windows 7 ותכנה שחוסמת פרסומות - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

windows 7 ותכנה שחוסמת פרסומות

lilian

Recommended Posts

1. אני מתכוונת כשאני בודקת במנהל המשימות אני רואה שהוא תופס 70M (זה זכרון , נכון?)

מכיון שכאשר אני אשתמש על הרבה תוכניות במקביל, איני מעוניינת שיתפוס לי הרבה כי אז הזכרון שלי יהיה מלא...

2. מקלדת ERGONOMIC 4000 MICROSOFT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש לך 128MB של או משהו? אנחנו ב2009 כאשר לכל מחשב יש לפחות 2GB של . אני לא רואה בזה שום בעיה.

אם תפתחי 200 טאבים עם הרבה תוכן אז את יכולה גם להגיע לפי עשר יותר מזה אחרי כמה שעול של שימוש.

הפוקציה הזאת עובדת בעזרת הדרייבר של המקלדת כך שאני ספק שזה עניין של תוכנה. יחד עם זאת אם תלחצי alt+גלגלת תקבלי הגדלה של טקסט או ctrl+גלגלגת זום לכל התוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תפתחי 200 טאבים עם הרבה תוכן אז את יכולה גם להגיע לפי עשר יותר מזה אחרי כמה שעול של שימוש.

אני מצטערת, לא הבנתי את המשפט הזה. מה זה טאבים? ואיך מגיעים לפי 10 מהזכרון שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטערת לא הבנתי מה הקשר.

קח לדוגמה את תכנת ICQ שהיא תכנה חינמית. ההודעה הראשונה שלה היא האם לפתוח או לשמור את קובץ ה- exe שלה.

מכיון שאין ברצוני לשמור סתם את הקובץ הזה ,אני מבקשת לפתוח אותו. ובפקודה הבאה של התכנה אני שומרת את כל התיקיות בכונן כלשהו.

הבעיה שעם FIREFOX וגם עם נתקלתי באותה הבעיה שלא היתה באספלורר, אגב. לא ניתן לפתוח אלא רק לשמור...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. באקספלורר- אם נשמר ב- TEMP מי מעיף אותו אח"כ? (בכיבוי מחשב\ CCLEANER)?

2. אצלך במחשב- אתה דואג למחוק את הקבצים האלו מדי פעם? הם פשוט מיותרים, לא? מהי דעתך?

3. והאם ירדת מהעניין של פרצת אבטחה?- כדי שארגיש רגועה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...