המלצה ל-headphones ב-70-100$ מ-Amazon - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה ל-headphones ב-70-100$ מ-Amazon

1_Nike_1

Recommended Posts

אוקיי אז אני עדיין צריך המלצה, רק שעכשיו אני יכול לצמצם קצת את האפשרויות משום שאני קונה רק מאמזון:

http://www.amazon.com/

אז מה האוזניות הכי טובות ב-70-100 דולרים באמזון? מוזיקה+סרטים+גיימינג.. פשוט חולה סאונד + חשוב שיהיו נוחות !

יש עדיפות באיזור המחיר הזה? (500 שקלים) השימוש העיקרי הוא מוזיקה וסרטי HD (הרבה DTS אם זה משנה משהו)

אני רוצה נוחות משום אני מרבה לשמוע (ובכלל אני לא ממהר להסיר את האוזניות לאחר שימוש, במיוחד בחורף כשקר 8))

מה יתן לי טוב יותר, להשקיע באוזניות הללו ולהשאר עם הכרטיס קול הקיים (מובנה פשוט בלוח P35-DS3L), או להשקיע בכרטיס קול טוב יותר (בתקציב של 500 ש"ח) ולהשאר עם האוזניות המעפנות שיש לי כרגע? (זבל של SmartBuy)

או אולי- האם עדיף לשים עוד 100 שקלים (כך שהתקציב יהיה 600) ונניח לפצל לאוזניות ולכרטיס קול 300-300 שקלים..?

(בכל מקרה אני בעתיד אשפר גם את כרטיס הקול בשביל איכות טובה ונקייה יותר. אין הרבה כסף בכיסי בשביל הסאונד אבל אני אאודיופיל רציני לדעתי)

עוד שאלה על הצד-

רעשים סטטים כשאני מזיז את העכבר, במיוחד באתרים עם פרסומות flash.. זה עניין של סיכוך, לא? זה נגרם מהמגע של חיבור האוזניות לחיבור לכרטיס קול? מה הפיתרון לזה? כרטיס קול טוב יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בגדול שלוש אוזניות מומלצות בטווח של התקציב הנ"ל,

- AT A700\AD700

- SENNHEISER HD280Pro

- Equation RP-21

לכל אוזניות יש יתרונות וחסרונות, ולדעתי, לכל בנאדם מתאים סט אחר,

אין סט שיותר טוב מהשני. (אם כי יש כאלה שיחלקו אלי)

ה-700 מתאפיינות בנוחות יוצאות דופן, וסאונד מאוזן ואפילו קצת משעמם.

ה-HD280pro כבדות יחסית, נוחות טובה, באס עמוק במיוחד (מתאים למשחקים\אפקטים, מוזיקה אלק', רוק\מטאל וכו')

ה-RP-21 הכי פחות נוחות לדעתי, ולשימוש של יותר מכמה שעות רצוף רצוי להוסיף רפידות.

הסאונד שלהן "נחשב" הכי איכותי והכי מדוייק. דעתי האישית היא שהסאונד "עוקץ" בטווח הגבוהה של התדרים.

הכרטיס קול המובנה שלך יסחוב את שלושת האוזניות בצורה סבירה בהחלט.

תוכל עם הזמן וההכירות עם האוזניות להוסיף לעצמך D1\X שמחירו באזור ה-300 ש"ח.

ולקבל חווית משופרת.

כמובן שאין טעם לפצל את התקציב.

אם אתה נוגע בקונטור של האוזניות (ועוד כל כך בעדינות) ושומע רעשים סטטים אחד מהם או גמור או בנוי בצורה מאד חובבנית,

נשמע לי משהו די תיפוסי לאוזניות של 30 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-RP-21 הכי פחות נוחות לדעתי, ולשימוש יש יותר מכמה שעות רצוף רצוי להוסיף רפידות.

+1

כשנשברה לי הקשת שלהם כ"כ שמחתי, בכלל לא חשבתי על הכסף.

צליל מעולה, אבל סיוט להיות איתם יותר מכמה דקות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-HD280Pro עולות 950 שקלים :nixweiss:

וזה ברור לי שזה לא מעבד/כ.מסך, אין עובדות בשטח ומבחני ביצועים, זה יותר עניין אישי... אבל אין המלצות קצת יותר מגובשות?

you're all over the place!!

אני אלך לחלילית ואבקש לשמוע את כל האוזניות? נו באמת, זה גם ציוד אחר וגם יש אפקט פסיכולוגי.. נשמע לי מיותר לחלוטין. אני גם עלול לקנות שנראה לי שאוהב כשלא ביודעין יהיו טובות יותר באותו מחיר שלא בדקתי :nixweiss:

ה-RP-21 עד כדי כך לא נוחות? עצבים כל העניין הזה.. מוציא את החשק לקנות. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי RP21 כבר כשנתיים. אני משתמש בהן מדי יום לפחות שעה-שעתיים וחייב לציין שאכן ישנה אי נוחות מסויימת,

האוזניות לוחצות על האוזן והאיזור שמסביב לה בראש. מאידך, אם אני בכל זאת מסוגל 'לסבול' את זה הרבה זמן,

כנראה שזה לא כל כך נורא, בשבילי לפחות.

דבר שמאוד אהבתי הוא שהכבל הינו מודולארי וניתן להחלפה.

היות ואינני מוכשר ומבין בתחום כמו אנאטולי וחברים אחרים שנמצאים פה, אני לא רוצה לקחת סיכון בלהחליף כבל עצמאית,

ובעת הצורך [קרה לא מזמן], רכשתי מחלילית כבל [מתברג] חדש ב45 ש"ח ונגמר הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאנטולי הם היו בסדר,

להמון אחרים לא.

לי אישית זה כאב בחלק העליון, הקשת לא מרופדת בכלל, יש רשת פשוטה כזאת בלי ספוג/גומי.

אולי לך כן יהיה נוח, כל המלצה שונה מלך תמדוד בחנות תיהיה סתם ניחוש.

לא אמרתי ב-950 שקל, לי היו סנהייסרים בטווחי 500 ש"ח, רק שאני לא חושב שאותם דגמים נמכרים היום או שיש במחיר הזה כבר דגמים מוצלחים יותר, אז אין לי דגם ספציפי להמליץ לך חוץ מלהגיד שסנהייסר מעולם לא אכזבו אותי באוזניות ביתיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ לך בחום ללכת לחנות ולנסות את האוזניות על עצמך לפחות רבע שעה (ואם אפשר אז יותר).

אני רכשתי את הAD700 של AT לפני כמה חודשים מAMAZON למרות שלא בדקתי אותם מראש. האמת היא שדי הסתמכתי על ביקורות ברשת לגבי הנוחות שלהם. לצערי הם די לוחצות לי על עצמות הלסת, אומנם אפשר להיות איתם מספר שעות אך עדיין ציפיתי לנוחות הרבה יותר טובה.

מצד שני לא היו לי אחרות לפני זה, כך שהביקורת שלי היא דיי שנויה במחלוקת.

לסיכום: תבדוק לפני הקנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את ה- RP21 אחלה לא יכול להיות יותר מרוצה מזה בשווי של הכסף ששילמתי.. סהכ 450 שח

אבל הכי טוב כמו שאמרו לפני תלך לחנות ותבדוק כל מיני ותחליט בעצמך.

(ד"א הם באמת לא הכי נוחות בעולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BUMP

אוקיי אז אני עדיין צריך המלצה, רק שעכשיו אני יכול לצמצם קצת את האפשרויות משום שאני קונה רק מאמזון:

http://www.amazon.com/

אז מה האוזניות הכי טובות ב-70-100 דולרים באמזון? מוזיקה+סרטים+גיימינג.. פשוט חולה + חשוב שיהיו נוחות !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.amazon.com/Skullcandy-SCS-SCBP3-5-Skullcrushers-Subwoofer-Headphones/dp/B000OYFOVM/ref=sr_1_19?ie=UTF8&s=aht&qid=1260261775&sr=1-19

ויש דגמים נוספים לא רעים שלהם(אם אתה בקטע של העיצוב..).

חוץ מזה,הAUDIO TECHNICA שהמליצו מקודם יכולות להיות מעולות בהתחשב בעובדה שראיתי מישהו בארץ מוכר אותם יד שנייה בקרוב ל-1000 שקל.

לסנהייזר יש גם כמה דגמים נחמדים,שמהם אתה יכול להתרשם אפילו בקילומבו,נדמה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...