סאונד ממחשב לרסיבר - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאונד ממחשב לרסיבר

llivny

Recommended Posts

אני כבר מיואש...... :s07:

יש לי רסיבר ONKYO TX-SR607 ומחשב עם לוח אם GIGABYTE EP43-DS3 וכרטיס מסך 9800GTX.

ניסיתי לחבר את הכ. מסך עם כבל SPDIF פנימי ללוח אם ולקבל מהHDMI, לחבר מיציאה קואקסיאלית שמובנת בלוח אם לרסיבר, ועדיין אין לי 5.1 מהמחשב.

סידרתי את ההגדרות של הכרטיס קול המובנה ושל השמע בלוח בקרה ל5.1 אבל יש לי רק סטריאו....

אני מקווה שלא צריך לרכוש כרטיס קול כי אני חוסך לרמקולים טובים.

מה אפשר (אם בכלל) לעשות כי לקבל של 5.1?

תודה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקי מחשב לא מעבירים את הSOUND בצורה דיגיטלית, כלומר לא בקידוד של DTS או AC3 ולכן המחשב לא מעביר מיציאת הSPDIF את המידע ככה.

אם תרצה 5.1 תצטרך לחבר בצורה אנלוגית, כלומר לחיבור ה6.1CHANNEL IN ברסיבר... (או ל7.1)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התמונה של הרסיבר שחיפשתי בגוגל אין לרסיבר שלך כניסת 5.1 אנלוגית, כנראה מדובר ברסיבר רמת כניסה שלא כולל את האפשרות הזו.

1) אם אתה רוצה 5.1 במחשקים ולהשתמש בכניסה דיגיטלית אופטית או קואקסלית הפתרון היחיד שלך הוא כרטיס קול שתומך בDDLIVE או DTS CONNECT, כניסות כאלו יודעות להעביר רק סטיראו לא דחוס או דחוס בAC3 או DTS.

2) תקן כולל 5.1 PCM לא דחוס בצורה דיגיטלית. העניין הוא שצריך תמיכה לכך, אני בספק שזה אפשרי דרך הDVI וגם צריך עד כמה שאני יודע תמיכה של הרסיבר ב5.1 PCM דרך הHDMI שאני בספק שיש ברסיבר שלך (אבל אולי כן), תנסה לברר לגבי זה אם אתה לא רוצה לקנות כרטיס קול והאוןבורד שלך לא תומך בDDLIVE (אולי הוא כן, תבדוק).

TX-SR607.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא תומך במה ?

ומה עם תקציב ?

בקיצור תעשה קצת שיעורי בית - קיבלת פה את המושגים, תלמד אותם קצת קצת דרך , תברר דגמים ומחירים שעונים לדרישות שלך.

את כל המידע כבר קיבלת.

אני לא בטוח שכל היום פה נוכל לחפש לך. תבין קודם מה הבעייה - אחרי זה תנסה לפתור אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר כרטיס תומך במחיר הזה.

כריאטיב הוציאו תמיכה לאודיג'י 4 ואולי ל 2 וגם לXFI (חוץ מאקסטים אודיו שלגביו אני לא בטוח). זה עולה 5 דולר, אבל כשמפעילים את זה זה פועל תמיד - גם על סטיראו (ז"א תמיד דוחס הכל ל 5.1 ערוצים ואם זה סטיראו אז ישמעו רק משני הקידמיים ולא תוכל להפעיל פרולוג'יק ברסיבר). ככה שאולי תוכל לחפש כזה ביד שנייה במחיר שהזכרת.

מעבר לזה אולי מישהו אחר מכיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...