ניתן לעבוד עם שני כרטיסי מסך בו זמנית עם עוד מערכת הפעלה? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניתן לעבוד עם שני כרטיסי מסך בו זמנית עם עוד מערכת הפעלה?

tomeryh

Recommended Posts

אני רוצה להריץ מערכת הפעלה וירטואלית עם שתעבוד עם הכרטיס מסך המובנה שלי שהוא 4500HD לצורך חיבור לטלויזיה ושימוש כמדיה סנטר ובנוסף להריץ את המערכת הפעלה הרגילה שלי (וינ 7) עם הכרטיס מסך הלא מובנה

האם אפשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכונה הוירטואלית(במקרה שלך אני מניח שהלינוקס) תשתמש בכרטיס מסך של המערכת הפעלה המארחת(במקרה הזה Win7)

כך שמה אתה רוצה לעשות לא אפשרי. אכן יש לוחות אם שיאפשרו לך להפעיל את ה X4500HD יחד עם כרטיס מסך רגיל

מה שיאפשר לך לחבר למחשב שלך יותר מסכים בו זמנית אבל מפה ועד שמכונה וירטואלית "תנצל" כרטיס מסך מסוים יש מרחק רב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הלוח הזה

http://www.gigabyte.com.tw/Products/Motherboard/Products_Spec.aspx?ClassValue=Motherboard&ProductID=3021&ProductName=GA-EG45M-UD2H

מה כוונה אוכל לחבר שני מסכים? אני אראה אותה תמונה? או שאפשר לפצל? ומה ההבדל בין זה לבין כרטיס מסך אחד עם שני יציאות?[br]פורסם בתאריך: 13.12.2009 בשעה 15:16:26

דרך אגב איך הלוח אם הזה? אני אוכל לשים בו כל כרטיס מסך שאני ארצה?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הלוח תומך בכל כרטיס, אכן ניתן לפצל את שולחן העבודה של חלונות כך שהוא יתפרס על פני מספר מסכים וניתן לגרור

חלונות/תוכנות ממסך אחד למסך השני.

הנה מה שרשום בדף של הלוח אם:

(Note 2)The PCI Express x16 slot share the PCI Express x16 bus with the and the DVI-D ports.When the PCI Express x16 slot is in use, the and the DVI-D ports become unavailable.

זה אומר שתוכל להישתמש ב X4500HD או בכרטיס מסך שאינו על הלוח אבל לא בשניהם בו זמנית.

ככה שבכל מקרה את מוגבל לשני מסכים בו זמנית, אחד יכול להיות טלויזית LCD לקולנוע ביתי והשני מסך מחשב

לשימושים רגילים כמו גלישה ועבודה על מסמכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...