Windows Explorer קורס לי כל פעם.. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows Explorer קורס לי כל פעם..

cateye

Recommended Posts

זה כבר דיי נמאס, בהתחלה הוא הראה סימנים שהוא מתחיל לא להרגיש טוב (לא מפעיל דברים, נתקע קצת ומשתחרר)

אבל עכשיו אני חייב להפעיל אותו מחדש כל פעם (ויסטה) כדי שדברים יעבדו.

יש לי איטיות כללית ואני חושב שזה בגלל זה, איך אני יכול לתקן אותו? או להתקין אותו מחדש? או אם יש למישהו רעיון אחר אני ישמח לשמוע :D

תודה רבה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס ל EVENT VIEWER (כפתור ימני על המחשב שלי ו-MANAGE. שמה תראה אותו) ותראה את השגיאות של APPLICATIONS. בדר"כ רשום איזה קובץ גורם לכל שגיאה. תראה אם יש משהו עקבי שגורם לשגיאות והתקלות.

Windows_XP_Event_Viewer.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ה APPLICATIONS ? תראה גם את התפריט מימין כמו שאני הראיתי.

הכוונה הייתה שתתחיל להיכנס לכל אחת מהשגיאות ולנסות לראות מה חוזר על עצמו, לחפש בגוגל ולנסות לפתור את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו שגיאה כלשהי בהדפסה למדפסת אבל לא נראה שזה גורם למשהו שממעותי במיוחד.

1. מה שהראת זה רק מיום אחד(קרא תאריכים). תראה אם קודם לכן ישנם ארועים משמעותיים נוספים וריבוי שלהם.

2. תעלה תמונה של "מערכת", אולי שם יש משהו יותר חמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה לך תקלה ב inetpp.dll לפי מה שרשום (תקרא את ה ששמת לנו בעצמך :)). חיפוש בגוגל יעלה שלמדובר באחד הקבצים האחראים על הדפסה דרך הרשת למדפסת מרוחקת.

בכל מקרה, מוזר העניין הזה עם ה"מערכת" שאין שם כלום או שזו שגיאה אבל הנה כמה בדיקות כלליות שתול לעשות:

1- תתקין SECURITY ESSENTIALS, זה אנטיוירוסחינמי מצויין שאולי ימצא משהו, חפש בגוגל תוריד ותעשה סריקה מלאה.

2- תאחה את הדיסק עם DEFRAGGER, שוב ...

3- תתקין MalwareBytes ותסרוק. זה מוצא בדר"כ הרבה יותר רוגלה מכל שאר התוכנות וינקה מה שצריך.

שיהיה בהצלחה בינתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...