רוצה לקנות נגן MP3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לקנות נגן MP3

sos

Recommended Posts

שלום!

אני רוצה לקנות נגן אבל שיהיה לו גם רדיו. (אם יש כזה דבר, אם אין אז תמליצו לי על משהו בסגנון שיש לו גם רדיו)

גם כדי להעתיק לנגן צריך חיבור אינפרה אדום? כי אין לי כזה חיבור. נראה לי שיש לUSB כי אם זה כך אז אחלה.

אבל חובה שיהיה רדיו והתקציב שלי עומד על מקסימום 350 שקל.

אז תמליצו לי על נגן הכי טוב שאני יכול לקנות בכסף הזה, אתם יכולים גם להמליץ על נגנים שלא נמצאים בארץ כי בן דוד שלי בחו"ל ואני יבקש ממנו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם בחו"ל, ויש לך מספיק תקציב, אז . אבל הוא מתחבר עם FIREWIRE או עם 2.0 כך שאני חושש שהוא לא מה שאתה מחפש...

אמרתי לך את התקציב אז למה אתה צריך לתת אחד שעולה יותר מ-1000 שקל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 2 שבועות מאוחר יותר...

INFERNo - אתה כזה בדרן, הבן אדם אומר "התקציב שלי עומד על מקסימום 350 שקל"

ואתה אומר לו "ב1000 ש"ח יש מספיק דיסקמנים איכותיים עם רדיו (גם בארץ)"

;D

בכל מקרה אם יש לך מישהו בחו"ל אני ממליץ לך לבדוק את המיני-דיסקמן של napa שבארה"ב משווק ע"י קומפק ככה שהדגם בטח שונה (אם זה אקטואלי עדיין אני יכול לחפש לך את הדגם של קומפק) בכל אופן הוא נראה לי מעולה בשבילך

כי הוא גם MP3 גם WMA גם עם שלט גם בטריות נטענות גם רדיו FM והכי חשוב. הוא קטנצ'יק כי הוא לדיסקים בגודל 8 ס"מ אז בדוק תאפשרות זה פחות ממאה דולר בארה"ב. וכנראה יגיע בקרוב לארץ אז אני מתכוון לחכות.

קח קישורים ותמונה:

http://www.amaxde.com/amax/mcd381.shtml

http://www.amaxhk.com/products/napa/mcd381/mcd381.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא בטוח כמה עולה דיסק קטן רגיל (180MB) אבל יש להשיג דיסק קטן מיוחד שנכנס בו 300MB (אין לי מושג איך) עולה בארץ משהו כמו 7-6 שקל. (כולה זה לא ממש יקר)

ודיסק קטן CD-RW (ז"א שאפשר לכתוב עליו שוב ושוב) עולה משהו כמו 10 שקל בארץ. גם לא ממש יקר. כמו מינידיסק.

בכל אופן נראה לי מכשיר דיי מדליק.

החיסרון הגדול שלו לעומת המינידיסקים זה שאתה חייב צורב כי אתה לא יכול פשוט להעביר אליו את הקבצים בUSB כמו במינידיסק. אבל למי שיש צורב זה לא מהווה ממש בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...