שיתוף אינטרנט כבלים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף אינטרנט כבלים

n0stredamus

Recommended Posts

שלום רב לכולם ... :)

אני מבין ומעורה בכל העניין של שיתוף בADSL ומכיר את המכשירים השונים שם.

אבל אני לא כ"כ מכיר מה הולך באינטרנט בכבלים ולכן השאלות שלי ... :

ישנו משרד מסויים שיש בו שתי מחשבים שאותם אני הולך לחבר אחד לשני ברשת ... שניהם חדשים עם ווינדוס איקס פי ... אבל זה לא ממש רלוונטי ... בכל אופן אחד מהם היה מחובר עד עכשיו באינטרנט בכבלים (מודם של מוטורולה - דרך אבל יש חיבור עליו ... ראוטר?).. בכל אופן .. האם אפשר לשחק איתו כמו במודם של אלקטל ? ואז כל מה שנשאר זה לעשות שקעי ולקנות סוויץ\האב ...

או שאם אי אפשר לשחק איתו ... איזה מכשיר יכול להתאים למה שאני רוצה ?

בגדול אני לא צריך דברים מסובכים ... התוצאה הסופית היא רשת פנימית בין המחשבים ...שיתוף קבצים בסיסי, משותף (הנקודת כבלים ליד אחד המחשבים כמובן) ... וזהו .. יש מכשירים שמשלבים נגיד 4 פורטים + ראוטר בסיסי כלשהו בדי אס אל... יש כזה גם בכבלים ?

זהו בעצם...

אשמח לתשובה עיניינית ומהירה.

טל.

נב

תודה.:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישנו משרד מסויים שיש בו שתי מחשבים שאותם אני הולך לחבר אחד לשני ברשת ... שניהם חדשים עם ווינדוס איקס פי ... אבל זה לא ממש רלוונטי ... בכל אופן אחד מהם היה מחובר עד עכשיו באינטרנט בכבלים (מודם של מוטורולה - דרך USB אבל יש חיבור רשת עליו ... ראוטר?).. בכל אופן .. האם אפשר לשחק איתו כמו במודם של אלקטל ? ואז כל מה שנשאר זה לעשות שקעי רשת ולקנות סוויץ\האב ...

אי אפשר לשחק איתו כמו באלקטל. זהו מודם ותו לא.

או שאם אי אפשר לשחק איתו ... איזה מכשיר יכול להתאים למה שאני רוצה ?

נתב, Router. אתה מחבר את הנתב למודם, מחבר את הנתב גם לרכזת (Switch/HUB), או שתקנה נתב משולב רכזת, מאוד נפוץ היום, ואת כל המחשבים לרכזת.

אבל יש בעייה בארץ של תאימות פרוטוקולים של נתבים והאינטרנט של הכבלים. אז תבדוק אם חברת הכבלים+הספקית תומכים בפרוטוקולים שהנתב תומך בהם.

זה בהנחה ואתה לא רוצה תלות במחשב כלשהו.

אם לא איכפת לך שהאינטרנט יהיה תלוי במחשב כלשהו, אתה פשוט יכול לעבוד עם ICS כמו שמוסבר במדריך פה בראש הפורום: http://www.hwzone.co.il/community/index.php?board=11;action=display;threadid=44963

פה לא תהייה לך שום בעיית תאימות פרוטוקולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר ברור לי שאני צריך משהו שיתפקד בתור ... או לחילופין נתב\רכזת ...

אינני מעוניין לעשות שיתוף דרך אחד המחשבים ...

אם הנושא לא יהיה סימפליסטי או בר יישום כמו כשהיה עם הכבלים בתקופת הניסוי לפני נגיד שנתיים (עבדתי בשוהם והיו מותקנים שם מודמים מסויימים תוצרת הארץ ..., לא היו הגדרות ושום כלום והם גם היו ראוטרים עד משהו כמו 16 nic's, ), אז אני פשוט יעביר אותם לדי אס אל וזהו ... הכי הגיוני ...מקבלים מודם של ... ואותו כידוע אפשר להפוך לראוטר ... וזהו בעצם ... לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...