תשלום לטכנאי - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשלום לטכנאי

amisha

Recommended Posts

צריך לקחת בחשבון של התמחור גם את זה שהלקוחות יעשו כל מני שטויות וידרשו מימוש של האחריות.

כבר קרה לי שלקוח רצה לפנות מקום. אז הוא מחק דברים מ System32 והיה בטוח שהמחשב מקולקל. ושום הסבר בעולם לא עוזר.

או שהמאוורר של ה CPU הלך (לא באשמתו של אף אחד) והוא מתעקש על החלפה בחינם (אין לו שום בעיה לשלם על העבודה).

מי שמזמין טכנאי, זה בגלל שהוא לא יכול לבד. ולכן גם כל בעיה היא אשמתך. ואם לא תטפל בחינם הוא לא יזמין אותך שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים ... אתם לא מתארים לעצמכם כמה זה מעצבן כשמישהו עומד מאחורי הגב או בצד ומתסכל על מה שאתם עושים בזמן העבודה .

אף אחד לא צריך לראות את הטכנאי בזמן העבודה , זה מציק , ואין כזה דבר שמישהו יעמוד בצד בשקט . תמיד הלקוח יגיד משהו , ישאל משהו , אחרת הוא לא היה נעמד שם מההתחלה .

אין כזה דבר להיות במעבדה בשעת העבודה .

אם ללקוח יש שאלות על החומרה , אז בסוף , אין בעיה להסביר מה זה מה ולמה זה ככה וזה ככה , אבל לא לעמוד לטכנאי על הראש , כי יש טכנאים עם פיוז קצר , ועם פיוז ארוך , ויש כאלה בלי פיוז שבלי לחשוב פעמיים יתקעו לכם מברג פיליפס ביד עם מבט פסיכוטי בעיניים .

לעניין התמחור , חאפר שבערך יודע מה הוא עושה , בערך 100 שקל לשעה , חאפר מקצועי יותר יקח 150 לשעה , שעת טכנאי באתר הלקוח מתחיל מכ-40~50 דולר לשעה ראשונה , וכ30~40 דולר לכל שעה נוספת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואין דבר יותר מרגיז ממישהו שלא מבין מה אתה עושה ו"נושף לך בעורף" בזמן שאתה מרכיב מחשב, במיוחד בהתחשב בעובדה שבהרבה מקרים העסק לא עובד חלק על הניסיון הראשון ואז אנשים מתחילים להלחץ ולז**ן את השכל על דברים שהם לא מבינים.

כל כך נכון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתעצבנו, בתור הלקוח יש לי זכות לראות מה עושים לי במחשב...

זה לא מוסך שאין לאנשים מושג וגם אין מצב ללמוד. מחשב זה דבר שפשוט להבין איך הוא עובד, ואם בגלל שהסתכלת אז ראית ת'טכנאי שלך עושה משהו שהוא לא אמור לעשות, למרות שאתה לא מבין בזה - הרווחת.

גם אפשר ללמוד דברים בסיסיים מזה...

אני דווקא הייתי מעודד אנשים להסתכל ולנסות ללמוד ואפילו מסביר להם בתור הטכנאי, זה יוצר רושם של אמינות ויושר ואז יש לך על מה לדבר עם הבנאדם שעוקב אחריך במקום להתעצבן משאלות מפגרות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(לכל הטכנאים פה ,בעיקר אלה שעובדים פרטי ולא בחנות) יש לי שתי שאלות היות וגם לי יש תעודת טכנאי מחשבים של סיון אבל אף פעם לא יצא לי עדיין לעבוד בתשלום

(למרות שאני הטכנאי הרשמי של הביניין שלי ,החברות של אמא שלי...אה והחברים שלי ...כך שכסף לא ראיתי מזה עדיין)

מה אתם עושים אם נדפק לדוגמה הכרטיס מסך אם זה באשמתכם או לא... והלקוח דורש פיצוי ?

מה אתם עושים אם נתקעתם עם משהו שאתם לא מצליחים לסדר (לדוגמה : אתם לא מצליחים להתקין בגלל שהחומרה דפוקה ...אתם לוקחים כסף בכל זאת?) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים ... אתם לא מתארים לעצמכם כמה זה מעצבן כשמישהו עומד מאחורי הגב או בצד ומתסכל על מה שאתם עושים בזמן העבודה .

אף אחד לא צריך לראות את הטכנאי בזמן העבודה , זה מציק , ואין כזה דבר שמישהו יעמוד בצד בשקט . תמיד הלקוח יגיד משהו , ישאל משהו , אחרת הוא לא היה נעמד שם מההתחלה .

אין כזה דבר להיות במעבדה בשעת העבודה .

אם ללקוח יש שאלות על החומרה , אז בסוף , אין בעיה להסביר מה זה מה ולמה זה ככה וזה ככה , אבל לא לעמוד לטכנאי על הראש , כי יש טכנאים עם פיוז קצר , ועם פיוז ארוך , ויש כאלה בלי פיוז שבלי לחשוב פעמיים יתקעו לכם מברג פיליפס ביד עם מבט פסיכוטי בעיניים .

לעניין התמחור , חאפר שבערך יודע מה הוא עושה , בערך 100 שקל לשעה , חאפר מקצועי יותר יקח 150 לשעה , שעת טכנאי באתר הלקוח מתחיל מכ-40~50 דולר לשעה ראשונה , וכ30~40 דולר לכל שעה נוספת .

ביד? תנסה יותר בעין, או במקום שמתחרז עם זה.

נ.ב.

וזה אמור ליחס אותי לאלה שאין להם פיוז? או אפילו מקום בשבילו לא היה מעולם אצלהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...