, ברק ONLINE וכו'). נתחיל מהגבלות רוחב פס של לקוח ע"י ספקיות שרותי האינטרנט: גם ב-ADSL וגם בכבלים הם מגבילים/יגבילו רוחב פס עבור חבילות חיבור שונות להגבלות אלו אין שום קשר ל-ADSL או כבלים!!! הגבלה זו נקבעת לפי הסכום אותו תהיה מוכן לשלם לספקיות שרותי האינטרנט. הגבלות פיזיות של החיבור: כאן הם ההבדלים בין ה-ADSL לבין הכבלים!!! נתחיל מחסרונות: חסרונות ה-ADSL הם שמרחק בין בית הלקוח לבין מרכזיית מוגבל ומי שגר רחוק מדי לא יובל להיענות משרות זה, מהירות העלית האינפורמציה אל רשת האינטרנט (UPLOAD) נמוכה וכמעט משתווה למהירות של המודם הרגיל. חסרונות הכבלים הם: כל המגיע לשכונה הינו משותף בין מספר לקוחות בשכונה, אשר אם כולם ירצו לגלוש באותו הזמן המהירות ירד כי הינה משותפת לכולם, אך לפי האינפורמציה הקיימת ברשותי (לא רשמית) כל יהיה משותף לכל היותר ל-80 לקוחות וקיבולת שלו יהיה 40 מגה', כלומר חשבון פשוט נותן מהירות מובטחת של 500 קילו', כאשר זוהי בדיוק החבילה הפשוטה ב-ADSL וגם קשה לי מאוד לתאר את מצב שכל 80 לקוחות בו זמנית ירצו לגלוש באינטרנט... יתרונות ה-ADSL: מהירות מובטחת לפי חבילה שבחרת (גם בבזק יש חבילות). יתרונות כבלים: אין חשיבות רבה למרחק בית הלקוח ממרכזייה, מהירות העלית האינפורמציה אל האינטרנט (UPLOAD) גבוהה כמו מהירות ההורדה (DOWNLOAD).

4. לגבי המהירות שיש כרגע אצל אנשי צוות ניסוי בכבלים היא באמת לא משהו כיוון שאין כסף לכבלים לספק לי כבר שנה שלמה רוחב פס גדול לחו"ל!!! כאשר הכבלים יכנסו לשוק המסחרי יהיה להם כסף לכך כי ישלם להם ואז המהירות תעלה, ואם לא תעלה מספיק אוכל להחליף את ספקית שרותי האאינטרנט (ISP) והכל ישתפר. תאמינו לי שהספקתי להכיר את מהירות האמיתית של כבלים (בהתחלה כשהתחברתי לצוות ניסוי) לה היה הגבלת מהירות ולא היה כל כך הרבה אנשים...

5. שוב לפי האינפורמציה הלא רשמית שיש לי: המחיר שפורסם כאן שקר!!! הוא הרבה יותר נמוך!!!

וגם אני לא כל כך מאמין שהמחירים יהיהיו כאלה כי מי יהיה מוכן לשלם אותם נו באמת!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח ^Rockford

נגיד שאלו לא המחירים בפועל, בספק אם האמיתיים יהיו תחרותיים... :-/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגיד שאלו לא המחירים בפועל, בספק אם האמיתיים יהיו תחרותיים... :-/

טוב אני כבר לא יודע מה להגיד :(

כי כרגע ראיתי את אלה:

שזה 120-150 שקל לחודש שזה בכלל לא הרבה ותאמינו שזה שווה כל אגורה

תגובת וואלה

אז אולי תסיק את המסקנות ותבין שזו לא טעות

לא ייתכן שמדובר ביותר מ400 שקל לחודש לפי הכתבה הזו, גם מכיוון כי נמסר כי השירות יעלה בין 30-40 דולר - כלומר 120-150 שקל ולא דולר, ולכן קרוב לוודאי שזו טעות וואלה. ראינו כאלה בעבר כבר.

תגובת וואלה

זה לא טעות אכן זה המחיר על פי הערכות במשרד התקשורת

:'( :'(

מה הכבלים מופרעים או משהו כזה? הם מצפים ל 50,000 מנויים בחצי שנה ככה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...