התאמה של מעבד עם מערכת הפעלה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התאמה של מעבד עם מערכת הפעלה

ohaddi

Recommended Posts

מדוע מוכרים מעבד של 64BIT מוכרים עם OS של 32BIT? זה לא פוגם קצת בתכונות של המעבד

לידע כללי השאלה נובעת מהדגם HP ProBook 5310m

עם מעבד Intel® Core™2 Duo SP9300

http://ark.intel.com/Product.aspx?id=36691

ומערכת הפעלה Windows® 7 32-bit

שאלה נוספת, איך מחבר משותף של מיקרופון עובד (מבחינת החיבור)?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע מוכרים מעבד של 64BIT מוכרים עם OS של 32BIT? זה לא פוגם קצת בתכונות של המעבד

מה זה "פוגם קצת בתכונות של המעבד?"

התכוונת שזה לא "מנצל את היכולות של המעבד"? בסדר, אז מה? רוב האנשים עדיין עובדים במערכות הפעלה 32 ביט. רוב היישומים המפותחים עדיין 32 ביט.

מערכת הפעלה 32 ביט גם זולה יותר, אז זה יותר משתלם ליצרנים.

אישית, לא הייתי מתקין גרסה 32ביט של Win7 על שום מחשב. אבל זה מבחינה רעיונית/עקרונית, לא כי יש איזשהו יתרון ממשי ב-64ביט כיום.

שאלה נוספת, איך מחבר משותף של מיקרופון עובד (מבחינת החיבור)?

אפשר לחבר או זה או זה, ואני מניח שעם מפצל גם את שניהם. השאלה האם צריך להיות מפצל מיוחד או לא, ולזה אין לי תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי תודה רבה על התשובה

פשוט סתם חשבתי שיש תיאום מסוים בין הרכיבים, למשל כמו שאידיוטי שמחשב עם 4 גיגה יהיה עם ויסטה(עד כמה שאני זוכר תומך במקסימום שלוש)

לגבי הכניסה המשותפת של האוזניות ושל המיקרופון עדיין לא ברורה לגמרי

כי למשל מיקרופון יכול לשמש כרמקול זעיר ואוניות יכולות לשמש כמיקרופון

לכן הענין של הזיהוי לא מובן לי

יש את האפשרות שזה כמו אוניות סטריאו כלומר יש כמה חלקים במחבר של האוזניות שני חלקים למונו ושלושה לסטריאו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה קשור קצת לעניין הזה של חומרה. אתה יודע, זה שרוב הלוחות הביתיים מוגבלים ל8GB ואף פחות, זה אין לוחות שתומכים ביותר מ24GB (ביתיים), ואפילו לוחות של שרתים מוגבלים לרוב ל64 או 128 (יש אחד של 256 שאני יודע עליו, אבל למיטב ידיעתי לא קיים נכון להיום "צפוף" מספיק כדי להכניס כמות שכזו לסלוטים הקיימים). אז למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לחשוב על כמה סיבות והראשונה זה אי-כדאיות כלכלית, אני כמעט לא מכיר אף אחד שיוציא כ"כ הרבה על - אם כבר על מעבד (לא משנה שבכל מקרה תמיד יהיה צוואר בקבוק אם יהיו הפרשים משמעותיים). דבר שני, יש מגבלה פיזית לייצור בדימים גדולים- לא נראה שיש היום, לפחות לא לשוק שלנו 16GB בדים אחד- משמע אתה תצטרך די הרבה סלוטים על הלוח האם. וגם אם היו כאלו, תחשוב כמה הם היו עולים, וממילא כל יום שעובר הטכנולוגיה מקפצת במהירות, אז למה להשקיע בתשתית חסרת כל שימוש.

ולבסוף, שזה בלי קשר הדעה שלי למה אין מה להשתגע אחרי - כי בסופו של דבר כמו הרבה דברים בחיים, אתה צריך איזון בין כל המערכות, לוח אם מעבד, כרטיס מסך ובשורה התחתונה גם לתוכנה- לכן אני לא יודע כמה זיכרון יכול עזור לבדו, משהו אחר יתקע את החבילה בביצועים שלא שווים (גבוהים יותר אמנם) פר עלות.

יש השוואה בפורום לגבי מערכת 64 עם 2,4,8 GB זיכרון, אני די הופתעתי, כל עוד לא מדובר במשחקים כמעט ואין הבדלים משמעותיים אם בכלל

וגם לא בכל המשחקים ההבדל מצדיק (כאן זו דעתי) את ההשקעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...