עוד פעם בזק לא סיפרו לנו את האמת. - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד פעם בזק לא סיפרו לנו את האמת.

MishaK

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים שמקבלים חשבון טלפון מנופח מן הסתם מדברים יותר מ5 דקות בשיחה אחת.

לפני התוכנית הזאת 2.5 אגורות היה עוד סביר ואנשים שהיו מתכוונים לעשות שיחה ארוכה היו מחכים לשעה 7 אבל עכשיו גם בשעה הזאת המחיר פשוט מוגזם !

בכלל לפני כשנתיים אחרי 22:00 דקת שיחה היתה 0.5 אגורות ואחרי שעה 6 בערב 2 או 1.5 אגורות, לא ממש זוכר.

לבזק יש כל כך הרבה חוצפה לעלות את המחירים בצורה כזאת במיוחד בעת הזאת כאשר אנשים נלחמים על כל אגורה.

להזכירכם משרד התקשורת הקימה ועדה (ועדת גרונאו) שתבדוק אם יש מקום להוזלת התעריפים, והנה תוצאותיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שמקבלים חשבון טלפון מנופח מן הסתם מדברים יותר מ5 דקות בשיחה אחת.

לפני התוכנית הזאת 2.5 אגורות היה עוד סביר ואנשים שהיו מתכוונים לעשות שיחה ארוכה היו מחכים לשעה 7 אבל עכשיו גם בשעה הזאת המחיר פשוט מוגזם !

בכלל לפני כשנתיים אחרי 22:00 דקת שיחה היתה 0.5 אגורות ואחרי שעה 6 בערב 2 או 1.5 אגורות, לא ממש זוכר.

לבזק יש כל כך הרבה חוצפה לעלות את המחירים בצורה כזאת במיוחד בעת הזאת כאשר אנשים נלחמים על כל אגורה.

להזכירכם משרד התקשורת הקימה ועדה (ועדת גרונאו) שתבדוק אם יש מקום להוזלת התעריפים, והנה תוצאותיה.

לפני יותר משנתיים, עוד לפני שנכנס חזק האינטרנט ועבדנו על פעימות מונה, מ22:00 היית משלם פעימת מונה אחת (משהו כמו רבע שקל) וזהו, עד 7 בבוקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

מעניין למה כל ארגוני הצרכנות לא עושים כלום, לי נראה שגם הם מושחתים לא קטנים.

מי בכלל שר התקשורת? הוא לא אמור לאשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח The_Exorcist

כנראה שאצל הביטוי "קיצוץ במחיר" אומר העלאת המחירים ולא הורדה.

ובמשרד התקשורת קצת מרחפים, הם לא קולטים שתחרות מועילה למשק ולקופת המדינה יותר ממונופול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרטת גם קשורה למשרד האוצר. אני לא יודע מה נגמר עם זה עם כל השינויים האחרונים של הדקה ה90, אבל התוכנית הכלכלית אמורה, בתקווה, להביא להפרטת החברות הממשלתיות, כדוג' חברת החשמל ובזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, לפעמים אני יותר דברן מאחותי.. עם משהיא שהכרתי דיברתי מ11 בלילה עד 3.. ושיחות כאלה הם לא כאלה יוצאות דופן

indeed.

עם ידידה שלי אני בצהרים מדבר בערך 40 דקות עד שעה, ובערב לפחות שעה וחצי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתם גוררים את זה לדיון על "שיאים של אורך שיחות בטלפון" :P .

בכל מקרה אני לא משתמש הרבה בשירותים של נזק, אבל עדיין זה מעצבן אותי איך עובדים על אנשים בפנים >:(.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש חוצפה!!!

לא מספיק כל המסים שמשלמים בארץ הזאת ועכשיו עוד בבזק מנסים לעבוד עלינו ולהעלות את המחירים ע"י "הוזלה" זה ממש רמאות!!!

טוב הרי למי שלא שם לב לראשי התיבות של --> ביקשת קיבלת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכנים הרוסים....

הם לא מבינים שעובדים עליהם כי ברוסיה לא היו קומבינות כמו פה.

אל תשכחו שכמעט חצי מבזק באחזקת הציבור. אבל המונופול ימשיך להיות על החברות הגדולות ויקח הרבה זמן עד שכל חברת תקשרות כמו נטויזן פלאפון וכו יוכלו לספק כל סוג תקשרות שהוא. הייתה פעם הצעת חוק כזו ולא זוכר מה סוכם-כנראה שכלום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...