אם אפשר קצת מידע לגבי חיבור המחשב לרסיבר ולטלויזיה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אם אפשר קצת מידע לגבי חיבור המחשב לרסיבר ולטלויזיה

gmoshiko

Recommended Posts

קודם כל תודה מראש לכל מי שיעזור לי

דבר שני חיברתי את המחשב שלי לרסיבר (yamaha rxv 579 אם אני לא טועה זה הדגם) עם קבל אודיו דיגיטלי (psdif) עכשיו יש לי רמקולים 5.1

שאלה ראשונה. יש לי במחשב כרטיס קול מובנה ואני חושב לקנות לי כרטיס קול חדש איזה הכי כדאי לי ? (מבחינה שאני יחבר אותו לריסבר כמובן יש תקציב של בערך 300 שקל)

שאלה שניה. יש לי מערכת הפעלה win 7 יש דרך להגדיר את המערכת יותר טוב ככה שישמעו יותר טוב במערכת ?

מממ שאלה שלישית. חיברתי את המחשב לlcs 32 inch nec hd שלי עם חיבור hdmi בקיצור השאלה מה הרזולוציה הכי טובה לזה ? אני משתמש כרגע ב1024^768 זה הכי טוב? (הטלויזיה לא full hd) אם לא כמעט כל רזולוציה שניסיתי לא רואים את כל המסך מחשב בטלויזיה כאילו זה חותך את זה בצדדים... אפשר איך שהוא גם לשפר את האיכות ? (כרטיס מסך 8800 )

שוב תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל השיקול לקניית כ. קול הוא אם אתה יכול לנצל את זה ואם תבחין בשינוי (לא כל אחד יכול). דבר שני תספר לנו איזה יש לך.

לגבי הטלויזיה - רוב הטלויזיות באות ברזולוציה של או 1024X768 או 1366X768. אם שלך זה הראשון אז זה הכי טוב שאתה יכול. אם זה השני אז תגדיר את הרזולוצייה הזו, אם לא ע"י ההגדרות של התצוגה ע"י תוכנה אחרת כמו powerstrip, רק תשים לב שהגדרות לא נכונות יכולות לפגוע בטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח אם g965 אם אני לא טועה אני אחד שמשתמש במערכת שלי הרבה ומבדיל אני חושב לפחות לא סתם קניתי קבל אופטי דווקה בגלל האיכות[br]פורסם בתאריך: 6.11.2009 בשעה 17:48:46

אני לא מצליח לשנות את הרזולוציה של המסך עם התוכנה שאמרתה יש מצב שיש איפה שהוא מדריך לתוכנה ? אפילו באנגלית
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...