שאלה על אוברקלוק E2180 מעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על אוברקלוק E2180 מעבד

zaroor

Recommended Posts

מבחינה יבשה הזיכורן יגביל אותך עד באס של 333+-..מה שיעניק תדר תיאורטי של 3.3GHZ+-..

למעבד לא צריכה להיות בעיה להגיע לתדר הזה..לוח האם שלך פחות מתאים למשימה הזו..אבל עדיין תדר של 300-333+- הוא צריך לספק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה דברים לא מובנים כאן ...ניסיתי כמה ניסיונות וזה לא מגיע ל פוסט

1- האם יש להיתייחס לנתון של מהירות המעבד בזמן הפוסט של הביוס כמו: סוג המעבד 2 גי'גה והמהירות כרגע היא 1.6 גי'גה כי ראיתי שהתצוגה הזאת נכונה

כבר בכמה מחשבים שהרכבתי שהלוח מציג בפוסט מהירות נמוכה יותר ממה שהמעבד באמת במקור הרגיל שלו מה שהיה הפיתרון לתופעות האילו בחלק מהלוחות

ביוס לא מעודכן,,,,,ובחלק אחר היה מצב אפילו שהביוס מעודכן לגירסה אחרונה ותואם את המעבד היה צריך להגדיר באופן MANUAL בביוס את המכפלה

2-בלוח הזה אין אפשרות לבחור את מחלק הזיכרון חיפשתי בכל הביוס ואין האפשריות שיש הם :לבחור CPU BUS בין 100 עד 450 ןאז לפי הבחירות האילו

יש אפשרות ב MANUAL לבחור את מהירות הזיכרון מתוך שלושה או אוטומט המצבים הם כאילו לדוגמא:

אם ניבחר CPU BUS -220 אז בזיכרון יתפשר כך:400-587- או 733

אם ניבחר CPU BUS 250 אז בזיכרון יתאפשר :375-500- או 625

והלאה CPU-300 בזיכרון אז 450 -600-או750 .........בקיצור איך הם מגיעים למספרים האילו ?

יש אפשרות לשינוי המכפלה מ 10 למטה ל>6

בזיכרון יש את שינוי ה טיימינג ואין יחס מעבד

אז איך מגיעים עם המעבד לאיזור 3 גי'גה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מהחוברת..............זה מהלוח תוך כדי עבודה רשמתי על דף ממש אילו האפשרויות לא מצאתי מה מגביל אותי האפשרויות תדרי זיכרון

שאפשר לבחור זה לפי הבס שאתה משנה במעבד אז גם שם משתנה מצבי הבחירה זה כניראה אפשרויות מתוכנתות בתוך הביוס אבל לא מצאתי

למשל אם רוצים לקבוע מעבד וזיכרון 1:1 איפה יש את האפשרות הזאת בלוח הזה ? ובא נגיד שאין את זה אז איך הם מציגים אפשרות שיש

לעשות OC בכלל דרך אגב זה לוח REV 3 ולפי מה שראיתי באינטרנט שהוא כן מתאים ל OC

תודה לך בינתיים TAOTAO ,אני יעשה עוד כמה ניסיונות בזמן שיתפנה לי ואדווח מה קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום ניסיתי עוד קצת..........מה שאתה אומר על הבאס הבמתי שצריך לשים לפי התדר האמיתי שהוא חצי ממהירות הזיכרון

נגיד אם אני בוחר באס מעבד 266 אז כך לשים גם בזיכרון וזה נןתן 1:1 בקיצור מה ששמים במעבד לשים גםבזיכרון אותו הדבר

אבל אצלי בלוח הזה יש מצבים קבועים לפי הבאס שאתה בוחר למעבד אז הוא נותן 3 מצבים לבחור בזיכרון ולפי מה שראיתי וחישבתי זה יוצא

ככה: אפשרות ראשונה= בנתון הבאס שהוא 1:1.5 אפשרות שנייה=1:2 אפשרות שלישית-1:2.5 ואין מצב של 1:1 בכלל בנוסף יש את המכפלה

שזה מ 6 עד 10 או אוטומט היום אם עוד ניסיונות המקסימום שיכולתי זה באס מעבד 220 וזיכרון 330 או 440 מהאפשרויות מכפלה נישאר 10

קיבלתי 2.2 גי'גה ראיתי בפוסט שהמחשב עולה .......(לא בדקתי עם הווינדוס עם תוכנות הפעלה) מעבר לזה כל נתון שרציתי לעשות יותר וגם הורדת מכפלה לא הגיע ל פוסט והיה צריך לנתק מהחשמל ולהתחיל מחדש

עשיתי עוד ניסיון בלוח אחר ומעבד אחר מעבד C2D- 6300 1.8 ולוח גי'גהבייט 945P-S3 גם בזב לא לא היה שום שינוי מה שמוזר כאן בביוס היה אפשרויות

מחלק באס מעבד: ומתחים וכו' .......אבל אין את השורה של המכפלה בכלל לא יחס,לא נעול, לא פתןח שום איזכור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד ..סימני פיסוק יעזרו..

ובשורה התחתונה לא ממש הבנתי מה אתה אומר..על כל מקרה תגדיר את המצב שבו הזיכרון הוא עובד על מינימום..לפני שאתה מעלה את הבאס...

ותעלה תמונה מהCPU-Z מלשונית הMEMORY..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביצעתי עוד כמה ניסיונות ובסוף ראיתי שאין בלוח הזה אפשרות לעבור באס מעבר יותר מ 20 אם הוא 2.0 GHZ אז 2.2 נוסף על המקורי ניסיתי גם מעבד אחר וזה יצא אותו הדבר אין אפשרות לעבור את ה 20 באס ,,,,,כמובן שיש אפשרות לרשום אבל אז המחשב כבר לא עולה דורש כיבוי והדלקה מחדש אפילו שמורידים את המכפלה ,, ראיתי את באתרי אברקלוקים אחרי שרשום שם בדיוק את מה שניסיתי ולא הצליחו בקיצור הלוח הזה גרוע לאובר קלוק הוא בסיסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...