מחפש ספק קטן שיכול "לסחוב" פלטייר חזק + מאוורר - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק קטן שיכול "לסחוב" פלטייר חזק + מאוורר

motiyair

Recommended Posts

אוקי,

אז אני יורד מה100W היות ואין לי מקום במיני מקרר שלי אלא רק לצלעות קירור.

נראה לי אני אשאר על ה60W (זה יותר טוב ה37W שקיים היום), האם הצד החם של ה60W יצליח להתקרר ע"י צעלות הקירור ומאוורר משובח?

אם כן, שוב אנחנו עם הספק, הספק השבאתם לי נראה כמו ספק של מחשב נייד, האם הוא זהה?

האם ניתן להשיג ספק כזה גם בארץ?

בדקתי ומצאתי את זה:

http://www.ledmaster.co.il/114603/%D7%A1%D7%A4%D7%A7-%D7%9B%D7%97-12V-5A-60W

העניין הוא שהוא 60W קרי יכול לתמוך רק בפלטייר לא?

ומישהו מוכן להסביר לי איך לחבר אליו (או אל כל ספק אחר דומה) את הפלטייר + מאוורר שאני ארכוש (כי כאן בעצם הבעיה הרצינית) :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוטיאיר, תכנס ללינק שיש לי בחתימה של המשטח .

אני משתמש בספק דומה לזה, ותוכל לראות לפי מה שהרכבתי שם, רעיון לאיך תוכל להרכיב אותו.

אתה תצטרך מתאם כלשהו מהספק הזה לפלייטר ולמאוורר, כלומר שקע DC כמו ששמתי בתמונה שם.

בכל מקרה, כפי שצויין מעלי, הספק הזה, למרות שהוא מיוצב ומעולה, הוא לא מומלץ לפעולה הזאת.

הנצילות שלו היא לא 100% כלומר אתה לא תגיע ל60W ובסופו של דבר, אתה תעמיס עליו יותר מידי עד שהוא יהרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי,

שאלות:

מה זה המשטח ההלחמה הזה?

האם שקע DC שזה הפין השחור? הוא מתחבר לספק?

האם אני אצטרך גם

פוטנציומטר 500 אוהם.

6 פינים+תושבת שהוצאו מלוח אם ישן בשביל חיבור 2 מאווררים? (אני צריך מאוורר אחד? )

רגולטור 78T05C

שני קבלים 6.8 מיקרו פאראד 5 וולט?

תקע DC?

יש לי כבר פאנל עם מפסק ON OFF (שים לב שיש לי שירשור למטה לגבי מקרר והפיכתו לקר יותר, יש שם המון תמונות).

ומאיפה אני משיג ספק יציב וזול? או אחד שנותן יותר מ60W (כדי שיוכל לסחוב גם פלטייר + מאוורר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, לפי מה שאני רואה, אין לך ידע בסיסי בכלל בכל מקרה שקשור לחשמל ואלקטרוניקה, איך בדיוק אתה מתכוון לבנות משהו?

אתה לא צריך שום דבר מהתמונה, חוץ מהשקע DC, שזה החלק השחור שנמצא על המשטח הלחמה, ולא הפין שנמצא בצד שהוא תקע DC...

אני ממליץ לך לא להתעסק עם זה, ואם אתה מתכוון להמשיך, תאמר לנו ביום שתתחיל להתקדם, ואם תוכל לחבר מצלמת זה יהיה מומלץ יותר.

זה בטח יזכיר את הסיפור של ההודי שהיה על הרכבת למי שזוכר :lol:

עריכה:

הלינק קשה לצפייה, לא לבעלי לב חלש, או ילדים קטנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...