מחפש ספק קטן שיכול "לסחוב" פלטייר חזק + מאוורר - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש ספק קטן שיכול "לסחוב" פלטייר חזק + מאוורר

motiyair

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני מחפש ספק קטן (מינימום גודל), שאליו אני יוכל לחבר פלטייר חזק יחסית + מאוורר שיקרר את הצד החם של הפלטייר.

היות ולא מדובר על מחשב, גודלו של ספק מחשב לא מתאים.

יש המלצות למשהו שקל לחבר אליו פלטייר + מאוורר (מינימום "התעסקות" היות ואני לא מבין כזה גדול באלקטרוניקה.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ההספק של הפלטייר - אני חושב משהו לכיוון ה60W, לגבי המתח שלו אין לי מושג כי עדיין לא רכשתי. (יש לכם המלצה למשהו טוב?), כנ"ל לגבי המאוורר.

מאיפה אני קונה רק את הספק של ההלוגן? (והאם מסובך לחבר אליו קבל + דיודות - זה משהו שפאשר להסביר לי דרך הפורום דרך תמונות?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://cgi.ebay.com/NEW-12-Volt-DC-Power-Supply-5-Amp-5A-12V-Adapter-LCD-CB_W0QQitemZ270421575106QQcmdZViewItemQQptZLaptop_Adapters_Chargers?hash=item3ef661c5c2

אם אתה קונה 60W ספק כזה יהיה מעולה לך.. רק תצתרך או למצוא אחד שמעביר רק 12V או לקמבן שתשתמש רק ב12V שיש לו (כי החיבור מעביר גם 5 וגם 12)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NeTZeR זה בהחלט הכיוון, אבל איך מחברים את הפלטייר + מאוורר לספק כזה? זאת אומרת הרי המאוורר + הפלטייר אני מניח לא מתחברים ישירות לספק, ואם כן אז מאיפה?

האם ספק שכזה יכול "להחזיק" פלטייר חזק יותר מ60W?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:-)

אוקי, אז יש לנו כיוון זה כבר טוב.

1. האם יש ספק של 100W (בגודל כזה)?

2. היות ואני לא מבין כזה גדול באלקטרוניקה, יש אתר שבו אני יוכל לראות שיפצור שכזה? כי נניח ואני אזמין את מה שהמלצתם, אין לי מושג טכנית איך ליצור את המתאם הזה.

אשמח להסבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה נכנס לתחום בלי לברר על זה כלום?

יש ספקים שונים, הכל שאלה של איזה פלייטר תשתמש בו, יש ספקים רציניים של 12V ותמיד אפשר לנצל ספק מחשב רגיל בשביל זה

מתאם? מוצאים כניסה שמתאימה ליציאה של הספק ומחברים כבלים בין הכניסה לפלייטר, הלחמה הכי בסיסית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה אני שואל. לפני שאני נכנס לתחום.

אני רוצה לבנות מעין מקרר בעייה של התעבות הצלחתי למנוע.

"נשאר" לי רק גוף הקירור + המערכת החשמלית. תיארותית אני מחפש פלטייר חזק מבחינתי עדיף יותר חזק מ60W.

לגבי החיבורים, פה הנקודה החלשה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם מציעים?

אני רוצה פלטייר יחסית חזק, מאוורר סטנדרטי (יעיל) וספק שיכול "לסחוב" את שניהם ודורש מינימום חיבורים.

המלצות יתקבלו בברכה,

(אגב ספק כמו שהמלצם - נראה כמו החלק שיש לי בחיבור המחשב הנייד, זה אותו הספק?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...