מחשב ב4700 ש"ח למטרת משחקים כבדים - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב ב4700 ש"ח למטרת משחקים כבדים

omerz90

Recommended Posts

- איך לי צורך ב1TB כי בבית יש לי 500GB ואני הלך לעשות RAID 0 עם הדיסק קשיח החדש שאני יקנה.

- אין לי צורך בצורב כזה משום שאני לא הולך להשתמש בLight Scribe.

- אני לא הולך לעשות OC אז הקירור של טרמלטייק יהיה בשבילי מעל ומעבר.

- סתם חבל להוסיף עוד כמה עשרות שקלים ולקבל את ה5850 של , אין שום הבדל בין Manli לXFX.

- הלוח הזה לא טוב בשבילי כי אין לו יציאה אופטית, אני צריך את היציאה הזאת כי אני הולך לחבר מערכת 5.1.

בקיצור תודה על העזרה אך אני חושב שהמפרט שלי מעט יותר טוב משלך כי המארז והלוח אם טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה?

אולי לא הבנת אותי נכון אז אני יסביר עוד פעם, יש לי עכשיו במחשב 500GB של , אני קונה עוד דיסק קשיח של 500GB של סיגייט

ואני עושה RAID 0 עם הHDD שיש לי עכשיו במחשב כדי לקבל ביצועים מהירים יותר.

^ מחדד ומוסיף, אם אתה לא יודע באמת מה זה raid0, מה הסיכונים, מה זה דורש, איך לטפל בבעיות (ויש בעיות) ויותר מכל: האם אתה צריך את תוספת הביצועים הקטנה הזאת?

אני יודע מה זה RAID 0 וזה גם לא בעיה לעשות אותו, אני יודע מה הסיכונים אבל לעיתים רחוקות קורה משהו,

זה דורש קשיחים כמה שיותר זהים ולוח אם תומך, אני לא שמעתי על בעיות, תוכל להגיד לי איזה בעיות יש ואיך אני פותר אותם?

אני רוצה לעשות את הRAID 0 בגלל תוספת הביצועים הקטנה כביכול וגם כדי לקבל כונן אחד במחשב של 1TB.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי היציאה האופטית.. תוכל לקנות BRACKET בחנות שעולה 20שקל ומוסיף לך יציאת SPDIF ככה שזאת לא בעיה.

לגבי הכונן, מניסיון וכי יש לי אותו אני יודע שה1TB ששמתי לך שם מוציא ביצועים עדיפים על רוב מערכי הRAID 0 שתעשה.

שים לב לרייד שלי, יש לי RAID0 של 4 הארדיסקים של 250 שכביכול אמור להיות פי כמה וכמה יותר מהיר מה1TB השני שלי.. מה שבמציאות, לא קורה..

הRAID0 מהיר מה1TB הזה ב15 עד 20% וגם זה בהגזמה.. לצורך העניין הRAID0 עושה 200MB/S קריאה וה1TB עושה 160MB/S שזה מאוד מאוד מכובד להארדיסק בודד.

לכן, גם בגלל הנפח העצום(תוספת של 500GB) וגם כי לא תראה הבדל בין הRAID שאתה מתכנן לבין ההארדיסק הזה.. הייתי כן ממליץ להכניס שם את ה1TB.. לגבי הלוח.. יש הרבה מקרים באינטרנט שכתוצאה מאוברקלוק מאוד קטן(וגם סתם ככה) הלוחות של גיגהבייט לא מסדרה P55A נותים להישרף בכלל סוקט לא איכותי של FOXCONN(מה שמפתיע כי עד עכשיו מניסיוני עוד לא יצא לי לראות לוח אם אחד שהסוקט שלו הוא לא של FOXCONN)

לא חבל להוסיף כסף לXFX מכיוון שהיבוא של MANLI בארץ הוא לא יבוא סדיר - של כן וגם החברה יותר מוכרת.. בשביל 50 שקל זה שווה.

הצורב לא רק תומך בLS אלא גם אמין יותר ואיכותי יותר.

תעשה את השיקולים שלך, תקרא קצת ביקורות והשוואות, ובסופו של דבר ההחלטה היא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הלוח אני בכל זאת ילך על הP55M-UD2 בגלל שהמחיר של הלוח של אינטל+המתאם הזה קרוב מאוד למחיר של הP55M-UD2.

אני לא יקח את ה1TB בגלל שזה יעלה לי יותר מה500GB ולא אכפת לי לקבל ביצועים שווים.

אני לא הולך לעשות OC לכרטיס מסך אז ככה שהסיכוי שהוא יהרס נמוך מאוד וגם אם הוא יהרס אני ישלח אותו לתיקון ויחכה כמה שצריך עד שהוא יחזור אלי.

יש לי עוד שאלה לא קשורה, איפה הגראפיקה יותר טובה, בXBOX 360 או במחשב כמו שבניתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. RAID0 אם בכל זאת לא שכנענו אותך, זו החלטה שלך

2. , בניגוד למעבדים למשל, נוטים לההרס יותר. לא בגלל OC, אלא לפעמים סתם ככה. דווקא בכרטיס מסך האחריות היא החשובה ביותר.

3. תמיד הגרפיקה במחשב תהיה טובה יותר, משום שהטכנולוגיה מתחדשת מדי כמה חודשים לעומת הקונסולות שהם באות עם כרטיס מסך מסויים וזהו. אבל זה קצת יותר מסובך מזה. בגלל שלכל הקונסולות יש כרטיס מסך אחד שלא משתנה, התאימות של המשחקים היא מושלמת. אתה גם לא תראה ירידת FPS משום שקיים מנגנון להורדת הגרפיקה בסצנות עם הרבה "אקשן". ישנם גם המון משחקים למחשב שפותחו במקור לקונסולה ולא למחשב, ולכן הגרפיקה תהיה זהה אם לא פחות טובה במחשב בגלל אופטימליזציה לא טובה בפורט (הסבת משחק של קונסולה למחשב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...