AMD Phenom II x4 965 מתחמם יותר מדי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD Phenom II x4 965 מתחמם יותר מדי

manenbu

Recommended Posts

שלום, קניתי Phenom II x4 965 חדש וחיברתי אליו Cooling Freezer 7 Pro Rev.2.

הטמפ' ב idle נעה בין 39 ל-43 (ע"פ hwmonitor). בעומס של Prime 95 על 4 ליבות הטמפ' מגיעה ל-70 מעלות תוך שניות (ופחדתי לראות לאן זה יגיע בסוף).

חשבתי שאולי שמתי את ההיטסינק לא נכון, אז הורדתי אותו ועל הדרך החלפתי את הגריז שהגיע עם הקירור עם AS5 (ניקיתי הכל עם אצטון כמו שצריך). זה לא עזר.

לא משנה אם המארז סגור או פתוח (ניסיתי לעשות אויר עם מייבש שיער בשביל לראות אם זה בעיה של אוורור על המארז, וזה לא משפיע).

מיותר לציין שהמעבד בלי אוברקלוק בכלל.

מה עושים? או שאני סתם פרנואיד וזאת טמפרטורה תקינה?[br]פורסם בתאריך: 13.11.2009 בשעה 20:36:16

עוד כמה דברים שאולי יהיו מעניינים:

לוח אם ma785gmt-ud2h

windows 7 64bit

ניסיתי לבטל את הPWM על המאוורר ככה שהוא יהיה תמיד במקסימום (יוצא בערך 2300). גם זה לא עזר.

ציירתי פה בערך איך נראה המחשב, עם כיווני זרימת אויר.

המאורר על המארז זה 80mm, שרץ במהירות המקסימלית שלו (שזה בערך 1850 כזה).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז עד כמה שהבנתי, זה לא אמור ככה. המעבד הזה אמור לעבוד במקסימום של 62 מעלות (ע"פ AMD). וזה אחרי 2 דקות של Prime!

מוקדם יותר Picasa עשתה סריקה של תמונות על המחשב ותוך כמה דקות זה גם הגיע לאיזה 65 מעלות. זה לא מצב תקין.

וזה מחשב שבעתיד עוד הולך לעשות עריכת וכאלה. זה יגיע למצבים מסוכנים מהר מאוד.

מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1+2. אין לי אפשרות לעשות את זה כל כך במארז, מה גם שהבעייה קיימת כשהמארז פתוח ככה שזה לא משנה.

3. בתמונה ראית - יש גם temp.

4. גם זה בתמונה - 2360 כזה.

בכל אופן, אני אנסה לחבר לשם thermalright 120 ממחשב אחר שיש לי, ונראה מה קורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מסתבר שאין לי איך לחבר את ה ל AM3 שם.

בכל אופן - נושאים של זרימת אויר במארז פסלתי, כי גם כשהמארז פתוח ויש לי מייבש שיער דלוק במקסימום (כמובן ללא חום) על כל העניין שמה כדי לפזר את כל האוויר החם שנשאר, זה עדיין מגיע ל-70 ומעלה מעלות.

אז השאלה אם זה אמור להיות ככה (ואז כנראה שאני צריך חזק יותר?), או שיש לי בעיה בקירור הקיים? או שמא במעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מארז פתוח זה לא בדיוק מומלץ..שכן במארז סגור "הסירקולציה" כן תופסת..כמו כן למה אין לך אפשרות להפוך את המאוורר לא הבנתי ?

בכל אופן הטמפ' שלך סבירה בהחלט בהתחשב במתח וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

היי חבר, מצטער שאני מקפיץ אבל, הבעיה שלך היא המתח.

המתח של עומד על 1.47+

כש-965 אם אני לא טועה הוא כמו 940 זה 1.35 ולמען האמת הוא עובד יותר קר וטוב על 1.2875 משהו כזה.

כמעת בטוח שיעבוד לך :)

המתח 1.475 זה מתח שאנשים עובדים איתו ב940\955\965 בOC של 4GHZ !

מקווה שלא עברתי על חוקי הפורום - רציתי לעזור . :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...