התקנת WIN7 על הנייד שלי (LENOVO T400) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת WIN7 על הנייד שלי (LENOVO T400)

שוקו

Recommended Posts

כמה סוגיות שרציתי לדעת בנושא

-כשאני נכנס לאתר של ובוחר את הדגם המדוייק שלי הוא מציע לי עשרות קבצים שהם הדרייברים בשבילי, עבור כל חלק בנפרד, וחלקם לא אקטואליים בכלל.

איזה דברייברים אני באמת צריך להוריד לנייד?

-יש את כל התוכנות של לנובו\תוכנות אחרות שבאו לי עם הנייד (כפתור הTHINKVANTAGE לדוג', והתוכנה שמפסיקה את הדיסק קשיח במקרה של זעזועים)

איזה מהם רלוונטיים ומה אני בוחר משם?

-ודבר אחרון, יש לי מחיצת גיבוי עם . בLENOVO RESCUE AND RECOVERY, עכשיו כשיהיה לי 7, אני אוכל בבוא מן הימים לעשות את הגיבוי חזרה לXP?

או ליצור גיבוי נפרד גם של ה7 שם ושהגיבויים לא יריבו?

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה סוגיות שרציתי לדעת בנושא

-כשאני נכנס לאתר של לנובו ובוחר את הדגם המדוייק שלי הוא מציע לי עשרות קבצים שהם הדרייברים בשבילי, עבור כל חלק בנפרד, וחלקם לא אקטואליים בכלל.

איזה דברייברים אני באמת צריך להוריד לנייד?

מה שאקטואלי לדגם שלך. לפי המפרט.

אם ה-System Update עובד ב-Win7, תוכל להשתמש בו כדי להוריד הכל אוטמטית.

-ודבר אחרון, יש לי מחיצת גיבוי עם . בLENOVO RESCUE AND RECOVERY, עכשיו כשיהיה לי 7, אני אוכל בבוא מן הימים לעשות את הגיבוי חזרה לXP?

או ליצור גיבוי נפרד גם של ה7 שם ושהגיבויים לא יריבו?

מחיצת גיבוי יש רק אחת ולא תוכל לשמור בה שתי מערכות הפעלה שונות.

מה שכן, אתה אמור להיות מסוגל ליצור סט של דיסקי שחזור עם Rescue&Recovery, אבל נדמה לי שזה לוקח את התוכן מהמחיצה החבויה. אז אין לי מושג אם תוכל באמת ליצור גיבוי של Win7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב המזל היכה בי, והופיעה לי בתחתית המסך שורה של כחצי ס"מ של פיקסלים מרצדים (מראים לרוב שלג ומידי פעם דברים אחרים שיש במסך).

לפי בדיקה שלי עוד מספר חברה שקיבלו את המחשב כמוני סובלים מאותה בעיה (חיבור רופף של המסך כנראה)

יצרתי קריאת שירות אצל , נראה במה יסגר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...