עזרה דחופה . שגיאות בצריבה בנירו . דפיקת דיסקים חופשי . - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה דחופה . שגיאות בצריבה בנירו . דפיקת דיסקים חופשי .

King Of Action

Recommended Posts

אז ככה :

הייתי צורב (LITEON 52X32X52) להנאתי בסבבה בנירו 6 ULTRA EDITION עד שיום אחד התוכנה התחילה לדפוק דיסקים ....סתם ככה , בלי שום סיבה מוחשית , לפחות לא כזו שיכולתי לראות אותה ...

אז הוא דופק לי דיסקים (BENQ 48X) ב-40% לפעמים , ב-30% לפעמים , ב-60% לפעמים אבל הוא תמיד דופק בשלב מסויים .

הוא עושה לי את השגיאה :

WRITE ERROR

INVAILD WRITE STATE

COULD NOT PERFORM ENDTRACK

אני במצב ממש רע....המקום הפנוי בהרדיסק שלי נע בין 0 קילובייט ל-300 מגהבייט (WD 40 GB) .

עזרה , בבקשה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הדיסקים האלה של BENQ GOLD X48 אני מצליח לצרוב טוב מקסימום על 32

זה מוזר כי את הדיסקים של הX40 צרבתי על X48 בלי בעיוות

(עם צורב LITEON 48126S()

אמממ...הצלחתי לצרוב את הדיסקים האלה גם על 52X ....אבל משום מה כאשר צרבתי ב-32X זמן הצריבה בקושי השתנה אז תמיד אני צורב בי- 24X ל-40X .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסר לך מקום פנוי בדיסק הקשיח.

אממממ....פיניתי 700 מגה בערך מההרדיסק , ניסתי לצרוב והפלא ופלא , בצריבה עברה חלק . לאחר מכן פיניתי עוד 700 מגה כלומר שהיה לי ג'יגה ו-300 מגה בהרדיסק פנויים וניסיתי לצרוב , הצריבה נדפקה . ???

בקיצור , הפתרון היחיד שמצאתי הוא לעשות SIMULATING (בדיקה) לפני הצריבה כך שאם יש תקלה או דפיקה הוא מגלה את זה בבדיקה ואז ככה לא נדפק הדיסק...בקיצור , הצלחתי לצרוב ככה כמה דיסקים מאתמול אבל מדי פעם גם היו תקלות...לא בשביל זה קניתי LITEON 52X32X52 . :-\

עזרה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

תנסה לחבר את הצורב לIDE בנפרד, שלא יהיה עם הדיסק הקשיח או כונן אחר.

תנסה גם עם תוכנה אחרת.

אם לא עוזר, תנצל את האחריות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

אווקיי , עדכון לאחר זמן ארוך :

נראה לי שאני הבנאדם הראשון שנדפק לו צורב LITEON מסדרת 52X32X52 . אני באמת כבר לא יודע מה לעשות (המחשב ממשיך לעשות את התקלה המעצבנת הזו שדיווחתי עליה בתחילת הת'רד) ...רשימת הפעולות שנעשו :

- צריבה במהירויות נמוכות יותר .

- החלפת גרסה של נירו (6 , 5.X.X.X) .

- החלפת תוכנת צריבה .

- פינוי הרדיסק (גם במצב של חצי ג'יגה פנוי התקלה נעשתה וגם במצב של 10 ג'יגה) .

- הצורב עובד על SLOT IDE נפרד , כלומר הוא לא מחובר לא ל- ולא להרדיסק .

- פרמוט וינדוס . גם לא עזר .

- המארז לא רועד , לפחות כך אני חושב (מה כבר יכולים לעשות מאווררי 80 MM ???) .

- זו גם לא בעייה של דיסקים . ניסיתי לצרוב גם על BENQ 48X וגם על SILVERLINE NEOVO 40X .

אני נואש . אם מישהו יכול להציע משהו , זה הזמן וזה המקום .

כמו כן , יש אחריות , פשוט עכשיו תהיה בעייה לממש קצת כי הקנייה של הצורב נעשתה מסימפלטק ועד שעכשיו אני אשלח את זה אליהם ועד שהם יחזירו לי את זה ....וואי....אני פשוט צריך דחוף לצרוב איזה 15 ג'יגה....

HELP .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...