איך הניידים של Compaq? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הניידים של Compaq?

anatoli

Recommended Posts

שלום שוב חברים,

אחרי שקצת עזרתם לפני בנושא דומה לפני כשבועיים, ואחרי כמה דברים שהבנתי, החלטתי לשנות מעט את הדרישות שלי מהמחשב וכעת הן הבאות:

- עד 3500 שקלים פחות או יותר

- 15" בערך

- מבחינת משקל וניידות משהו ממוצע יספיק לי. כל ההתניידות תהייה אחת לשבוע ברכבת

- שיהיה אמין כמה שניתן, ושלא יתחמם יותר מדיי (לא כזה שהמאוורר בו עובד בלי הפסקה, הרעש משגע אותי)

- חיבור HDMI חובה

- אני לא מתכוון לשחק הרבה, אבל אני כן אשמח לחומרה כמה שיותר חזקה בתקציב הנתון. 3-4GB זיכרון זה משהו שאני לא מוכן לוותר עליו, ככה אני אוכל להריץ את הסימולציות של הלימודים מבלי להשבית את המחשב לשימושים אחרים. מבחינת כרטיס גרפי, כל הסימולציות שלי לא עובדות על זה, אז לא רלוונטי. אני כן אשמח למשהו מעט מעל הממוצע בשביל אחת לכמה זמן לשחק במשחקים בסיסיים.

ראיתי כמה מהדגמים של , שמבחינת איכות בנייה נראים טובים, אך הם פשוט יקרים מאוד ביחס למתחרים עם מפרט דומה.

ה-576 של ג'יגהבייט שהוא חזק יחסית למחיר החלטתי לוותר בגלל דיבורים על בנייה לא מוצלחת, רעש, וחום.

אחת האפשרויות שראיתי כעת היא ה-CQ61-280EJ של Compaq. השאלה כעת היא עד כמה הוא מוצלח/לא מוצלח?

תודה,

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-576 של ג'יגהבייט שהוא חזק יחסית למחיר החלטתי לוותר בגלל דיבורים על בנייה לא מוצלחת, רעש, וחום.

אחת האפשרויות שראיתי כעת היא ה-CQ61-280EJ של Compaq. השאלה כעת היא עד כמה הוא מוצלח/לא מוצלח?

מהרושם הראשוני שהיה לי לגבי ה-W576V, ומהרושם של חבר שקנה אותו בהמלצתי, לא הבחנתי בבעיות כלשהן מאלה שציינת הנ"ל. ובכל מקרה לא הייתי מצפה שאיכות הבנייה הכללית של ה-Compaq הזול תהיה עדיפה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה אומר את זה מניסיון עם ה-Compaq או שזה הערכה?

אני אשמח לביקורת מאנשים שיש להם את המחשבים הללו. אם אני אשמע דברים טובים על ה-576 זה אלי ישנה במשהו את דתי, אבל ממה שאני קראתי בביקורות של משתמשים, הוא רועש, ומתחמם, מעבר לממוצע. זה דבר שאני לא יכול לחיות איתו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...