ססס....אמק! {יבוא נגן MP3CDPLAYER} - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ססס....אמק! {יבוא נגן MP3CDPLAYER}

omri_ro

Recommended Posts

אני שמח לבשר לכם (בטח כבר ידעתם לפני זה) שאנחנו חיים במדינה מפגרת אידיוטית ומטומטמת לחלוטין!

כרגע קיבלתי בדוא"ל את התשובה מאגף המכס:

א.נ.,

התקנות החדשות מתייחסות למכשירים העובדים על סוללות שגודלם הפיזי אינו עולה על:

170X100X45 מ"מ.

שיעור המס למכשירים העומדים בתנאים יהיה 17% מע"מ מערכם בתוספת עלויות משלוח לפי קביעת מעריך המכס בעת השחרור.

באם המכשיר אינו עומד בתנאים יהיה שיעור המס 70% כנזכר לעיל.

המידע הכלול במכתבנו זה, נכון ליום שליחתו וכפוף לכל השינוייםהעשויים לחול בתעריף המכס

ומס קניה או בכל דין או נוהל אחר הנוגעים לעניין.

המידע הנמסר במכתב זה הוא מידע עזר בלבד ואין מידע זה, כולו או מקצתו,

מחייב את אגף המכס ומע"מ.

בברכה,

יבוא אישי, חיפה

טל:04-8354811 בין השעות 13:00-15:00

פקס:04-8628469

----- Original Message -----

From: Omri Rosen

To: cv_y_ishih@mof.gov.il

Sent: Friday, February 22, 2002 5:54 PM

Subject: יבוא אישי של נגן דיסקים

ברצוני לייבא נגן דיסקים הקורא גם קבצי MP3 מדגם RIOVOLT SP-250 http://www.riohome.com/audio/rio/riovolt_sp250.asp

קראתי באתר WALLA כי בוטל מס הקניה על נגנים אלה http://news.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=item&path=3&id=183346

האם התקנות החדשות נכנסו כבר לתוקף?

ומהם המיסים אותם עלי לשלם כאשר אני מיבא מוצר זה?

בברכה

עומרי רוזן

אחורי זה שיניתי את דעתי בקשר למכשיר ואני ילך על הIMP-350 (כרגע אני לא מזמין כלום, אבל בהזדמנות)

כיוון שראיתי שיש כאן לפחות עוד שלושה מעונינים אני מציע שנתארגן וננסח מכתב לשר האוצר או מישהו ונעשה רעש בניסיון לשנות את התקנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אתה נשמע כל-כך עצבני ומופתע... כאילו שלא ידעת את זה מראש..

להיפך, אתה צריך להיות שמח שלפחות התקנות (האומללות) האלה כבר נכנסו לתוקף... אחרת גם מינידיסק לא היית יכול להביא בלי שיעשקו ממך במכס מחיר כמעט דומה למחיר שהמכשיר עצמו עלה לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עצבני ולא מופתע, רק קיוויתי ש....

בכל מקרה מה דעתכם על:

כיוון שראיתי שיש כאן לפחות עוד שלושה מעונינים אני מציע שנתארגן וננסח מכתב לשר האוצר או מישהו ונעשה רעש בניסיון לשנות את התקנות...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו שאני חושב על זה זה עוד יותר אידיוטי מאידיוטי, הרי קוטר של דיסק הוא 12 ס"מ כלומר אין סיכוי שמכשיר דיסקמן כלשהו יהיה קטן מ12 ס"מ לאורך או לרוחב!!!

מדינה דפוקה!!!!!!!!!!!!!

אני מקווה שחבר שלי יוכל להביא לי את זה מסינגפור (הוא חוזר עוד חצי שנה פלוס מינוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...