בעיית דרייבר ATI 4570 במחשב Dell Studio 1555 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית דרייבר ATI 4570 במחשב Dell Studio 1555

iquitos

Recommended Posts

שלום, לפני כחודש רכשתי מחשב STUDIO 1555 עם הכרטיס מסך של ATI 4570, התקנתי עליו את מערכת ההפעלה WIN7 ואחרי זה התחלתי להתקין דרייברים, שאותם אני הורדתי מהאתר הרשמי של , כל הדרייברים הותקנו כתיקנם חוץ מהדרייבר של הכרטיס מסך, הוא פשוט לא נפתח, אני לוחץ על הקובץ והוא אומר לי שיש שגיאה...

האם יש פה עוד מישהו שנתקל בדבר דומה או מישהו שיכול לעזור לי?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה.. נכנסתי לאתר של ATI והדרייבר היחידי שיש שם הוא לגירסאת הבטא של ווינדואוס 7, האם התכוונתה אליו? ולכן אני צריך להשתמש בmodder?

ודרך אגב לידע כללי: אתה הצלחתה להתקין את הדרייבר המקורי מהאתר של DELL?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני בסופו של דבר הצלחתי להוריד את הדרייבר מהאתר של . הקטע המוזר הוא שכשאני פותח את הקובץ הוא כותב Ati mobility HD 34...

ה 34.. הזה קצת חשוד כי זה הרי אמור להיות 45.. בכל מקרה אחרי ההתקנה המשחק 09 לדוגמא רץ פחות טוב, גם כאשר אני מוריד את מאפייני הגראפיקה למינימום הוא עדיין בהרבה יותר איטי מאשר שהוא היה לפני התקנת הדרייבר...פשוט משהו מוזר..

לכן החלטתי להתקין את הדרייבר דרך הMOBILITY MODDER השאלה שלי היא: כתוב באתר שצריך להוריד את ה:newest desktop driver מהאתר של ATI..

זה אומר שאני צריך להוריד את הדרייבר השולחני של הכרטיס מסך ובעזרת הMODDER לעשות לו "גיור" למחשב נייד?

וסליחה שאני חופר על זה פשוט אני באמת קצת לא מבין...

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

רק שתי שאלות אחרונות: להוריד את ה suite או את ה components?

ואתה רק יכול להגיד לי איזה דרייבר בחרתה בדף לפני זה ברשימה של הכרטיסים?

עריכה: בסוף התקנתי את ה suite אבל אחרי ההתקנה לא מופיע אצלי בשום מקום המרכז בקרה של הכרטיס מסך כמו שיש לי לדוגמא במחשב הנייח, אותו מרכז בקרה שדרכו אפשר לשנות הגדרות איכות תמונה , וכו... זה אמור להיות ככה או שההתקנה לא בוצעה טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...