התלבטות לגבי כמה DELLים: Studio 1537, Studio 1555, Inspiron 1545 (תקציב 4000) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות לגבי כמה DELLים: Studio 1537, Studio 1555, Inspiron 1545 (תקציב 4000)

MasterDK

Recommended Posts

מצטער על השיגעון שאני עושה פה בזמן האחרון, פשוט אני רוצה לקבל את הטוב ביותר שאני יכול לקבל בתקציב שלי.

להלן 3 מחשבי DELL ש"תפסו" את עיני

studio 1555

http://www.notebookclub.co.il/prod-studio-1555-t65.htm

עם הרחבה ל 4 ג'יגה הוא יוצא יותר יקר מהתקציב שלי בכ 300 ש"ח אך אם הוא שווה את זה אני מוכן להתפשר.

studio 1537

http://www.notebookclub.co.il/prod-studio-1537-t58.htm

בעל מסך 15.4" ואחריות לשנה שלא ניתנת להחרבה

inspiron 1545

http://www.notebookclub.co.il/prod-inspiron-1545-t6500.htm

כולל מערכת הפעלה

כולם באים אם כמעט אותו מעבד, אותה כמות (הרחבה ל 4), ופחות או יותר אותה קונפיגורציה.

אשמח לקבל ביקרות קצרה עליהם והמלצה לאחד מהם או אם לדתכם יש נייד עם אותה קונפיגורציה אך זול יותר (או אחד מהדגמים שהצגתי אך זול יותר) או נייד טוב יותר עד 4000 ש"ח אשמח לקבל גם המלצה עליו.

הדרישות שלי בקצרה:

מחשב סטודנט, מיועד לגלישה, שמיעת , צפייה בסרטים, תיכנות, עבודה משרדית.

גודל מסך 15.4" או 15.6".

תודה רבה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לרכוש גם מערכת הפעלה?

מתכוון לשדרג ל4GB?

בעקרון עדיף לקחת 3 שנים אחריות.

הדגם 1555 קצת יותר טוב מה1545 (סדרה יותר מושקעת).

שים לב, שהמחירים באתר הזה לא בהכרח זולים לעומת אתרים אחרים...

כמו כן קרא בתקנון שלהם, שהם מתפקדים בתור מתווכחים בכלל, ולכן אם יהיו לך בעיות עם המוצר (גם במעמד קבלת המוצר) הם לא יתייחסו אליך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה רבה לע התגובה!

אתה מתכוון לרכוש גם מערכת הפעלה?

כעיקרון לא אבל אני רואה שה INSPIRON הנ"ל ספציפית מגיע עם מערכת הפעלה, אז חבל ילכו לי 200 שקל אבל לא נוראה, זה לא סיבה לוותר עליו.

מתכוון לשדרג ל4GB?

הממ כן כנראה (כמאט בטוח)

בעקרון עדיף לקחת מחשב על 3 שנים אחריות.

הם כולם עם 3 שנים אחריות חוץ מה 1537 שאני כנראה אוותר עליו (אומרים שה 1555 הוא המחליף של 1537 שפותר הרבה בעיות שהיו ב 1537, חוץ מזה לא ניתן להרחיב אצלו אחראיות).

הדגם 1555 קצת יותר טוב מה1545 (סדרה יותר מושקעת).

שווה את ה 500 שקל?

שים לב, שהמחירים באתר הזה לא בהכרח זולים לעומת אתרים אחרים...

אשמח אם תוכלך לכוון אותי לאתר/אתרים שניתן לרכשוב אצלהם את אחד הדגמים הנ"ל עם אחריות מהיבואן.

כמו כן קרא בתקנון שלהם, שהם מתפקדים בתור מתווכחים בכלל, ולכן אם יהיו לך בעיות עם המוצר (גם במעמד קבלת המוצר) הם לא יתייחסו אליך.

כן אני יודע ואני מאמין שהיבואן הרישמי של דל בארץ הם נותני הארחאיות שזה לא אמור להדאיג אותי.

ביומיים האחרונים אני שוקל גם על vostro 1014 שהוא 14" שכביכול אמור להיות יותר טוב לסטודנט. לא יצא לי לראות אותו בתצוגה עדיין (אני מקווה שאצליח מחר) ולהשוות האם הוא מתאים לי.

אשמח לתגובות נוספות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש INSPIRON 1520, אבל לא נראה לי שאני יכול לתת לך דעה כלשהי, מאחר שהדגם שיצא אחריו, הוא ה1525, שהיה נחות משמעותית מכל הבחינות.

ולכן לא יודע איך הדגמים שיצאו אחרי זה...

הSTUDIO ראיתי את ה1535 ואת ה1537, שנראו נחמדים ויפים, לא יודע אם הם יותר עמידים מאשר ה1520 שלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...