הודעה לנהגי המכוניות, אולי בקרוב מס אוויר! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הודעה לנהגי המכוניות, אולי בקרוב מס אוויר!

Born2Kill

Recommended Posts

זה לא בידיוק מס אוויר אך זה סוג של...

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3818199,00.html

וכרגיל כץ כשר תחבורה דפקתי מתנגד לרעיון.

אם לפחות אתה מתנגד הועיל בטובך שר התחבורה להציע רעיון חלופי לגודש הנוראי בתל אביב?

מממ... סליחה, משרד ההגנה לסביבה טען שהוא רוצה להוריד את פליטת גזי החממה, איזה יופי שלא אכפת להם מהגודש.

לסיכום: כל אחד דואג לתחת שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנים הזניחו את התחבורה הציבורית וגרמו לציבור לפתח תלות ברכבים. אחרי שתחבורה ציבורית הפכה רלוונטית רק לילדים וקשישים התחילו לחסל את מנועי דיזל ברכבים פרטיים. למה מה קרה שתעשה מעל 20 ק"מ לליטר מחוץ לעיר. נראה לך מה זה. תשלם יותר על אגרת רישוי. חוצפן. עכשיו דפקו את המסמר האחרון בארון הקבורה של הדיזל עם רפורמה "מס ירוק". הרי את מי מעניינות עובדות חסרות משמעות שדיזל פולט פחות פחמן דו חמצני בהשוואה לבנזין. ממשלת רוצה בנזין. בנזין = פחות ק"מ לליטר = קונים יותר = תוספת נכבדת לאוצר המדינה. עכשיו אין , אין רכבי דיזל חסכוניים, אין דו"ג. זהו. אין יותר אלטרנטיבות לרכב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

אתה משווה את אירופה לפה ?? כנראה שאתה לא יודע על מה אתה מדבר . על מה אנחנו בכלל לא משלמים היום ?? כל יום מוצאים דרך חדשה איך למצוץ מהאזרח יותר כסף , זה כבר בלתי נסבל אי אפשר לחיות ככה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה קיים באירופה שנים, לא רואה שום דבר רע בזה.

סבבה לעשות מס על כניסה לתל אביב, אבל מה עם הולמת?

אח שלי עושה את פ"ת-אביב הלוך חזור והוא מספר לי לפעמים שהרכבת מאחרת או עמוסה (בעיקר ביום ראשון כאשר הרבה חיילים חוזרים לבסיסים).

וחוץ מזה, לא לכל מקום התחבורה הציבורית מגיע בזמן או בצורה נוחה.

אחד הפיתרונות שנשארו הוא כלים דו-גלגלים, שגם את זה הם הרגו במו ידיהם כשהעלו את מחירי הביטוח.

האלטרנטיבות הולכות והוזלות... אין לי מושג איזה שרים עומדים בממשלה, שיידחפו את התואר שלהם ל***.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...